0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Yaklaşık 2 saat önce kızımı parka götürdüm.Her türlü tedbiri alarak annemle birlikte.Kizim yaklaşık 2 aydır yuruyo ve parkta kosturmsyi çok seviyo ordaki masal kahramanları görünce mutluluktan parkin dört bı yanini kolaçan ettik.Neyse böyle koştururken bı olaya şahit oldum ki orada aynısını kadına yapmamak için kendimi zor tuttum.Bugun okul mu var bilmiyorum.En fazla 5 yaşlarında heleki en küçüğü öyle minyon ki 4 gibi de duruyo.Kadin hincla yanına yaklaşıp kızları aldı ve en minyonuna elinde tutuşturdugu nerdeyse bı dergi gibi şeyi kızın suratına defalarca vurdu.Canim o kadar acıdı ki anlatamam kızlar.Oyle sert bı bakış attım yutkundum bana bakıp çocukları hızla uzaklaştırdı.Annem o ara cardakta oturuyodu yanına gittim az daha bı kadını dovuyodum dedim.Ayni şekilde vurmak istedim kızlar.Ben kızıma sesimi yukseltsem 2 saat ağlarım kahrolurum.Cok beddua ettim arkasından.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben giderdim yanlarına kavga çıkardı orda kesin bırakmazdım öyle ****** 2 dk zevk için çocuk yapıyorlar sonra bakamıyorlar 
(194 puan) tarafından
Kendimi zor tuttum ama bakışlarımdan korktu sanki.Kizim ufak yerinde durmuyo koşturuyor .Hemen karşımda oldu . Canım nasıl acıdı .Kendini koruyamiyodu bile yavrum
tarafından
Ayy çocuğu annene bırakıp gitseydin peşine keşke yazık nasıl korkmuştur yavrum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben gider müdahale ederdim.

Haksızlığa dayanamıyorum. Kavga ederdim kadınla. Yazık değil mi derdim nasıl vuruyorsun senden zayıf birine vs ağzına geleni söylerdim büyük ihtimal.

(194 puan) tarafından
Ben de her yerde ezilenden yana oldum.Okul hayatım boyunca bu yüzden tartistigim insanda oldu.Bunda tepkimi bakislarimla gösterdim zaten bebeğimi bırakınca ya kadar çıktı gitti kaçarcasina
tarafından
Kadınla konuşsaydın keşke en azından kulağında kalırdı evde de yapmazdı.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah sakinlik  merhamet versin. Bende senin gibi tepki verirdim heralde 
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Asla sessiz kalamazdım ben kesin gider mudahele ederdim
(194 puan) tarafından
Ben inan aynısını uygulamak istedim ona.Ama bebeğim çok küçük onu zapt edemiyorum.Annemin yanına gidip kızımı bırakınca ya kadar resmen kaçtı
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Gider o dergiyi alır onun kafasına gecirirdim
tarafından
Şiddeti şiddetle çözme :D
(6,204 puan) tarafından
Çocuklara karşı olunca şiddetle çözüyorum.Madem insan gibi davranmaya ak,annelik yapamayacak dogurmasaymis
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Elleri kirilasica her insan anne baba olamiyor maalesef ben olsam dilim durmazdi illa  Canini yakacak bir kelime kullanirdim hic birsey yapamasamda :/

(194 puan) tarafından
Bakışlarımdan çok şey anladı inssn olan anlar tabi.İnsanliktan nasibini alamamış:(
0 oy
(10,163 puan) tarafından
Şikayet edebiliyorsun canım şiddet uygulayan anneyi görüntü vs ile. Etrafta varsa kamera eğer şikayet edebilirsin. Ben de müdahale edebilirim galiba. Saçının teli düşse aklım gidiyor benim bunların canı acımamış doğururken
(194 puan) tarafından
Kamera yok .Kız ben bazen yemek yedirirken sesim yükselir gidip gizli gizli ağlarım .Özür dilerim .Daha 15 aylık olmadı .Böylelerinin çocuğu olmamalı .Ayrıca cocugumu bilemedim:(
(10,163 puan) tarafından
Ben de bağırınca insanız arada sesim yüksek çıkıyor ağlaya ağlaya affet beni annem diyorum. O gelmek istemedi dünyaya biz onu getirdik zulmetme hakkımız yok canım. Çocuğu olsa da olmasa da istismar bu kuzum
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Allah hidayet etsin inşallah 
(194 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Senin yerinde olsam gidip sacini basini yolardim 
(194 puan) tarafından
Sorma çok içimde kaldı.Allah tan bulsun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,133 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 478 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,818 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 839 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 550 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,324 puan) tarafından soruldu

377,292 soru

11,290,925 cevap

34,706 kullanıcı

...