0 oy
925 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
Kızlar doktora gittim muayneye Yüz de 60-70 kız dedi ama yine de kesin değil dedi eşim annesine göstermedi dedi bende kaynanama dedim doktor demiş Yüz de 60-70 kız  sonra morali bozuldu gibi oldu gorumcem kaynanama sordu anne cinsiyeti ne diye belli değilmiş dedi ben anlamadım ki kız olsa evlat değil mi bana hep sana güzellik gelmiş sen oğlan annesi olacaksın diyorlardı ben ise bebeğimi hep kiz hissettim ve hepte söyledim kız olsun diye 

25 Cevaplar

0 oy
(3,582 puan) tarafından
Gerçekten böyle düşünenlerin cahil zihniyetini okurken bile sinirleniyorum. Katlanamıyorum. Erkek erkek erkek ne var şiddetinden başka. Pohpohlayarak büyütüp elalemin sessiz sus ayıp diye yetiştirilen kızlarına eziyet etsin diye mi erkek çocuk istiyorlar. Yazık ya. Nerde din nerde inanç kader insanlık amaan. Neyse. Müslüman bi toplumun hâlâ böyle düşünmesi dele ediyor beni ama acayip yaygın hâlâ. Kusura bakmayın uzattım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kötü düşünme hemen belki de doktor sana kesin demedigi icin oyle soylemistir gorumcene ben olsam ben de belli degilmis derdim 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
İnşallah sağlıklı olur canım gerisi önemli değil anne babaya cinsiyet olmaz 
0 oy
(877 puan) tarafından
Allah size onu hayırlı görmüş kız evlat vermiş belkide size bakacak sevip sayacak o karnındaki kız evlat nasıl bir zihniyet anlamış değilim 
0 oy
(1,951 puan) tarafından
1 oğlum vardı zaten 2. Çocuğuma banada kız  denildi basta etrafimdaki boş insanlarda böyle tepkiler verdi 1 ay sonra gittigimde erkek dedi nasil sevindiysem artik rabbimin zoruna gitti bence 40 günlükken öldü oğlum.  Keşke kız olsaydı sağlıklı olsaydi. Rabbim ne verirse o sağlıkli hayırlı olsun yeter kapatın kulaklarınızı herkese

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 141 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hamis123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 394 göst.
0 oy
2 cevap 133 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,629 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 362 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dilinniii (119 puan) tarafından soruldu