0 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım gece üstünü örttürmüyor örrtüm gece uyumuyor uyanıyor hemen birde ince örtüyorm yine açıyor bende uzun kollu zıbın külotlu çorap giydirdim üstüne de ince pijama çünkü sabaha karşı bacakları çok soğuk oluyor napsam 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki kat giydir canım benim oğlum battaniyeye sarılıp yatıyo çok şükür 
tarafından
Keşke canım ya ne battaniye ne bişi soğuk oluyor altına da battaniye serdim sıcak tutsun diye
-Reklam-
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Aynen ya benimkide oyle sabaha kadar nobet tutuyom ustunu ortmk icin 
tarafından
Bide bu aralar soğuk altını değiştiriyorum sabaha karşı baldırıı buzz dolabı resmen
0 oy
tarafından
Uyku tulumu niye giydiymiyonuzzz 
tarafından
Yok canım almadım daha bulamıyorum yaa
tarafından
Valla ben ikiisnede giydiriyorm.gece kafa rahat en azindam
tarafından
Bulsam alcam valla
(2,633 puan) tarafından
Cicilde var fiyatı da uygun kuzu kalın da hem haberin olsun
(8,201 puan) tarafından
Nasıl bulamıyosunuz lcw e bebek te mevcut
0 oy
tarafından
Oğlum 5 aylık bnde aynı dertten muzdaribim burası artık çok soğuk kar bekliyoruz yinede örttürmüo napcam bnde bilmiyorum 
tarafından
Ora nere kız kar geliyor
tarafından
Erzurumun  köyü şuan acayip soğukk
(8,201 puan) tarafından
Tulum alın bacım ne dusunuyonuz. Tog degerıne bakın alın
tarafından
Tulumu var her ikisininde ama işte insan bişi örtmek istio ne bilim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
2 battaniye üst üste örtüyorum.
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Külotlu çorap yerine tayt al bence. Ben kendim hayatta kilotlu çorap ile yatamam . Bebek nasıl yatsın . Kan dolaşımını dusururmus hem. Benimki de açıyor sürekli bir de deli dana gibi yattığı için yere koca bir yatak yaptım ama sanki aşağısı daha soğuk oluyor sürekli elim üzerinde pamuklu kıyafet giydrym geçen göğsünü sıcak tutsun diye yelekle uyuttum . Normalde yelek terletir derler ama çocuk üzerine bir şey almayınca mecbur örttüm ve anca sıcak tutmuş . Sanırım tulum yolu göründü 
tarafından
Herkes öle diyor ya külotlu çorabı biliyorum da mecbur cnm ya
(7,163 puan) tarafından
Neden mecbur olsun ki
tarafından
Bacağı buz oluyor resmen sonra direk burnu tıkanıyor hassas direk korkuyorm valla böyle yapınca bişi olmuyor
(7,163 puan) tarafından
Canım tayt al çorap çok rahatsız edici bir kumaş en azından pamuklu taytlar ile rahat eder çocuk ve kendini sıcakta tutar.
(391 puan) tarafından
Külotlu çorapla çocuğa zarar veriyorsunuz daracık kan dolaşımı yavaşlar hiç rahat değildir
0 oy
tarafından
Bende napacagimi sasirdim ya giydirsem terliyilor giydirmesem ustunu aciyor ya tulum giydirsem sırılsıklam  oluyor terlemeside kotu yani bende sirtina havlu soktum cok kalinda goydiremiyorum kisa kol zibin uzun kol pijama corap uyandikca bakiyorum  ortuyorum ustunu
tarafından
Ama ustunu hic ortmuyor ayaklari buz gibi oluyor usumezmi ki neden iyi degil peki
(7,163 puan) tarafından
Çorapla yatmak, çorap lastiklerinin uzun süre baskısı sonucu periferik dolaşımı olumsuz etkilediği gibi deride mantar enfeksiyonlarına da sebep olabiliyor. Kan dolaşımının bozulması ayakta morarmalara, derinin kurumasına ve uzun vadede tırnaklarda şekil bozukluklarına bile neden olabilir.
tarafından
Analdim bende duymustum ama usur diye korkuyorum ya napsam bilemedim ki
(216 puan) tarafından
Ah benim kizimda 2 aylıkken oldu mos mor oldu hala geçmedi izi 9 aylık nerdeyse.ilk annelegim zaten çok zor geçiyordu günlerim gecelerim hiç sıkicagi aklıma gelmedi mahvoldum gordugumde aman dikkat edin sizde
tarafından
Coraptan dolayimi mosmor oldu
0 oy
(1,121 puan) tarafından

Ayni benim kiz da yaz bebeği ondan midir nedir alışıyor herhalde açık açık uyumaya so ra uğraş dur :) tulum giydiriyorum canim ben kafa rahat cok iyi buldugun an al kaçırma 

0 oy
(6,806 puan) tarafından
Benim oglani anlatmisin yorganla hic yatmiyo ince battaniyesi var onunla yatiyor
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benimkide kollarini iceri sokturmuor emzirmeye kaldirinca ellerinj bana degince irkiliom resmen o derece soguk oluor uyku tulumu alcam lcw den 
0 oy
(14,003 puan) tarafından
Zibin üstüne kalın uzun kol giydiriyordum ama gece bi baktım soğuk vücudu hemen icine bir kat ince tisort giydirdim çünkü çok açıyor sabaha karşı serin oluyor ayağına da ince 2 çorap doğalgazı daha acmadik bu gece yine üşürse tulum almak için acele edeceğim 
0 oy
(48,361 puan) tarafından
benimkide cok donuyo kucukken ne iyiydi hic donmezdi simdi kurt kayniyo ustunu ortmekten uyuyamiyorum bide cok terliyo sirti sirilsiklam oluyo usucek hasta olucak diye korkuyorum
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Ustunu hayatta ortturmuyo anında bacaklarına dolar battanıyeyı rahatsız olur uyanır o yuzden ıkı kat gıydırıyorum korkuyorum hasta olur dıye maaşı bekliyorum uyku tulumu alcaz ınsallah boyle ıcım rahat etmıyo
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Uyku tulumuyla yatriyorm.bn 
0 oy
(671 puan) tarafından
Benimki de öyle canım ben altına sıcak tutacak şeyler giydiriyoruz uzerinede uyku tulumu giydiriyoruz çorabını dahi çıkarmıyorum 
0 oy
(655 puan) tarafından
Beşikte yatiyorsa eger beşiğin üzerinden birşey ört çarşaf gibi o kendi nefesiyle ısıtır onu ben oğluma su suda öyle yapıyorum üzerini ortmuyorum beşiğin üzerinden çarşaf atıyorum kodlu kisayls yatiriyorum 
0 oy
(2,635 puan) tarafından
Benim kızımda  çünkü k dönüyor yerinde durmuyor battaniye onun dönmesini engelliyor uykusu hep bölünüyor

Uzun kollu Zıbın külotlu çorap pijama ve üstüne kazak giydiriyordum ayrıca klima da sabaha kadar yanıyor maalesef 
0 oy
tarafından
İçi polar pijamalar var onları giydiriyorum bide çorap üstü açık uyur üstünü örtmeme izin vermez biiide çok kötü uyur ayaklari beşikten aşagı sallanır 
0 oy
(310 puan) tarafından
Uyku tulumu giydirebilirsin 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Off valla yarama tuz bastın benim kzımda asla ortturmuyo bende uzun kollu zıbın kilotlu corpar ustunede uyku tulumu gitdiriyorum en derin yerde ortsem bile acıyo üstünü bagırıyo aglıyo

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 129 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 475 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 204 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 202 göst.