0 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim oyuncak bebeğim vardı adı da 'SAYFİYE'<3

Onu hala saklarım. Bi de kundak takımım varmış annem saklamış şimdi bebeğime kullancam. 
Bi de canım rahmetlik anneannemin sarımsak ezeceği vardı onu annemden aldım ben saklıyorum. :)
Aklıma gelenler bunlar sizlerde neler var??:angel:

27 Cevaplar

+1 oy
(1,250 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

112 karakteeerr
tarafından
Yaaa ne kadar güzel.
Ellere bak tam ısırmalık ❤️
(1,250 puan) tarafından
Teşekkürler canım benim inanır mısın göbeğim bile duruyor hala ben tek çocuğum annem herşeyimi saklamış:)
tarafından
Bende çok isterdim annem her şeyimi saklamış olsun ama saklamamış maalesef :( :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Battaniyem var oğluma kullanıyorum boya kalemlerimle de oğlum oynuyor bebeklerim duruyo oyuncak ayilarim gören hayret ediyo guzel bi ani
tarafından
AA evet bak benim de battaniyem var onu yazmayı unutmuşum :)
Kız boya kalemleri bu zamana kadar nasıl saklandı?
tarafından
Ilk okul da kullandığım kalem kutum bile duruyo onun içindeydi lise de bile kullanıyodum güzel sakladım annem de atmaz öyle şeyleri annemler de duruyodu bende evime getirdim
+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim bebeklik battaniyem var şuan oğlum için kullanıyorum birde bebekler var hediye gelen onlarda annemin evinde duruyor sapasaglam
0 oy
tarafından
Bebeklik battaniyem duruyor annemin ördüğü başka yok 
tarafından
Kızına da kullanırsın canım
0 oy
tarafından
Kardesimle benim battaniyemiz varda hala annemde duruyor oglum gittiginde ustuni orteriz onla baskada bi seyim kalmadi annem saklamamis ☺
tarafından
Benim annemde pek bişey saklamayı sevmez ama benim elimde tuttuklarım anca bunlar :)
tarafından
Ben oglumun hic bir kiyafetini atmadim duruyor her seyi amma vericem ihtiyaci olanlara bir kismini sakliycam annem hic bi sey saklamayi sevmez atar yada birilerine verir evde fazla esya var zaten bosa durmasin der
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Benım bebeklığimden hiçbişi yok sanırsam 
tarafından
Benim de pek bişeyim yok bikaç şey dışında. Ama kendi bebeğimin bazı şeylerini saklamayı düşünüyorum
0 oy
(28 puan) tarafından
Benim de bebeklik yorgan ve yastığım var. Annem hala saklar. Bana bile vermedi 
tarafından
Ne güzel saklamış annen :)
0 oy
tarafından
Annem saklamamis bn kiziminkileri sakliycam ama
0 oy
(622 puan) tarafından
Annemin bana yaptırdığı yorgan var şimdi kızımın üzerini ortuyorum
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Gelinliğim var annem saklıyor bebeğim kız olursa giydiririm tabiki
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Yekek ve patıklerım ıkı tane tulumum var annemde duruyor kızın olursa gıydırıcem alıp nasıp olursa  oglusum var 2 yasına gırcek 15 gune :)))  kayınvalıdem esımın örgu battanıyesını saklamıs onu kullandım oglumda :) 
0 oy
(528 puan) tarafından
Hicbiseyim yok ya ama kizimin hastane cikisini sakliyorum. Insallah kendi bebeğine giydirdigi gunu görürüm:))
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Ben en büyük kızım benden sonra 3 tane kız kardeşim var ve bu yüzden hiç bi şeyimi saklamak nasip olmadı maalesef :ermm::D

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Annem saklamis kardeşimin yeleği duruyo 26 senelik üzerinde çıkmayan yemek lekesi ile hehe
0 oy
(12,871 puan) tarafından
Benim çarşafim pikem   ve hirkam örme kullanıyorum kızıma:)
0 oy
(312 puan) tarafından

Kızımın üstündeki hırka tam 34 senelik benim hırkam annem iyi saklamış bi kaç tulum, ayakkabım, battaniyemde var kızım kullanıyor ))

image

tarafından
Yaaa yerim ben seni maşallah subhanallah Allahım seni nazardan saklasın :)) ❤️❤️
(1,438 puan) tarafından
Mawallah ya kizin cok guzell.nazardan korusun Allahim
0 oy
(1,438 puan) tarafından

image

bakin bu ugur boceyi cantasi benim simdi oglum oynuyor.birde kirmizi kucucuk elbisem var oni sakladim kizim olsa ona giydiririm diye ama oglum oldu oglumka kiza benziyor bende kecenlerde ogluma kiyafeti giydirdim babasina atdim fotoyu babasida kizdi oglumu kiz neden yapdin diye ama hic secilmiyorya kizlar tipdi benim cocukluguma benzedi
tarafından
Ya maşallah subhanallah Allah nazarlardan saklasın ❤️
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Annem kundaklarımı battaniyelerimi yorganımı yastığımı saklamış şuan 20 yaşındayım oğluma kullanıyorum 7 yaşın da babamın arkadaşının kızı et bebek firmasın da çalışıyormuş bana et bebek getirmiş bebek boyu kadar onu saklıyorum hâlâ da saklıyorum kızıma❤
0 oy
(84 puan) tarafından

2 yasindan kalma kirmizi terliklerim var carpik ayakalrima giymisim :D Hala duruyo 30 yillik kizim olunca giydirecektim ama Allah bana ogullar nasip etti artik torunlarima kalir.

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Teletabim var, yeni evlendiğimde getirmiştim, inşallah kızım oynayacak

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 472 göst.
20 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 297 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 515 göst.