0 oy
665 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim oyuncak bebeğim vardı adı da 'SAYFİYE'<3

Onu hala saklarım. Bi de kundak takımım varmış annem saklamış şimdi bebeğime kullancam. 
Bi de canım rahmetlik anneannemin sarımsak ezeceği vardı onu annemden aldım ben saklıyorum. :)
Aklıma gelenler bunlar sizlerde neler var??:angel:

27 Cevaplar

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Benim hic oyuncagim olmadi bisikletimde icimde uhtedr hep 
tarafından
:( :( :(((
-Reklam-
0 oy
(5,846 puan) tarafından

Annem benim bebeklik cıtıctlı üstlerimi saklamış bende ogluma giydirdim Bi kac kez. Üç dört tane de battaniye saklamış hala kullanıyorum :D

tarafından
Çok hoş ya benim çok hoşuma gidiyor
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Benim evimde yokta annemdd bi kac parca bisi  var
tarafından
Benim annem deydi de çoğu söke söke aldım vermiyordu yoksa :)
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Kız özelden yazamadım sana nasıl oldun iyi misin 
(2,792 puan) tarafından
Amin amin inşallah cümlemize:) ne kadarlık oldun sen bugün
tarafından
Ben bugün 37+4 oldum. Bugün kontrole gitmiştim doktorum biraz sezeryan sinyalleri verdi ya :((
Ben normal diye istiyorum ama bilemiyorum hakkımızda hayırlısı olsun
(2,792 puan) tarafından
1 gün varmış aramızda kız 37+5im ben,hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah canım,benim de annem korona olmuş ona üzülüyorum ağlıyorum deminden beri dua et nolur
tarafından
Ayy üzüldüm canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin. Ben annem babam eşim de korona olduk ben 22 haftadayken ama atlattık kuzum merk etme. Namazımda dua ederim inşallah ❤️
(2,792 puan) tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsunn
0 oy
(947 puan) tarafından

Benim küçüklükten montum vardı kırmızı o durur hala kızıma giydircem. Bide yorganım var kızkardeşimin de battaniyesi . Su an ikisini de kızıma kullanıyorum. Keşke her şeyi saklasayms annem bi tane gelinligm vardı onu saklasın isterdim mesela. Ama cocuk aklı işte bulup oynamısz. Yırtılmış:(

tarafından
Keşke benim annemde biraz saklasaymış ya ne bulmuşsa atmış :D
(947 puan) tarafından
Ahh anneler :D ben saklicam ama göbek bağı bile duruyor benim kızın. Hatta inanmazsin kızın tırnağı ve saçı da duruyor . Hastane de takılan bileklikler var ya onlar da duruyor .   İlk emzigini bile atmadım :D
tarafından
Yaaa bende saklamayı çok severim bebeğim henüz doğmadı onunla ilgili şeyleri saklayamadım ama mesela eşimin bana aldığı ilk çikolatayı hep saklarım. Benim ona aldığım ilk sigaranın paketi falan
(947 puan) tarafından
Haha o kadar da değil yani bende eşimin aldığı şeyleri saklarım da ama çikolata paketi değil . Ama kızımn her şeyini saklıyorum şu anda
0 oy
tarafından
Annem benim kundagimi saklamış bana verdi kızıma kullanıyorum 
tarafından
Benim de aynı şekile kundağım var annem saklamış şimdi bebeğime kullancam
0 oy
tarafından
Benim elbisem duruyor nasip olursa kızıma giydircem
tarafından
Bazıları küçükken giyinip fotoğraf çekildiği elbiseyi kızına giydirip before after yapıyo canım imkanın varsa sende yap

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 474 göst.
20 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 298 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 517 göst.
0 oy
25 cevap 1,483 göst.
22 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu