0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde (1,794 puan) tarafından
Herkeste aynı olmaz biliyorum ama yine de öğrenmek istedim ☺️ 

*Midem bulanıyor

*İshal oldum iki gündür

*Dün akşam 9 dan beri ara ara giren sancı 

*Vajinaya bıçak saplanır gibi ağrı 

*Ağzımın hiç tadı yok 

*Kalkıp evi temizledim bı gazla heran gelebilir gibi hissettiğim için ☺️♥️

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dogurdugum gece popomun üstüne oturamıyordum bi o yana devrildim bi bu yana yok olmuyor bebek kafayı itiyorda itiyor allahım dedim çocuk çıkacak herhalde ama ben hep o ağrıları çekerdim dedim yok ya doğum değil bu arada kurban bayramının ilk günü akşam oluyor bunlar gezdim gezdim yoruldum herhalde dedim kendimce zorlada olsa uyudum sonra.pit diye bir şey oldu siiirrrr etti bi kalktım baktım suyum geliyo eyvahlar olsun dedim ") adamı durttum kalk dedim suyum geliyo bana demez mi nereden geliyo Hahahahah ") neyse velhasılı kelam bindik arabaya gittik ama ben duramıyorum arada bi kıvranıyorum falan hastaneye vardık şancı bitti su bitti nst de kalp atışı zayıf uyarısı veriyor hemen sezaryen aldılar bi uyandım ki pambık gibi bir kız bembeyaz yanaklar al al gözler boncuk çipil çipil bakıyo ")) 
(1,794 puan) tarafından
Oy maşallah ne güzel anlatmışsın öyle ☺️♥️
tarafından
Daha doğum hikayesinin tamamını yazmadım tam bir komedi ") hahaha iki dogumumda çok güzeldi rabbim herkese öyle doğum nasip etsin Inşallah ❤❤❤❤❤
(1,794 puan) tarafından
Amin canm amin ❣️❣️❣️
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben hiçbişey hissetmedim ya sadece afedersin akıntım artmıştı tek diyebileceğim belirtim bu sanırım
(1,794 puan) tarafından
Akıntı bende enfeksiyondan dolayı var ama bikac gündür koyu bembeyaz sümüksü bir akıntıya döndü ☘️
(1,331 puan) tarafından
Aynen aynen baya çoktu hatta sağlıkla gelsin bebişin
(1,794 puan) tarafından
Sağolasın canm benm ♥️
0 oy
tarafından
Gece birdenbire mide bulantısı ve ishal oldum çok fena, meğer çocuk birden kanala girmiş. 4 gün sonra doğurdum sgsfsf
(1,794 puan) tarafından
Hadi ya ☺️ ay bende de mi oule olcak acaba ☺️
tarafından
Valla gittim 4 cm açıklık bile vardi
(1,794 puan) tarafından
Aman bende acıklık olmasın ilkim sezeryan ☺️
tarafından
O zaman sen hiç bekleme
(1,794 puan) tarafından
Bu belirtilerle dayanamayıp öğleden sonra gitmeyi düşünüyorum zaten canm.♥️
0 oy
tarafından

Şunların bikaç tanesi bende de var ama cevapları merak ediyorum şurda bekleyeyim:angel:

tarafından
Yaa 9 günün kalmış. Bende çok merak ediyorum acaba ne kadarım kaldı diye.
(1,794 puan) tarafından
Seninki normal ise daha iyi inşallah bir avazda kurtulursun canm ♥️
tarafından
Şuan da normal gidiyor bebeğim baş geliş ama son dakikaya kadar normal diyemiyorum çünkü değişebiliyormuş. Bi de ben biraz normal doğumdan korkar gibi oluyorum sezeryan düşüncem de çok fazla var. Ama çevremdekiler yapma diyor. İnşallah o anın heyecanı ve korkusuyla doktorumdan sezeryan istemem
(1,794 puan) tarafından
Normale el verisli isen hiç isteme en rahat ve en kolay doğum ama sezeryandan da hiç korkmam korkutmam da Rabbim kaderinde ne varsa onu yaşatır umarım sağlıcakla ağrısız sızısız bir doğum yaşatır sana ♥️
tarafından
Aminn cümlemize inşallah ❤️❤️❤️
0 oy
(702 puan) tarafından
Bende senin gibi surekli temizlk.yapyodum her an gelir korkusuyla

Valla canm ben kendi dogum sancimi anlataym sahur du o zaman eşimin sahurunu hazirlarken kasigim sanciyodu alt tarafa dogru sonra wcye gttm ishal olmuşum ama dogurmam diyodum üsüttm heralde diyodum 39+5 tik o zaman

Sonra eşimle oturdum masaya oturamiyodum ben alt tarafim batiyodu oturunca eşim sen dogurucan diyodu ben yok ya diyodum sanci falan cikmyo nstde dedim

Sonra yattik hâla sancim devam ediyodu karin agrisi bildigin sonra ezan okundu namazimi kildim sancim artti yatmadim dua ederek dolandim evde sonra alttan bi islaklik hissettm baktim kan gelmiş hemen eşimi kaldirdim hastaneye gttk 5 cm aciklik var dedi hemen yatrdilar 6 saatte dogurdum sabaha dogru 5ten gunduz 9bucukta dogdu oglum 

(1,794 puan) tarafından
Oy maşallah eşin senden bilinçli imiş ☺️ benimki anlamıyor dun gece ölüyorum ben dedim ağrın devam ederse kaldır beni gidelim hastaneye dedi ☺️☺️
(702 puan) tarafından
Zaten dogum sancisini anlarsin gerci ben anlamadim ama yada nisan yada suyun gelirse hemen git canm evde sürekli yürü sguat yap dua et tez zamanda kurtul imsallah
(1,794 puan) tarafından
Canm sezeryan benimki ondan açılma olması için uğraşmıyorum, oğlum var elinden öper bu ikinci sancı devam ederse gidicem ama
(702 puan) tarafından
Masallah kuzm rabbim ömurlerini uzun etsin
0 oy
(2,241 puan) tarafından
kasığımda agri oluyodu oturamiyodum bile akintim fazlalasti 3gune suyum geldi sancim yoktu . ebe 5 cm acilman var kasik agrin varmiydi hissetmedinmi demisti 
(1,794 puan) tarafından
Ay bende bundan korkuyorum bende açılma olmasın öncesi sezeryan her sancı da da koştur kostur gitmeyim diyorum hastaneye ama heralde öğleden sonra gidicem gibi
(2,241 puan) tarafından
sezeryanin belliyse bir git muayene etsin canim bosa sanci cekmezsin daha iyi olur acilmana bebegin durumuna baksin . hayirla saglikla al kucagina :)
(1,794 puan) tarafından
Aynen öyle canm duş aldım şimdi biraz daha dururum sancı devam ederse öğleden sonraya gidicem doktoruma ;)♥️
(2,241 puan) tarafından
tamam canim takip et kendini bak bakalim :)
0 oy
tarafından
Ilk oglumda gece bir bel agrisi ama cok farkli ve siddetli, sabah bir kalktim suyum geldi yavas yavas aralikli ve sancilar basladi.

Ikinci oglumda hafif hafif agrilar dayanilacak derecede aksama kadar bu sekilde surdu ne ilerledi ne suyum geldi sadece belirli sekilde duzenliydi ilkteki gibi siddetli sanci degildi aksam bir gittim 4 cm suni sanciyla yol aldik yoksa pasamin gelmeye niyeti pek yoktu :) 

ALLAH hepinize yardim etsin hayirli dogumlar canlar.
(1,794 puan) tarafından
Sağolasın canm Allah razı olsun ❣️
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Suniyi yediğim an aha doğuruyorum dedim :P benim kız kendi isteğiyle gelmedi çünkü yazdıklarının çoğunu son haftamda yaşadım ama 

(1,794 puan) tarafından
Ben sezeryan olacağım için açılma vs olur diye korkuyorum canm olmadı öğlenden sonra gidicem hastaneye
(1,430 puan) tarafından
Aynen canım git hem için rahat eder
(1,794 puan) tarafından
Aynen öyle içimde bir his var beni bugün yatircaklar yada dogurtacaklar gibi ☺️
0 oy
tarafından

Suni şancı aldım ebe kesi attı içe bebek kanala indi aha doğuruyom dedim 2 saat sonra dogdu:D

(1,794 puan) tarafından
Hay maşallah ☺️ ne kadar kolay anlattın umarım böylede kolay olmuştur doğumun ♥️
tarafından
Ben 15 20 dk şancı çektim sanıyordum meğerse 2 saat şancı çekmişim belim çok ağrı verdi doğum sırasında sancım gitti onun dışında pek bi sıkıntı olmadı yani :D
(1,794 puan) tarafından
Ne güzel rabbim herkese böyle kolay doğumlar nasip etsin ☺️♥️
tarafından
Kolay olmadı ama rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
(1,794 puan) tarafından
Aminnnn ♥️
0 oy
(449 puan) tarafından
Sancılarım fazlalaştı belime doğru çarşamba çatı kontrolüm oldu doktor her an gelebilir bebek dedi

Cumaya da doğurdum. 
(1,794 puan) tarafından
Bekletmemis seni çok bebisin ♥️
(449 puan) tarafından
Aynen cnm  39 haftalık doğdu zaten
(1,794 puan) tarafından
Sağlıcakla da büyüsün insaAllah ❣️
0 oy
tarafından
Hic bi belirtim yoktu cok az bi sanci geldi hastaneye giderken o da gitmisti  1 parmak acikligim vardi yatirdilar 1 gun sonra kendi  sancimla dogurdum
(1,794 puan) tarafından
Ohh ne güzel ♥️ kendi sancısı gelsin diye neler yapan anneler var seninki çok güzel olmuş darısı tüm isteyenlere inşaallah ❣️
tarafından
Amin cnm :)))
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Valla ara ara giren sancı vardı bir gün önce de ablama mesaj atmıştım afedersin wcden sonra teharetlenirken elim içeriye girecek gibi hissediyorum diye sabah 7 8 gibi şancım başladı  11 de doğum yaptım 
(1,794 puan) tarafından
Rabbim hayırlı ömürler versin bebisine insaAllah ❣️
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Esimle cay keyfi yaparken bi anda suyum gelmişti kaynanamlar da vardır altıma isiyorum sandim :)) meğer suyum gelmis 
(1,794 puan) tarafından
Ay su gelmesini oğlumda da yaşamadım henüz bunda da yaşamadım ama yaşamak isterdim ☺️
(1,939 puan) tarafından
Insallah yaşarsın o zaman.a. :)
(1,794 puan) tarafından
☺️ hakkımızda hayırlısı canm ♥️
0 oy
tarafından
Suyum gelmişti
(1,794 puan) tarafından
Sağlıcakla büyüsün insaAllah♥️
tarafından
Amin canım suan 24 aylık oglum :) ve 30 haftalık hamıleyım
(1,794 puan) tarafından
Maşallah oğlan büyümüş baya ♥️ ikinci ne cinsiyeti ?
Benimde elinden öper 4 yaşında bir oğlum var ikinci kız dediler bakalım doğumda supriz olmazsa ❣️
tarafından
Kızım olucak Allah nasip ederse :) Rabbim acılarını göstermesin
(1,794 puan) tarafından
Amin cnm amin ♥️
0 oy
(10,158 puan) tarafından
Ben yemek yiyemedim doğum yapacağım gün hiç bulantı vardı 
(1,794 puan) tarafından
Hmm bende de var bakalım hayırlısı ♥️
0 oy
(47 puan) tarafından

Iki gebeliğimde riskliydi büyük kızım da pazartesi takip icin hastaneye yatacaktım pazar 

günü bütün evi temizledim komşu teyze camda görüp kızdı kızım yeter camda doğuracaksın diye :) sonra görümcemle konuştum sabah hastaneye yatacağım korkuyorum falan diye inşallah akşama sancın gelir sabaha doğurursun hastanede yatmana gerek  kalmaz dedi.Sonra banyo yaptım eşim işten geldi lavaboya gittim leke gelmişti hastaneye gittik sabaha doğurdum:) küçük kızımda sabah kontrole gittim yatışımi yapacaklardı yine riskli diye suni sanciyla doğuracaklardı eve geldim kızımı okuldan aldım evi toparladım çantaları falan aldik gittik gittigim de 3 cm açılma ve sancı çıktı yırttım suni sancidan sabah doğum yaptım :) Benim doğum anılarım böyle :D

(1,794 puan) tarafından
Suni den yırttık iyiymiş ☺️ hayırlı evlatlar olsunlar inşaallah ❣️
(47 puan) tarafından
Amin canım hepimizin evladı inşallah. Ilk doğumda sabaha saat suni sancı çektim canım 2.de açılma sancı çıkınca altın bulmuşa döndüm:)
(1,794 puan) tarafından
Ben sezeryan olduğum için açılma falan olmasın ☺️
0 oy
tarafından
Hic anlamadim erken doğum yaptım zaten 35 hafta da ama son zamanlar da ellerim ayaklarım sismisti millet de diyomus bu kız birden sisti karnım da yoktu pek doğum dan 3 gün önce belime agri saplaniyodu eşim de diyo yerleri siliyosun ya ondandir meger dogum belirtisi imis son gun de misafirlige gitmistik o su boregi  ile doğuma gittim eve geldim hiç yemek yapasim yok hiç de bişey yemedim iyi ki yememisim sezaryen oldum kanamam vardı doktor dogum başladı demişti 
(1,794 puan) tarafından
Bende ilk çocuğumu 35 de kucağıma aldım suyu bitmişti  , herkesin hikayesi bambaşka ♥️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 523 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 862 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 300 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 192 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Queenn (592 puan) tarafından soruldu

377,227 soru

11,289,279 cevap

34,698 kullanıcı

...