0 oy
732 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Kınayacak olan saçma şeyler yazmasın ilk önce 

Kızlar annem babamı aldatiyor ve bunu esin gördü allah belasını versin yerin dibine girdim mesajlar da öyle iğrenç şeyler yazıyordu ki 

Simdi annemin gecesinde bir site var kızıma mont alacaktım  biz kullanmadmzdan annemden yazayim dedim telefonuma indirdim neyse kızlar indire indirmez arka arkaya mesaj geldi eşimde bu kim ya dedi mosmor oldum mesajda annem esin şehir dışında diyor babam 9 aydır başka yerde annem rahmini aldırdı adam diyor olsun ben dogurtturun sana  diyor gülüşmeler falan o karşı tarafdaji OC DA EVLI OLDUGUNU BILIYOR YAZIYOR ANNEMDEN COK SOGDUM INANIN ADAMI MESSENGER DAN ARADIM ANNEM OLACAK YARATIK ADINA KONUSTUM ADAM RESMEN TAV OLUYOR SONRA BASTIM KÜFÜRÜ ÖÇ SENI BULUCAM DEDIM ANNEM DIREJ MESAJLARI SILDI KIZLAR ESIM AĞLADI BEN AGLADIM BABAM ÇOK GARIBAN ELIN GURBETINDE 200 300 CALISIYOR CATI ISI YAPIYOR  BABAMA DIYECEM DEDIM ESIM SÜS SAKIN DEDI BABAN KALBTEN GIDER DEDI:'(:'(

33 Cevaplar

+3 oy
(1,555 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hakszlık karşısında susan dilsiz şeytandır demiş peygamber efendimiz o gariban adama çok yazık çok haksızlık oluyo gitsin alın teriyle 3 kuruşa çalışsn çabalasın karısıda yesin olmaz uygun bir dille güzelce anlatın eşinle birlikte 
(2 puan) tarafından
Babam zaten anlatırsam direk ölür
(1,555 puan) tarafından
Cnm birden bire demeyin uygunca bulun bi yolunu anlatın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babana söylemelisin kesinlikle yada anneni ikna et tehdit et boşansın adamdan pisliğine sonra devam etsin 
(2 puan) tarafından
Nefret ediyorum bikere daha yakaladım korkuyorum ufak bebeğim var zarar verir die deli
tarafından
Hiçbir şey yapamaz ya yazık günah babana çalışıyor anana para gönderiyor herşey den habersiz başka kardeşin varmı
(2 puan) tarafından
Var 11 yaşında hasta
tarafından
Boşansalar o adamla kardeşin ne yapacak ki tek başına çok zor Bi durum ya Allah ıslah etsin anneni kudurmuş mu ne diyeceğimi bilemiyorum baban olduğunuz yerde çalışamıyor mu uzağa gitmese
(2 puan) tarafından
Buralarda iş yok pandemiden
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Söylerim babama madem adamcaz gariban babama söylerim 
(2 puan) tarafından
Inan çok gariban zaten 2.evliliği görsen inan oturr  ağlatan montu yırtık dikip dikip giyiyor  :(
0 oy
(94 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya diyecek birşey bulamıyorum senn annn baban ne diyebiliriz ama bn olsaydım hiç birşey demezdim ama içimde rahat etmezdi çünkü babam sonuçta
0 oy
(5,590 puan) tarafından
Benim dilim varmazdı söylemeye yaa cok zor Bi durum
0 oy
tarafından
Offf offff çok üzüldüm ya Allah ıslah eylesin inşallah annen ne diyor devam ediyorsa söyle 
(2 puan) tarafından
Annemle konuşmuyorum inan sogdum ya esin gördü el oğlu yerin dinindeyim yaa
0 oy
tarafından
Püüüu yazıklar olsun ay midem bulandı :((((  ben derdim herhalde dayanamazdım tutamazdım icimde 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Babam ne zaman gelecek? B3nce yuzyuze soyle tek basina gurbetlerde bisey ne okur adama, yek basina iyice delirir. Ama bilmeye hakki var, annenide sert bi sekilde uyar. 
(2 puan) tarafından
Artık bek fazla sıcaklık gösteremem anneme eşim söyleme biisi yapar bu diyor
(6,978 puan) tarafından
Babana gelince soyle o zaman kandirilmasin daha fazla
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ay ne denir bilemedim ama babana da haksızlık etmesine isin verme annenin

Yazık hangi insan sırtından bıçaklanmak ister

Annene sağlam bı göz dağı ver
(2 puan) tarafından
Sevmiyorum diyor babami
(4,962 puan) tarafından
Tmam. Sende söyle bize böyle mi örnek oluyosun boşan ozaman ne halt edersen et de.

Çünkü şuan yaptığının adı farklı bişey

Eşinde öğrenmesi çok kötü olms
(2 puan) tarafından
Rezil etti beni
0 oy
tarafından
Off baban adına çok üzüldüm yaa :((
(2 puan) tarafından
Bende  beynim durgun
0 oy
(582 puan) tarafından

Zaten ne oluyorsa iyi niyetli gariban insanlara oluyor. Canım en iyisini sen bilirsin  ama annenin düzeleceğini sanmıyorum ona  göre bir yol çiz :ermm:

0 oy
(2,961 puan) tarafından
Baban ne tepki verir sence
(2 puan) tarafından
Ağlar zaten 2.evliliği öbürü de orospuymussssss yatajda hasmış anlıyan kaderi degl yastığı değişmiş
(2,961 puan) tarafından
Ağlamasından ziyade zarar vermeye kalkar mi yoksa boşanır mi
0 oy
tarafından
Çok zor bi durum soyle bence yüz yüze, evlilik denen bisey kalmamış orta da babanı her gördüğün de söylemezsen vicdan azabı çekersin Allah yardımcın olsun
(2 puan) tarafından
7 yaşında nda beri çekiyorum ilk degl bu kafayı yiyecem eşinin yanında yerin dibine girdiğine mi yanayım 2 3 kuruş için elin memleketinde olan babamami
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Babandan boşanması için tehdit et. Eğer gidip boşanma davası açmazsan bütün pisliklerini ortaya dökerim de. Boşanıp gitsin , ne hali varsa görsün. Eşine karşı çok zor duruma düşmüşsün Allah yardımcın olsun.
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ya çok zor bir durum ama susmakta olmaz bir sekilde konuşman lazim önce annenle konuş bosansin sonra ne halt yiyorsa yesin bnm babamda senin baban gibi gariban offf çok kotu oldum cnm 
(2 puan) tarafından
Evet  ;( aletini elinde yikamis orda makina yok diyor simsiyah olmuş 9 aydır:(
tarafından
Ah yazık ya çokta kalmış insanın babasi söz konusu olunca içinde birşeyler oluyor sanki
Gerçekten çok üzüldüm ne yapmaya karar verdin
(2 puan) tarafından
Eşim yok diyor kafayı yiyen sanki
0 oy
tarafından
Eşine göstermeden halletmeye çalışsaydın keşke bence babana söylemeden anneni boşanmaya ikna et önce ikna olmazsa o şekilde babana ilet 
(2 puan) tarafından
Esimin elinde telefon adam yazıyor tamam bitanem diye eşim bu kim dedi korktum ya
tarafından
Çok üzüldüm sizin adınıza inşallah en kısa zamanda çözülür sorununuz elindeyken mesaj geldiği için ona yapıcak bir şeyiniz artık kalmıyor
0 oy
tarafından
Offf ya ne kadar pislik hain insanlar varsa hep iyilerini bulurlar okurken kalbim sızladı canım babana çok üzüldüm gerçekten çok üzüldüm allahım sanada sabırlar versin inşallah 
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Allah ıslah etsin böylelerini valla diyecek cok sey var kendime yakıştıramıyorum babana da şöyle artık boynuzlanmasin annen de perişan olsun 
(2 puan) tarafından
Diyecek bisi bulamıyorum bende
(15,531 puan) tarafından
Yorumları okudum da annen nasıl ıslah olsun ki baban gibi gariban birine yapılır mı bu lanet gelsin ya
(2 puan) tarafından
Çok seviyorum çok babam çok ayrı benim için birkre vurmadı daha tokati yemedi ama annem  bilmiyorum ya bazen görüntülü arıyor zayıflamış çayı işi çok zor ayağı kaysa direk gitti
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Boyle bisi nasi soylenirki insanjn dili varmaz allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm senin adına canım. Bak babanın başı belaya girmesin diye söylemezsen bu kadın bunu hep yapacak en iyisi anneni tehdit et babamdan boşan git yoksa seni öldürtürüm fln de kendi boşansın yani yazık babana keşke annen kendi pişman olsa tövbe etse.. 
(2 puan) tarafından
O bana zarar verirse kızım küçücük
tarafından
Haklısın Allah İslah etsin inşallah kendi pişman olur düzelir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 532 göst.
13 Mart 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 307 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,970 puan) tarafından soruldu
0 oy