0 oy
1,039 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanalar neden gelinlerin sevmez ve ayrıca zamanında kendileride gelin değiller miydi?

24 Cevaplar

0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla canm bende anlamıyorum herhalde biz çektik onlar da çeksin diyor 
tarafından
Bunda anlamayacak bir şey yok uy.uz oldukları için
(2,126 puan) tarafından
Belki de
tarafından
:):))
-Reklam-
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Oğlunu alıyn daha büyük sebepmi olur :) bu hayatta en çok sevdiği canı ondan uzakkaşıyo kolay mı  
tarafından
Ya gerçekten bu düşüncedeyseler pes derim. Oğlu da bizi alıyor niye bizim annelerimiz öyle değil. Benim annem damadına o kadar iyi ve anlayışlıdir ki ama annemde ki anlayışı kendi kayinvalidemde göremiyorum
0 oy
tarafından

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum . 2 gelin var beni sevdiğini sanmıyorum hiç ;)

0 oy
(582 puan) tarafından

Oğlunu sevseydiler  bizide severdiler  ;)

tarafından
Alakası yok canim. Oğullarını gayet de iyi seviyorlar valla
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Her kaynana gelinini sevse kıyamet kopacak sanki 
0 oy
(16,490 puan) tarafından

Benımkı benı çok seve:)

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Oğullarını aldığımız için :D tapulu malları ya, bizde tapusunu üstümüze alınca kaldılar öylece ortada zaar ondan sevmezler :D
0 oy
tarafından

Bunu bi türlü benimde kafam almıyo :angel:

0 oy
tarafından
Benim kayinvalidecigim pek sever beni sevmeyenleri de anlamam sonucta o da senin bir evladin. Kucuk ogluslar var simdilik paylasabilecegimi dusunemiyorum :) 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bnm kayınvalşdem bni çok sever arar sorar gelir ihtiyaclarımı karışıkar gelin değil öz kızı gibim şakalaşırız köyde ev kalabalık olduğunda beraber uyuduğumuz bile olmuştur :))) 
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Oğlunu paylaşamıyo ç0nkü benmde oğlum var annem büyüyünce de karısı öper dediydi ayy yok dedim ben kimseye vermem oğlumu fln insan cidden bi tuhaf oluyo be ama tabi kötü davranmak eziyet etmek vs insanlık değil zaten sadece paylaşamıyosun galiba :ermm:

0 oy
(3,079 puan) tarafından
Kendi ailesinden saysa çocugu yerine koysa seviceklerde işte bazılarında öyle Bi vicdan merhamet yok ne yazık ki 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Birazda gelinler neden kaynana sevmez diye sormak lazım bence her zaman kaynanalar hatalı değil ama bu sitede öyle bir durum var malesef 
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Benim ki beni sever :D

0 oy
tarafından
Kendi kaynanam kendi kaynanasından dayak yemis hırpalanmış bayaa sıkıntı cekmis önceki insanlar. Banada böyle bi iki laf soktu ters bi laf kullandı sonrası kavga cümbüş simdi 9 ay olcak konuşmuyorum evime de sokmuyorum. Takılsın öyle umrumda degil. Ben annemden duymadığım lafları duymuşum kimseye müsamma göstermem. Kızına gelince dili susuyo bana gelince böbürleniyo baktım öyle mi öyle al sana böyle dedim bende.
0 oy
tarafından

Rakip gibi görüyorlar çünkü.

0 oy
(85 puan) tarafından
Kendileri emek harcamadiklari icin.
0 oy
(24 puan) tarafından
Bazıları sevilmediği için sevmezler benim Kaynanam kaynanasindan çekti ama çektirmem ben der hep çok şükür benim Kaynanam beni sever bende onu arayip konuşunca hülyam gözüm der oğlunu da çok sever bende saygı duyarım torununada çok düşkün ve bence biraz sizinle de alakalı bir durum onlar nasıl davranirlarsa davransınlar siz sevip saygı duyun sonuçta sizde yarin birgün kaynana olacaksınız. Ben hep Anne diye hitap ederim. Uzak oturuyoruz ayri şehirlerde yazın biz gideriz kışın onlar gelir ama yakın olsaydık da yine sevgimi saygını bozmam 
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Valla benim kaynanm açık açık dedi evlendin de parani yiyemedim oğlum diye erken evlendin dedi :) 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Benimki sever ya çok şükür <3

Aslında, sevdiğimiz değer verdiğimiz ortak bir insan var diye düşünürsek, daha kolay olur anlaşmak bence. Güç yarıştırmaya gerek yok. Ortada bir adam var. Senin eşin, onun oğlu. İkiniz de seviyorsunuz o adamı. O zaman idare edeceksiniz birbirinizi ;) O kaddaaarrrr... :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 293 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 233 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 555 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 302 göst.