0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (323 puan) tarafından
Benim karşı dairenin üst katında sureyile 45 48 yaşlarında kadın 21 23 yaş arasında kızı 12 13 yaşlarında oğlu olan bı kadın var karşı dairemde daha önce oturanlar defalarca kavga ettiler eşim yönetici olduğu için şikayet ettiler sürekli devam etti ama nedeni ise yatak odasından ahh ohh gibi sesler vücuda vurulan şaplak seslerinden mis ve müzik acarlamis o odada defakrca kavga ettiler bende ettim.benim etme sebebim ise evine giren çıkan Türk Suriyeli erkekler hattı hesabı yok aile apartmanı burası nedir bu diyorum onlar akraba akaraba biz kuzen helsiyle ben dedim türk te gekiyor sabah cikiyod genç hepsi bu ne bu kadar akaraba ben doğuluyum aşiretin bu kadar gelen gidenin yok diyor sen iftira ben masum var seni şikayet etmek sen kötü kalp falan komşun da  utanıyorum kocamdan o seslerden yeter artık evimde genç oğlun kızım var onlarda utanıyor dayanamadilar çekip gittiler 

Tekrar eve taşınan oldu sürekli kavga tartışma oluyor yönetici eşim olduğu için bana bize söylüyorlar baş edemeyinve kadinndiyod yatak odası benim üstümde ogrenc sesler çıkarıyor müzik te acıyor sonradan dan dan sesler falan aynı seuler yani söylüyoruz siz iftira atıyor dunuz diyoe ev sahibi ise benim param tıkır tıkır geliyor umrumda değil diyor ahlaksizliga göz umuyorlar resmen 

Ve kadın o çocuk varken nasıl yapar ya birde kızı 15 yaşında evlebmis kızı olmuş kızını Suriye'de babasına vermiş gelmişler kizini almamış ve güya nisanlanmis burda boyleledi evimizi yıkıyor işte 

13 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Polise şikayet edin en güzeli o gelsin ev sahibi öyle ise ev benim isitedigim yaparım der  gerekirse ses kaydı alın arayın polis gelsin 
(323 puan) tarafından
Dedik polisi arayacagiz burası Suriye değil 12 den sonra müzik yok yasak dans yok yasak diyor biz seviyoruz komşum ise ahlaksızlık için açıyor müziği diyor diğer konusunda öylendiyoe ve çıkacak Mis karsidakilerde
(189 puan) tarafından
Ses kaydi alamaz canm ozel hayatin gizliligi diye birsey var kadincagz onlar yuzunden ceza alir
(12,773 puan) tarafından
Tanıdık bı polis olursa dinler ona göre baskın yapar gerekirse bı şekilde bı şey yapmak lazım
(189 puan) tarafından
O riske girmesin bence sesler yukselince yada asiri misafir gorunce hemen şikayet etsinler yeterli olur zaten
(12,773 puan) tarafından
Bazen gelmiyo cnm polis işte bı şekilde gerekirse karakol git danış bı anlat
-Reklam-
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Onlarin yaptiklari çok yanlış senin yaptiginda cok yanlis milletin yedigi haltlari yanlislari bizlere anlatman ne kadar dogruki ?

Bizleri Onlarin gunahina ortak ediyorsun bi nevi
edebi hayasi olan yapmaz zaten
sende takma kafana bu kadar birak kendi hallerine.
(323 puan) tarafından
İşte birakilmiyo knedi hallerine binaya giren çıkan belli değil herkes rahsiz poliste üstelik bişey yapmıyor
tarafından
Aradigim cevap melikee  :D
(27,330 puan) tarafından
edepsiz insanlara polis kar etmez
(27,330 puan) tarafından
Senin yerine yazmis oldum :D
tarafından
Evet   :))
0 oy
(5,665 puan) tarafından
Polise şikayet edin baksınlar çaresine siz niye ugrasıyorsunuzki
(323 puan) tarafından
Hiç bişey yapmıyolar ki
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Polisi arayin kuzum bu boyle cekilmez kiz 
0 oy
tarafından
Abıoo bence polise zabıtaya vs şikayet edin 
0 oy
tarafından
O binadan ya tasinin yada imza toplayıp attirin onlari oyle bir yerde oturmak istemezdim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Dört duvar boşuna yapılmamış herşey o dört duvarın arasında kalmalı bile isteye bu hareketleri sesleri yapıyorlarsa bu psikoljik şiddettir. Bir çocuk o anları duyduğunda etkilenebilir mesela ama tabi bu o zihniyetin ne kadar umrunda olur bilemem 
(323 puan) tarafından
Tabiki ilk oturanlar genç çocuklarımız var utanıyoruz diyip ciktikae iki üx olcak gelenler ise ev arıyor çıkmak için ergenlik döneminde kızları var ondarda kızımız var utanıyoruz dediler :(
0 oy
(323 puan) tarafından
Ses kaydı alınmaz ya ayıp ne bilim ama polisnte yapmıyor bişey illa ki büyük bişi bekliyorlar hem de imza toplandı ev sahibine gösterdik üç daire toplandık konuştuk ne ev sahibi ne polis takan yok valla taş yagacak basimiza 
0 oy
(79 puan) tarafından
Allah ısla etsin düşünüyorum çok kötü durum ailenle oturuyorsun çay iciyorsun yukarda bilemem ne sesleri geliyor iğrenç 
(323 puan) tarafından
Öyle işte kendi kocasibu aldatıp ülkeden kaçan bı kadndan ne beklersiniz
0 oy
(323 puan) tarafından
Çoğumuz polis diyor da sokak ta meydan da bile küçücük kız çocukları kendilerini satıyor burda hiçte polisin umrunda değil götürmüşler geribirakmislar defakrca meydanda kendini satan 13 15 17 yaş arasi kızlari :( o yaşta neden bu kadar istek zina :(( 
tarafından
Meydan da zabıta polis dolu güya hepsi boş geziyo orda gözü önünde taksi durağında adam öldürdüler zabıtalar meydan da ki bankların arkasına saklandı
0 oy
(323 puan) tarafından
Demek istediğim polis de devlet te tam bisey yapmıyor 
0 oy
tarafından
Bütün bina imza toplayıp onları şikayet etmeniz gerek evden çıkarmak için polis bişi yapmıyor aynısı bizim binada da vardı defalarca polis çağrıldı bişi yapmadılar en son imza toplandı şikayet edildi defolup gittiler 
tarafından
Nerde oturuyorsun tam olarak bide aynı bina da çıkıyormuşuz
(323 puan) tarafından
Bağlar Çeşme mah.
tarafından
Bende esencan ın yanındayım
(323 puan) tarafından
Eskiden orda oturuyordum tüm kontrolleri orda yapıyorum doğumu da :)
tarafından
Bende orda yaptım doğumu
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Anam oh mu diyorlar ah mı diyorlar bilemem siz karışmayın boşverin 
(323 puan) tarafından
Allah tan benim üstümde değil karşı komşunun üst katında tam
(1,618 puan) tarafından
O zaman hiç bulaşmayın

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 607 göst.