0 oy
532 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim eşinin bitane kız kardeşi var başka kardeşi yok oda biz sevgiliyllken başladı beni ailesinden kıskanmaya okadar laf sokuyordu ki anlatamam babamın nın evigordum herşeyi sonradan görme değilim gibi en masum cümlesi mesela sonra bu görümcem olacak herkese demiş ki beni övünç beni iyi gösterin kıskansin demiş ama kimse bana iyi bişey demedi herkes kötü dedi yuvanın yıkar dedikodunu yapar sana herkesi düşman yapar şeytan gibi dedi bende tedbirimi aldım ama okadar acımasızdıki bana karşı yaptıkları kaldırılacak gibi değil lafları bende anneme dedim evliliğimin ilk zamanları annem sen yanlış alıyorsun dedi çıktı sonra görümcem annemin yanına kattı demedigi kalmadı kaynanam yokken kaynanamada hilal bana bağırdı çağırdı demiş sonra bende eşime dedim eşimde benim kardeşim beni kıskanır herşey ona yapılsın ister kıskançlık herşey yaptırır boşver uzak dur dedi sade oda değil bütün sülalesi dedi sonra her fırsatta gereksiz hareketler gereksiz tavırlar konuşmalar yapıyordu sanki ben hizmetçisiyim benle itisiyodu ev konusunda çocuk ta bile erkek oldu onun iki kızı var diye bize saçma sapan konuşuyordu şimdi bende geçenlerde halası bize geldi görümcem bana niye böyle davraňiyo ben ona biat yapmadim benle derdi ne düğünde yanımıza gelmedi nikahta gelmedi kuaförde beni yanlız bıraktı gelmedi derdi ne dedim tek kız olduğu için yapiyo herhalde ben onun kalbinde kötü bişey olduğunu düşünmüyorum huyu böyle herhalde dedim kayinvaldemde bunu duymuş ertesi gün bana bir bağırıyor kızımı eve sigdirmadiniz kizimi eve koymazsinjz sizin yüzünüzden gelemiyo siz çokmu iyisiniz bağırış çağırıs bana hiç beklemiyordum da ağladım sinirinden bana duygu sömürüsü yapma ne agliyosun sus sus dedi bende susmadim içindekini anlattım buda gitmiş kızına anlatmış bu olaydan  15 gün sonra bize geldi görümcem hava ata ata konuşuyor laf soka şoka gene bişey demedim bebeğinde kızmış Allah sağlıkla kucağına versin. Dedim babamda zaten kız olsun diyodu  çok sevindi o zaten erkek çocuk sevmez dedi bende dedim ki ne alakası var torun torunudur kızı erkegimi olur dedim benim oğlumu sevmickmi şimdi dedim ondan sonra 2 gün sonra korona oldum 20 gün evden çıkmadım ağır geçirdim görümcem geçmiş olsun demedi eşimde aramış senin gibi kardeş olmaz olsun arama bundan sonra demiş şimdi kusler geçen hafta pazar geldiler hiç konuşmadık yanlarına gitmedik kayinvaldemde bana sinirinden yengeme gidip sen hilale ne dedi bişey anlattı mi yengem bana herşeyi anlattı diyo demiş oda bana kızmış benim adımı bir verdi diye ben o anlattı demedim kız kardeşini ablasını falan da kattiim anlattılar kızının huyunu dedim şimdi ben konusuydu kaynanamla sen nie böyle soruyorsun diye birde bu kızımı sigdirmadiniz diyormuş bize söyleyin Miki sen nie öyle konustun diye yoksa akisinami birakiyim

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aman dalavereli karman çorman işler boşver bulaşma gitme gelme görüşme olsun bitsin 
tarafından
3 yıllık evliyim daha iki kere gittik evlerine oda mecburiyetten gittik yoksa eşim gorumcemin kocasını sevmiyo bende sevmiyorum çok çirkin bakışları var
tarafından
Tamam işte daha ne gitme evine de alma sorun çözülür bu konu için kaynana falan ararsa konuşmak istemiyorum bu konu hakkında de kapat gitsin
tarafından
Kaynanamla bu konuyu hiç açmadım konuşmadım konuşsam birbirimizi kirariz oyuzden
tarafından
Konuşma bence de uzatmaya gerek yok zaten evine gitmiyorsun ayda yılda Bi kaynanan da yüz yüze gelirsiniz belki
-Reklam-
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Okurken daraldım, sinirle yazmissin belli ama nolur 1 2 virgul nokta koyaydin bacım:) Allah yardimcin oksun uzak dur konusma o gorukceyle filan kafan rahat etsin
tarafından
Aşkım valla nasıl yazdığımı bilemedim sonra okuyunca farkettim :)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
En iyisi uzak durmak canım boşver okurken bile daraldım ben birde sen yaşıyorsun bunları bırak ne kadar uzak o kadar iyi 
tarafından
Aynen eşimde konuşmuyor bende ama işte kayinvaldemde demiyor kızım böyle yapma diye oyuzden sinirleniyorum ama eşimden çok korkuyo daha neler yapacak bana  yoksa eşim yüz vermiyo
(2,039 puan) tarafından
İyi bari en azından eşin yanında gerisini boşver salla gitsin
tarafından
Aynen eşim çok iyi anlıyor beni kardeşimde yapar diyo ah benim yanımda konuşmuyoki ağzına bitane yapıştıriyim diyo  :)
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Icim darlandi okurken kiz konusma gitme gelme gorme 
tarafından
Zaten gitmiyorum görmüyorum da o bize bazen gelir oda çok çok nadir ama genede yapiyo yapacağını
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Uzak durmak en iyisi 
tarafından
Ah keşke varya tamamen uzaklassa bizden ama imkansız işte gorumce sonuçta napabilirimki
0 oy
tarafından
Hiiiçç muhatap olma merhaba merhaba hoşgeldin güle güle güle bu kadar 

Ama şunu merak ettim görümceni  küçükken yüksekten mi düşürdüler acaba :) 
tarafından
Valla kuzum naptik bilmiyorum da ben 23 o 27 yaşında ama o ergen gibi ben ablası gibiyim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 224 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,170 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 619 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kubraa011 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 806 göst.