0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Her istediğimi her dediğimi yapmaya çalışır. Lakin ilgi konusunda yok her akşam oğlumun odasında oğlumla uyuyor bu durumdan da asla rahatsız değil. Her zaman bu konuya böyleydi sadece ilişki değil ilgisi de yok. Oldukça üzülüyorum bu duruma. Bugün işten gelince yanaştı git senin istediğin de olmuyor o işler dedim. Şu an konuşmuyorum ve oldukça sinirliyim. Nasıl davransam bilmiyorum

7 Cevaplar

0 oy
(702 puan) tarafından
Keşke redetmeseydin belki artj degsrdi
tarafından
Her zaman öyle ki
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından
Bence karşına al konuş başka yollara sapmasin
tarafından
Kaç kere dedim yorgunum deyip susuyor
(553 puan) tarafından
Kendi haline bırak isteyince geri çevirme kendisi vicdan yapar o zaman o arada laf almaya bak derim
0 oy
(323 puan) tarafından
Şimdi git yanas cilve yap hep sen beni uzuzyorsun ama ben sana kıyamam kocişim gel hele de öp:)
tarafından
Sonra yine devam etsin böyle ilgisizliğe
0 oy
(4,915 puan) tarafından
Umursamamayi denedin mi ? 
tarafından
Şu an umursamıyorum ne yaparsa yapsın
0 oy
(333 puan) tarafından
Olaya farklı bir açıdan baksan. Kocan icin hic farklılık yaptin mi. Kocan icin dikkat cekecek, kendisini ozel hissettirecek farklılıklar 
tarafından
Yaptım hele de ilişki konusunda
(333 puan) tarafından
Yok kiz öyle değil
0 oy
(790 puan) tarafından
Aynı  bnmkide oyle cnm aramzda daglar var ama evliyz iste okdr kagit ustunde 50senelk evliler daha ilgili sevgilidir bos bos bir evlilik evlatlr icin iste gercktn evlilik bu mu bende anlamyrm kadinlr ikk gzl soz iki gzl bakis sevilmktn baska bsy istemz ama erkeklr boyle yobaz iste
0 oy
(216 puan) tarafından
Konusmalisiniz başka çare yok. Senin tepki vermen gerekir evet doğru yapmışsın ama tepkin yanlış cnm incindini anlasin ofkelendiginj değil. Kalbinin kırık olduğunu gorsun gözlerinde nefreti değil. 

SEN...İLE BAŞLAMA konulara onu suclayarak konuşursan erkekler kaçar

BEN..ile başla .ben seni özlüyorum yanımda uyumadiginda çok üzülüyorum gibi suçlama sadece kendi duygularını anlat cnm..nefret le yada kızgın bir ses tonuyla değilde. .incinmis ve elinden bişey gelmiyor ses tonuyla  anlatabildimmi bilmiyorum
(4,915 puan) tarafından
Evet bu taktikler çok ise yarıyor hem erkekte hem kadında:)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 377 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 544 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,693 göst.