0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Acaba acıyor mu acısın istemiyorum çünkü çok canım yandı sezeryandan sonra halada ağrıyor acaba acır mı kızlar psikolojim bozuldu düşüne düşüne 

15 Cevaplar

0 oy
(407 puan) tarafından
Korkma canım hissetmiyosun bile bir tarafını kesiyo ipin diğer ucundan çekiyo saniyede bitiveriyor
(119 puan) tarafından
Kaçıncı gün Gittin aldırmaya  kuzum ben karantinadayim o yuzden sezaryandan 14 gün sonra aldırmış olacağım bir zararı olur mu
(407 puan) tarafından
Olmaz canım 10 gün sonra gel diyor zaten cesaret edebilsen kendin bile alırsın hatta çok kolay benim ikinci sezeryanımda eşim aldı dikişimi
-Reklam-
0 oy
(263 puan) tarafından
Bende korkarak gitmiştim ama bitmiş hissermedim bile :) 
(119 puan) tarafından
Kaçıncı gün gittiniz aldırmaya ben 12 gün önce sezeryan oldum 3 gün sonra aldırmaya gitcem karantinadayim doktorum 14 gün sonra gel dedi
(263 puan) tarafından
Benim 6 yıl önceydi canım ama 15. Gün gitmiştim sanırım
0 oy
(778 puan) tarafından
Benim birinci sezeryan da aldı dikişi hiç hissetmedim cnm ikincide dikis felan almadi
(119 puan) tarafından
Sezeryandan kaç gün sonra gittiniz aldırmaya
0 oy
(505 puan) tarafından
Hic korkma kuruduysa evde kndi kndine geldi bnmki cektim yavasca snra temizledm 
(119 puan) tarafından
Ayyyy o nasıl bir cesaret
(505 puan) tarafından
Cekiyim dedim cektim geldi
0 oy
(1,320 puan) tarafından
En zorunu atlatmissin bundan hiiiic korkma 0 acı 
(119 puan) tarafından
Siz kaç gün sonra gittiniz aldırmaya
0 oy
tarafından
Ben 3 defa aldırdım 3 hissetmedim doktor bitti dedi ben yatmakla kalkmak bir oldu ultrasondan bakıp git diyor 
(119 puan) tarafından
Ama benim dikişler tam 15 gün sonra alınıyor karantinada olduğum için korkum ipin vücuduma yapışmış olması
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hiccc korkmana gerek yok canim. Hissetmiyorsun bile. Cimbizla ipin bi ucundan tuttu  cekti 2 sanuye surmedi anlamadim bile
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben hic aldirmadim ama gorumcem baska bir ameliyat yuzunden boydan boya 22 zimba bide dusun dikis aldirdi oda cok korkuyodu ama yenge diyo anlamadim bakmamis korkudan sonra niye bekliyonuz demis bi bakarki bitmis bile dusun kac tane zimba o bile acimadi dikis hic acimaz bikactane zaten .kendini sikma oan yeter.
0 oy
(581 puan) tarafından

Bende çok ama çok korkuyordum ama korkum boşunaymış hiçbir şey hissetmedim. Aynı tereyağından kıl çeker gibi:D asla acımıyor 

0 oy
(2,067 puan) tarafından

Bem hiç aldirmadim  dikis  yok bende allah allah:angel:

0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bi anlık alınıyor canm hiç korkma sinek ısırıgı gibi 
0 oy
(772 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum ama dikiş fln almadılar gittiğimde sadece ultrasondan baktı okadar 
(855 puan) tarafından
Bende öyle dikiş alınmadı bu başka sezeryan çeşiti sanırım :))
0 oy
(160 puan) tarafından
Sezeryan dikisi aldiriliyomu ben iki sezeryan oldum ikiside kendi dustu hic cagirmadilar sana aldirmabi soylediler mi
0 oy
(7,402 puan) tarafından
2 sezaryan oldum hic dikis almadilar canim sadece usg baktı.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Yandaki ipleri kesip çekiyorlar canım , sinek ısırığı gibi bi acı oluyor.Sezeryandan sonra çok acı ve ağrı yaşamaman lazım .Doktor bana 3 kutu parol yazmıştı, sabah akşam kullanmıştım.Sana vermediler mi.
(119 puan) tarafından
Yok kuzum bugün 13 gün oldu hala ağrı oluyor ama o kadar fazla değil

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,380 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
17 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu