0 oy
1,049 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Napacam ben nereye gideyim bi cehennemden baba zulmünden kurtulmak için evlendim sanıyordum severek hemde ama tanıyamıyorum artık kocamı her gün kavga hergün tartışma yetmiyor kizim daha 16 aylık tam hoyrat oyun zamanları bende 33 haftalik hamileyim ve yetişemiyorum isteklerine dün  kocam çocuklarım olmasaydı 1 dakka tutmazdım yanımda dedi yüreğim paramparça oldu psikolojim bozuldu artık dayanamıyorum sizleri de üzmek ıstemem ama başka dertlrsecek konusacak kimsem yok kusura bakmayın simdiden

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden öyle dedi ki? Tartışmaların sebebi ne genel olarak 
(39 puan) tarafından
Ben telefonuna baktım geçen hafta cuma ben acile gittim gittikten bi saat sonra  whatsaptan birini aramız baktım açık seçik bi kadın bide dmez mı ben aramadım diye üstelik kızımı uyutmustum uyanınca kardeşime bırak dedim oda gece vardiyasında çalışıyordu yanı evde ondan ve kızımdan başka kimse yoktu o saatte o gece beni takip amaclı yatırdılar dün öyle tesadüfen baktım gördüm sordum soracağıma pişman etti o laflariyla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm çok üzüldüm 
(39 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
(295 puan) tarafından
Baba evunden niye kactin
(295 puan) tarafından
Bend3 onu diyom zaten baban sana ne yaptı çareyi evlilikte buldun
(39 puan) tarafından
Babam bana her şeyi yasaklardı dışarı çıkmamı bi yere gitmemi pantolon giymemi makyaj yapmamı ama diğer kız kardeşlerime herşey serbestti o zamanlar ygs vardı ve ben 420 puanla okul 3.cusu olmuştum göndermedi göndersin diye ıntihara bile kalkıştım ama yok fakat diğer kız kardeşim gitti düşük bi puanla üstelik açık da en ufak bi makyaj görse yüzümde sen güzel yapmamışsın diyip yüzümü morartirdi  işte böyle bir babaydı
(295 puan) tarafından
Diğer kiz kardeşlerinin özelliği neydi kusura bakma soruyom ama ozel degilse
(39 puan) tarafından
Dün babam memleketten geldi abinle kardeşimin evine neyse gittim iki saat oturdum o iki saat boyunca benim kız kardeşim ne basını örttü ne esofmanini çıkardı nede bişey eğer o ben olmuş olsaydım 1 dakika açık gezemezdim  yanında bide sadece ben ve abim öz kardeşiz diğerleri başka anneden
(295 puan) tarafından
Babanın tepkisi o yüzden o zaman bi de üvey annen yaşıyorsa tamam zaten
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Dengesiz herife bak ya kendi sanki dort dörtlük hic kusuru yok sana sarıyor ***** şey 

Rabbim yardımcın olsun 

(39 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyor ama elimden de bişey gelmiyor başkasını aradığını soruyorum ve açık seçik bi kadın ben aramadım diyip üstüne bide bu lafları diyince öldüm resmen
(27,330 puan) tarafından
kiyamam cok zor ya
(39 puan) tarafından
Kızım ve karnımdaki olmasa durmazdım ki bende ama şimdi çekip gitsem millet denediğini bırakmaz bana.
0 oy
tarafından
Canim Allah yardimcin olsun ilk once insAllah duzene girir hersey

Peki sebep ne kavganizin? 
(39 puan) tarafından
Geçen hafta cuma ben acile gittim gittikten bi saat sonra whatsaptan birini aramış bi kadını sordum soracağıma pişman etti üstelik ben aramadım dedi kızımı uyutup gittim oda gece vardiyasında yani evden dışarı çıkmış olamaz kimse gelse ona verdim derdi ama demedi ve bana o lafları etti dün dünde ben tesadüfen baktım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Baba evinde sıkı yönetimden,kargaşadan kaçıp mutlu olani parmak sayısını gecmez 

Stres yapip kendini yipratma bu adama baska cocuk verme fabrika degilsin 

Allahindan bulur zaten de insallah senin degerini bilmeden ölmesin 
(39 puan) tarafından
O spirali takan hemşireye az beddua ermedim spiralle rağmen kızım 9 aylıkken hamile kalmışım
(25,224 puan) tarafından
O beddua muhtemelen dönüp seni bulmuş hemşirenin ne suçu var spiral en güvensiz yöntem
(39 puan) tarafından
Spirali yanlış takmış kaymış be şuan karnimdakinde spiralin hormon salimindan kaynaklı kalp rahatsızlığı görünüyormuş hatta taktiği gün kanamam durmadı ertesi gün gittim beni tersleri sanki ilk defa sen takıyorsun spiral falan diye de kızdı zaten şu hayatta herşey beni buluyor
(7,654 puan) tarafından
Kuzenimde spiralle hamile kaldi yardim edeni yoktu 3. Bebek oldu inan yarı aklı gitti ama simdi büyüdüler ne cocuklar oldular
Allah evlatlarindan yüzünü güldürsün sabret kazanirsin
Allah sabredenlerle beraberdir
(39 puan) tarafından
Herşeye sabrederim de yanımda yatan adamın yaptıklarını hazmedemem
0 oy
(1,597 puan) tarafından
kavgalarinizn sebebi ne canm
(39 puan) tarafından
Birini aramış ben hastanede yatarken baktım açık seçik bi kadın sordum bi anda alevlenip.üstüme geldi ve o lafları dedi milletin kocası hamileliğin başından sonuna kadar karısıyla hastaneye gider gelir ilk kızımda sadece doğumunda yanındaydı bunda da da gelmedi bi gün bile
(1,597 puan) tarafından
aklımda deli sorular Allah yardimcin olsun
(39 puan) tarafından
Amin sağol
0 oy
(327 puan) tarafından
Bebek doğunca daha zor olucak senin için bende yaşadım eşim agresif biriydi icer ederdi kavga ederdik en sonda kaza yapti hamileyken kötü oldum ağlaarak geçti hamileliğin bebek doğdu zor günler beni bekliyordu yine tartıştık eşimle lohusa depresyonu girdim evde duramıyorum bebeğime bakamıyorum sürekli ağlıyorum sütümde azaldi6 en son da doktora gittim ilac kullanıyorum inşallah sonun benim gibi olmaz şimdi adım hastaya cıktı bilmiyorlar ki sebebi eşlerimiz neyseki iyilestim çocuklarıma bakıyorum kaynananin katına taşındım evimide kiraya verdim dünde kaynanamla tartıştık agresif bir kadın çocuğun mamasi pahali diye dil uzatıyor bende ilişkimi kestim bakarım ben kendı çocuğuma yarari dokunsun diye geliyorum yaptığına bak
(39 puan) tarafından
Icen adam değil ama yaptıkları illallah dedirten cinsten bacım rabbim yardımcınız olsun
(327 puan) tarafından
Sabırlı ol bebegini kucağına alınca geçicek hepsi iki ay oldu bebeğimin gülüşüyle mutluyum sağ-salim kucağına alırsın inşallah
(39 puan) tarafından
Onu bile istemedigim zamanlar oluyor kızım sürekli kucağıma gelmek istiyor ve beni acıtıyor oyun istiyor bende bel ağrısından uyuamıyorum ölüyorum resmen
(327 puan) tarafından
Bebeğini mi istemiyorsun canım eşiniz destek çıksa rahat edersiniz oda sizi bunaltıyor çocuk zaten yaramzligiyla yoruyor birde hamilesin zor gerçekten
(39 puan) tarafından
Eşim aldıralım dedi geç öğrenmiştim hamileliği 11 haftalık olunca spiralliyim adetim düzensiz mümkün değil hamilelik sanıyordum ama varmış aldıralım dedi ama 11 haftalık canı ben alamadım o gunden beri kaybettim adamı da üstelik kaynanam erkek torun diye ölüyordu buda erkek ama niye istemiyor başka bi kadın olmasa çocuklarım olmasaydı 1dakka tutmazdım yanımda der miydi
0 oy
tarafından
O yüzden kız çocuğu babaları kızlarını sevsin sevsin ki ciğeri beş para etmez adamlar dan sevgi beklemesinler baba sahip çıkmayınca ezen çok olur bacım 
(39 puan) tarafından
Baba bile demek istediğim biri değıl ama şuan birlikte yaşadığım kızını deli gibi seviyor sorunu benimle zaten adam.olsaydi bi kadın kanıp bana bunları yapmazdı
0 oy
tarafından
Aşkım bende baba evinde alkol var diye kaçiyim dedim evlendim evlendiğin adamın sulalesinde içmeyen yokmuş karili kızlı hemde su hibi
(39 puan) tarafından
Ben alkolden değil de zulümden haksızlıktan kaçtım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Suç bastırıyor canım o dengesiz adam 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Senin anne evinde huzurunun olmadigi ve geri dönemeyecegini bildigi icin aklinca eziyo iste cnm seni oyuzden üste cikyo..hamile kadina dencek seyler mi..cocuklarini seviyosa ona o cocuklari doguran anneye de saygisi olmali en azndan..
(39 puan) tarafından
Maddi durumu iyi değil ailesi pek yardım etmedi diye bütün takılarımı verdim düğünde takılanları gittim ikinci el.esya aldım kredi çekip de gece o krediyi düşünmesin diye ama şimdi dizimi dövüyorum keşke herşeyin en pahalısını alıp kredi cektirseydim de eşşek gibi işeseydi borcu olsaydı karı kız düşünecek zamanı da olmazdı
(3,901 puan) tarafından
Aynen cnm ne veriyon takılarını onlar senin..kiymet mi bilmiş baksana..bnm esim iyidr hakkini yemim ama bnm hayat felseme görebu hayatta en kiymetli benm
(39 puan) tarafından
Bilemedim verdim üzülsün istemedim ipek yorgan da yatınca borcunu unutmuyor sonuçta insan bilirim parasızlık nedir babam sagolsun zenginlik içinde fakirlik yaşattı bana bende eşim yaşamasın dedim meğer ne aptalmişim
(3,901 puan) tarafından
Ahh ahhh keske kiymet biln biri olsaydi
0 oy
tarafından
Senin o adama ihtiyacın mi var anlamıyorum..biz kadınlar erkeksiz ayakta kalamiuomuyuz çocuklar onlarla.mutsuzsa ne diye yaninda durasin.ki.gidecehi varsa gitsin....çocuklarını düşünen bir baba zaten.annesini üzmez...gitmek istiyorsan git de.. o karnındaki onun kadar senin de  bebeğin.....boşu boşuna.kendino.yipratip üzme..ya evliliğini kuryar al karşına.ko us derdi tasasi nee..yada bitirin yani..o sadece yaptığı hatayı ört pas etme.derdinde ne verecek cvbi yok çünkü..biras güçlü olun ..
(39 puan) tarafından
33 haftalık hamile ve 16 aylık kızım var geldiğim baba evinde desen zulüm var şimdi ben kadın sığınma evine gitsem öyle kolay değil ya darp edilmeliyim yada tehlike altında olmalıyım bu halimle kızımla kimsenin iş vereceğini sanmıyorum para da yok elimde okumama da izin verilmedi
...
 Anlayacağın ben bu yolların hepsini düşündüm araştırdım zaten tekrar o babanın yanına dönmeye hiç niyetim de yok eeee napayım bende burdan derdimi anlatıp bi nebze rahatlamaya çalışıyorum onda da güçsüz oluyormuşum olsun...
tarafından
Gucsuzsun illa demedim.canim.yanlis anlamışsın beni .aslında.iiyi bisiy söyledim..nelerini duyuyoruz kadınların..mecruburiyetten baba evine dönemeyen koca yanında mutsuz huzursuz yaşamak zorunda.kalan..guclusun cekiyosun ..kendini salma yıpratma anlamında dedim....baba evine.donme zaten .hemen git.bosan.siginma evine git diyende yok...senin hayatın senin.kararin yargilamiyorum da ne haddimee...üzülüyorum ama kendi başıma gelmiş gibi elinde çaresiz olması bir.kadinin sinirleniyorum...bende kadınım..benimde çocuğum var..Allah yardımcın.olsun.ne.diyim o zaman .

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 283 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,810 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 262 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 625 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,068 göst.