0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Yukarda

24 Cevaplar

+1 oy
(134 puan) tarafından
Eşim yorum yapar. Neden yapmasın ki? Sonuçta yıllarca birlikte okumuşlar. Benim de var üniversite arkadaşlarım ben de konuşurum, görüşürüm. Sonuçta onlar bizim arkadaşlarımız ne olur ki :) 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kavga cikaririmki bi daha yapmasin bana kizlarla bile konusmama izin vermezken neden karsi cins biriyle kendi konuşsun ki 
+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Esimin inst de yeğenleri ablalari hariç hic bir kiz yok musade etmem takip etmesine  mesaj yazssa kıymet kopar gereksiz muhabbetleri sevmem.

0 oy
(143 puan) tarafından

Ağzına tükürürm :angry:

0 oy
(947 puan) tarafından

Çarkına ........ :D

(1,771 puan) tarafından
++++ :) aynı şeyi yazacaktım
(947 puan) tarafından
Ortak hesap kullanıyoruz yiyorsa yapsın :D
(1,771 puan) tarafından
Aynen öyle denemesi bedava :Dsdf
0 oy
(6,681 puan) tarafından

İnstagrama bile giremez :angry:kaldiki bide kimese yorum yapacak

2mizin ortak hesabi var esim iste oluyor zaten giremiyor ben giriyorum anca kiyafet sayfalari takip ediyorum

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Öyle şeyler yapmaz yani huyu değil ama öyle komik bı şey paylasana kahkaha emojisi atsa bsey demem ama kalkıp kızın fotosuna alev emojisi atsa hayırdır derim 
0 oy
tarafından
Yırtarım onun instagramini da kendini de erkek arkadaşlarıyla konuşmasına bile içten içe giciklaniyorum kız arkadaşı olması emoji atması falan kafasında paralarım o emojileri 
0 oy
(505 puan) tarafından
Tabiki kiyamet kopar
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kan çıkar :D 
0 oy
(2,604 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Suratini o attigi emojiye benzetirim :getlost:

0 oy
tarafından
Bomba emoji silah emojiiiii olurum
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kıskanıyorum heralde derim. Ne kadar saçma düşünüyorsunuz artık bu da abartı kusura bakmayın. Erkek onu bunu yapar suç kadın onu bunu yapar suç! Hepsiyle yattı mı bu adam arkadaşı neticede ve bir erkek bir bayanla arkadaş olamaz mı! Rica ediyorum erkeklerin yaptığı bağnazlığı bayan olarak siz yapmayın. 
(13,203 puan) tarafından
Üstüme alınayım mı?
(54 puan) tarafından
Sizin için  yazdim :) zaten
(13,203 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun. Allah insanlara akıl fikir versin bu devirde.
(54 puan) tarafından
Aminnnn canmm aminn cahil  ve kıskanç  insanlara tahammül edemiorum kim olursa olsun öyle  bir zihniyetleri  varki kocalarini kendilerine köle  karılarını  kendilerine köle  olarak görürler.
(13,203 puan) tarafından
Bağnazlık ya başka birşey değil.
0 oy
tarafından
Şükür o zaman üniversite okumamış :)) şaka bi yana çok kıskanç biriyimdir ama şuan öyle bişey olsa çok umursamam. Eşimi biliyorum 
0 oy
(601 puan) tarafından
Bunu sorun etmem sonucta arkadasi ne kadar evli de olsak onunda kendine ait ozel bi alani var buna saygisizlik etmem 
0 oy
tarafından

Hayirdir gardas derim :angry:

0 oy
tarafından
Bu normal bir durum degil mi?
tarafından
Ha pardon kiz kelimesini okumqmstm;)
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bunu neden bu kadar büyütülüyor anlamiyorum arkadas sonucta eğer onlara ilgi duysaydi onlarla evlenirdi benim eşiminde arkadaslari ekli farkli farkli sehirlerden öyle fazla emoji felan atmaz ama mesela birlikte yapilan seyler olursa çok nadir yazar bende görürüm kiz arkadasi yanimda aradi mesela eşim bilerek soruyor neden aramıyorsun sormuyorsun hiç diyor o da sen evlendin artik oğlum diyor düşün yani  eşin nasil diye soruyor yanimda dedi eşimde benimle tanışmak istiyorlar sürekli 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Eşimin instagramı yok ama benim var ta ilkokuldan üniversiteye kadar erkek arkadaşlarım da var emoji de atarım mesaj da yazarım eşim de bilir niye kızsın  ki hepsini tanır tanımasa da kendine güvenir ben de kendime güvenirim biz birbirimizi seçmişiz. Saçma sapan kıskançlıklar ilişkiyi yıpratmaktan başka hiç bi işe yaramaz.
0 oy
(161 puan) tarafından
Net bogazlarim onu. Ben bütün ünv okul falan bütün kızları çıkardım onun Instagramindan. Kendisi verdi kimi istersen çıkar diye. Bitek vatsapda işteki kız arkadaşları duruyor. Onlarla da zaten anca iş içerisinde konusurlar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 387 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 295 göst.
0 oy
26 cevap 981 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı