0 oy
378 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

12gunluk bebeğim göbeği düşeli 4gun oluyor bu şekilde hafif kan olmuş altını alırken gördüm aile hekimi ve ebeye attım normal dediler içim rahat etmiyor böle durumla karşılaşan oldumu

image

9 Cevaplar

0 oy
(2,039 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kuru kansa normal ama sürekli tekrarlıyorsa çocuk doktoruna götür ince bir çubukla yakıyor göbeğini 
tarafından
Dün götürdüm cnm da ebede doktorda baktı falan bugün böle olmuş kuru altını alırken gördüm
(2,039 puan) tarafından
Bebeğini yıka suyun altında iyice temizle göbeğini tekrar kan gelirse eğer mutlaka götür doktora
tarafından
Teşekkürler cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım akıntı oluyor mi. Zibini falan hafif kirleniyor mu
tarafından
Yok cnm dün ebeye gittik çocuk doktoruna gittik onlar baktılar ettiler bugün böle oldu düştüğünden beri birşeyi yoktu
0 oy
(121 puan) tarafından
Kuzum bizimde aynı böyleydi hamdolsun banyo ettirdikce geçti 
tarafından
Geçmiş olsun ben bugün ilkkez gördüm cnm dün doktor ve ebe baktı etti o yüzden mi kan geldi acaba
0 oy
tarafından
Canim benim cocugumunda boyle oldu 10 gunluktu dr normal dedi fazla kanama normal degil sen yine de kuru tut ve dikkat et
tarafından
Teşekkürler bizim bugün ilkkez oldu düştüğünden beri
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Oglumda da oldu kac defa gazi oldugu icin gerilince kanamis demisti doktor 
tarafından
Teşekkürler dün birşeyi yoktu doktorda falan baktılar açtılar bugün böle gördüm elleyip baktığı için mi acaba
0 oy
(858 puan) tarafından
Evet canım benim de böyle oluyordu o kadar korkuyordum ki. Annemi aradım pudra dök dedi ama sakın kapama üzerini bezi ile. Yine kıyafetlerini giydir ama bezini bağlarken üzerine gelmesin. Benim bir ay böyle sürdü sonra iyileşti sakin korkma. Pudra sür ama sakin parmağını değdirme mikrop kapmasın. 
tarafından
Çok teşekkürler cnm sağol
(858 puan) tarafından
Ne demek canım. Düzenldiginde yaz mutlaka merak ederim
tarafından
Pamukla sildim kuruttum şimdi birşey gözükmüyor ya da ah gidicem doktora inşallah haber ederim çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Canım batikon veya tenturdiyot sürdüm ben yara kabuk bağlaması diye geçti çok şükür bide ben yazma bağladım göbeği diaarda kalması. Diye
0 oy
(126 puan) tarafından
Benimde böyle oldu göbek için alkol aldık eczaneden kulak copuyle içini fln temizledim birazcık kurusun diye açık bıraktım göbeğini sonra sonra geçti
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Benim bebeğimin kokuyor diye doktor 3gün hastanede tuttu bizi, ihmale gelmez. Nasıl yanıyordu şimdi :(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 426 göst.
0 oy
17 cevap 292 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eda_25 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde arknn (2 puan) tarafından soruldu