0 oy
860 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
düzenlendi

tarafından kapalı

Kızlar bilen bilir.eltimin evi insaatliydi bitirdi  cephelere kireç vurdurtmasi gerkyodu hepimiz yaptk.bi tek.onunki kalmıştı bnm 2 cocgm War onun yk bnde onu uyardim.bak.dedm inşaat temzilgini bahçemde yeni bitirdim olurda cepheni kireclersen haberim olsn muşamba sercem sonra temzlemekle.ugrasmiyim diye.cunku oğlum rahatsz doktor bna son 15 gün werdi kilo aldirtmam lazm yksa.midesni delcekler neyse ben bugün anneme gttm az.once.geldm bahcmemin.kapisini açtım ne goriym bütün boya kirec pencereme damlamis fayanslarm.kirecten kaybolmuş sinirden delirdim sncta.uyarmami yapmistim kaynanami.aradm nedne byle yapynz dedm direk onu sawundu yk.iste.ben. Ondan habersz yaptm onun haberi yktu falan laflara kapatti bi kova su dokersn temizlnir dedi bırak yarın sabah yaparm dedi bnde dedmko bi kova suyla temzlenir ama aynı binada yasyorsak birbimzize saygı duymalıyız dedm beni arasa musabmanin.yerini soylerdm.sererdi.kaynamda yedek anahtar War sncta bnde kayınpermde konuyu analttm sağ olsn beni haklı buldu kaynanmi aramakta haksimiyim eltimede bahçenin fotosunu çekip attm bussuru laf saydırdım eğer kayınpedrime soylemeseydim kaynanm.yalan yanls ona anlatip bnim gakkmda ileri geri koncsckti

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne ladar düşüncesizler evi sat başka yerden ev al orda hayat geçmez
-Reklam-
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Eltinin en iyisi düşman başına ne diyeyim.haklisin bir arada oturuyorsanız hic icine atma olan sana olur saygı çerçevesinde dile getir 
(1,186 puan) tarafından
Wlla patladım sonunda bahçem.ne hale geldi
0 oy
(29 puan) tarafından
Bu aynı posttan kaç tane var cnm
(1,186 puan) tarafından
Wlla cnm norlmde öyle dglm ama gerçekten bahçeyi.o halde gordm sinirlerim tavan yaptı sncta uyarimi yaptm. Bı kaç defa dile getirdim  sonradan dedm çok mu abartm ama dönüp bahcme bakyom iyi yaptm dyom
(29 puan) tarafından
Az bile yapmışsın valla tepkini yerinde vermişsin bence  sonuçta uyarını yapmışsın. Saygısızlık yaptığı bana göre çocuğum hasta diyorsun bide orayı temizlemekle mi ugraşıcaksın
(1,186 puan) tarafından
Saol cnm moral verdgn için Allah razı olsun gerçekten morale ihtiyacım var di
(29 puan) tarafından
Üzme kendini böyle gereksizler  için değmezler tabi keşke elimizde olsa ama düşünmemeye çalış  bu arada bebişine de çok geçmiş olsun umarım biran önce iğleşir  .. rabbim evlatlarımızı korusun.
(1,186 puan) tarafından
Aminn inşallah çok saol cnm bnm
0 oy
(179 puan) tarafından
Bi 10 tane dha ac tm cnm bu posttan az olmus actıkların
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cok iyi etmissin, bir daha kafalarina gore is yapmasınlar. Uyarmasan neyse, ama bile bile yapar gibi olmus
0 oy
(712 puan) tarafından
Bacı bende seni merak ediyodum kac kez baktım da göremedim öyle elti de kaynana da olmaz olsun insan değil misin sen ya sinirler sabah sabah zibladi gene bende muhatap da olma hadi illa muzurluk yapicaksin bari çocuğu düşün!
(1,186 puan) tarafından
Sorma cnm ya sabah da kaynanm aradı dyo.cocklarin uyandimi ara.gelcm fırçaları mi alcm bahceni temizlicem ya sanami dusuyo bn eltime sinir oldm gelip yine bna trip atyo eltimede dün gece msj attm gordu hiç cvp bile wermedi duruma cuma msji paylaşıp duryo gelde sinirlenme
(712 puan) tarafından
O seni görmezden geliyorsa sende onu görmezden gel eşinle konus başka yere taşının böyle de terbiyesizlik olmaz ki anlat durumu belki kabul eder zorlanirsin ama kafan rahat olur

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 417 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Smnr333 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Smnr333 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 402 göst.