0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Orası Allah ın evi korur muhakkak orayı ama orada aracın ne işi var ya bir de hızlı bir şekilde giriş yapmış. Başımıza taş yağsa yeridir artık 

9 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Taş da yağıo toprakta yağıo başımıza ama biz nedenini hala tabiat olayı diye biliyoruz 
tarafından
Depremler, tsunamiler, ve daha sayamadığımız birçok şeyle tabiat sayesinde sınanıyoruz ve hala kendimize çeki düzen vermiyoruz etrafta milyonlarca insan var yarısı açlıktan ölüo yarısı susuzluktan ölüo depremlerde olan can kayıplarıda cabası ama insanoğlu işte akıllanmıo başına gelmeyince bilmio kimse neyin nolduğunu allahım yavrularımızı esirgesin biiznillah rabbimden geldik ona gideceğiz allahım hayırlı ölüm nasib etsin inşallah
(1,329 puan) tarafından
Öyle canım hala bunu doğa olayı görüp biselre bağlayanlar la dalga geçenler var. Kısacası Allah belamizi vermiştir haberimiz yok...
tarafından
Doğa olayı bahane allah yaşatmak istese göktende taş yağdırır sonumuzu getirir ama merhamet işte ümmeti muhammede olan merhameti bize doğru olmamız gerektiğini söylüyor allah yardımcımız olsun inşallah peygamber efendimiz yüzü suyu hürmetine bizleri cehennemliklerden kılmasın inşallah
(1,329 puan) tarafından
Tabiki amin canım aminm neymiş Japonya'da binalar yikilmiyormus... Rabbim istese saniyede yerle bir eder. Alemlerin Rabbinin gücü ordaki binaya mi yetmicek. O nün Kudret inden şüphem yokda müslümanz diye yaşıyoruz imanimizdan şüphem var. Rabbim yolundan ayırmasın. İnsAllah ehli sünnet yolunda yasayip son nefeste iman nasip etsin.
tarafından
Aminn inşallah allahım birdaha yaşatmasın DOĞA OLAYLARI NI inşallah
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Mescidi aksa değil mescid-i haram.  Freni patlamış güvenlik aracı yani herhangi bi provakasyon yok.  Orda yaşayan arkadaşımdan öğrendim 
0 oy
tarafından
Allahım sonumuzu hayra çevirsin yaaa 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Allahım sonumuzu hayra çıkarsın geliyor, dünyanın sonu 
0 oy
tarafından

Gördüm ama açıklama yapmamiş kimse kapiya carpiyor duruyor mescidi nebevi degilmiydi askaya benzemiyor du

Yeni baktim mescidi harama girmeye çalişkiş araba ile Allah akıl verin islah etsin.... 
(70 puan) tarafından
Nerde gördünüz haberi bulamıyorum da
0 oy
tarafından
Canım doğru haber mi oraya girmek imkansız gibi birşey 
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Nerden gördün cnm 
0 oy
tarafından
Rabbim sonumuzu hayır etsin
0 oy
(1,419 puan) tarafından
Kabenin karşısına kilise, mescidi aksanın yerine Süleyman mabedi bunlar kıyametin başlangıcı, Rabbim bize temiz ve imanlı ölüm nasip etsin inşaAllah 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 272 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,834 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 320 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 403 göst.
5 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 234 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esin1993 (1,419 puan) tarafından soruldu

377,950 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı

...