0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından
Sorum yukarda? Ufak bebegim evim sicak ama acayimmi yinede bilemedim

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende İstanbuldayım canım evet yaktım 3 gündür yanıyor hasta olursak hastanelerde gidilecek gibi değil dikkat etmek lazım 
(159 puan) tarafından
Dorduncu kattaym esim sıcak diyor ama bilemedim ya bugünde oglumun eli soğuktu vücudu sicakti ama yelekte giydirdim iki buçuk aylik bebeğim
tarafından
Bence yaksan iyi olur vakti geldi birde bebek üşüyebilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
1. Katta oturuyorum  1 haftadr yanıyo benimde petekler. Beykozda oturuyorum. Dış cephe de var ama en düşük seviyede yakıyorum ykda bnde üşüyorum bebeğim 5 aylık bnim.
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bence aç cnm sonuçta kiş mevsimine girdik ben hemen hemen 2 aydir yakiyorum ama tabii Almanyaya kıs erken geliyo
0 oy
tarafından
Açmadım daha 10 aylık bebeğim var benimde biraz daha soğursa açacam
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Açmadım daha canım çocuklar in odası 23 derece gayet iyi uyku tulumu giyiyorlar zaten diğer odalar da 23 24 derece arası 
tarafından
20 dereceye açılır mı açtıktan sonra 22 ye çıktı
tarafından
Üzerinde uyku tulumuda var ama ev soğuktu
(5,938 puan) tarafından
20 derece evet açılır ideal uyku sıcaklıkları bu mevsimde 22 24 derece arası canım
tarafından
Tamam canım çok sagol
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Daha açmadım biraz daha sogumali bence
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bugün itibariyle yakmış bulunmaktayım canım. Sallarken oğlumu çok üşüdüğümü farkettim. Kısığa açtım ev ılıdı iyi oldu valla
0 oy
tarafından
Henüz yakmadım ben
0 oy
tarafından
Bugün açıcam bnde hava baya soğudu ya
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Bebeğinde pek küçükmüş.. kocaeli de kaç gündür soğuk öyle daha yakmadık
(865 puan) tarafından
Kocaelinin neresindensin canım
0 oy
tarafından
Gündüz güneşli olcak birkaç gün..biraz daha soğusun yakıcam ben de..gece 5te kalktı küçük kızım geri sallarken üşüdüm üstünü de hiç örtürmez huylanıyor o da üşütüyor 15 aylık bu arada..şu an üstümde 1 yorgan 1 battaniye var anca ısındım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizimde cok sıcak oluyo yinede akşamları en düşüktür açıyorum yıkanıyo hergün çünkü. 
0 oy
(3,829 puan) tarafından
acmadim daha kasimin ortasi gibi yakarim 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
ben açmadım canım kızım çok hareketli ayağından panduf sırtından yeleğini eksik etmiyorum terledikçe üstünü değiştiriyorum ama yakındır benim de açmam şuan değil 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 514 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 71 göst.
0 oy
7 cevap 219 göst.
0 oy
7 cevap 386 göst.
26 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alp (301 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,937 cevap

34,753 kullanıcı

...