0 oy
1,188 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar dogum yaptım 10 gün oldu kaynanam geliyo 5 gün kaliyo gidiyo bide bana 40 gün tek kalinmaz her gün gider gelirim diyo ya napicam ben yemin ederim kendi annem ablam o var diye gelmiyo zaten eve kapanmisim kaldığın yetmiyo bide her gün gelip gitmek istiyosun çocuğun iki besigi var biri salonda yeni doğum yaptım diye telefonu aliyo eline bağıra bağıra milletle konusuyo çocuğun başına gidiyo uyurken konusuyo ya çokta pis evi havalandiramiyorum çocuk var diye git içeri bari cocuguda alda salonu havalandiriyim yok be kardesim ya anca çay yapsin sabah 8 de oturup basimizin dibinde icsin

11 Cevaplar

+1 oy
(9,652 puan) tarafından

10gunluk çocuk ses duymaz canım konuşmasını falan dert etme sen zaten evde daralmışsındır..  benimde her gün kendi annem geliyo ama bende dönem dönem bazı şeyeler sınır oluyorum sonradan bakıyorum çok saçma kadın benim için kendi düzenini bırakıyor kendinden fedakarlık ediliyor ben ona karşı nankörlük etmiş hissediyorum.. Kendi annende olsa canım ciğerinde olsa tüm gün birlikte vakit geçirdiğim kimse bazı şeyleri rahatsız etmesi çok çok normal canım..  ben artık anneme açık açık rahatsızlığımı istegimi söylüyorum sanada tavsiye ederim annen gibi gör ve istediğini rahatsız olduğunu dile getir tatlılıkla olmuyosada bu kadının karakteri bu de olduğu gibi kabul edip kafana takma

-Reklam-
0 oy
(638 puan) tarafından

Benim kayinvalidem ki ALLAH ondan binlerce kez razı olsun kadın gozumun içine baktı tabi anne gibi olmaz ama kadin benimle sabahladı Allah cennetinde bir köşk versin ona :)

(60 puan) tarafından
Ne mutlu sana bu çay içer bardağı masaya bırakır mutfak almış başını götürüyo eli üstünde değil bende yeni doğum yaptim o zaman evine git bende evimin işine bakıyim yok oda yok koltuğa geçer yatar gece ben kalkıp emziriyorum çocuk agliyo anca nadir bı kere kalkar ver gazını cikariyim der o
(51 puan) tarafından
Annenlerde gelsin. Kadin seni tek birakmamak icin geliyor eger annnenler gelip sana destek ciktiklarini gorurse gelmez onlar var diye
(60 puan) tarafından
Kız gelir gelmez mi kadın ruh hastası ben daha kendimi topliyamadim esime karın bana yüz asiyo diyo konusmuyo diyo kayinpederimde öyle 2 gün önce evimde huzur bırakmadilar yüzsüz gibi öbür sabah yine geldi
0 oy
(330 puan) tarafından

Benimde görümcem kocası oğlu her akşam geliyo ama her akşam. Uzancak oluyruz yatıcak oluyoruz pat kapı gene gelmişler. O yüzden seni çok iyi anlıyorum bizimde çocuk doğunca hiç çıkmazlar heralde. Kaynanam geldi ona bahsettik hep geliyolar diye neyseki anlayışlı kadın tembihlerim ben her gün gitmeyin diye dedi. 

(60 puan) tarafından
İnan ki çok zor bak çocuk doğunca gör sen milleti ya hiç düşünmüyorlar vallahi
(330 puan) tarafından
Keşke biraz düşünceli olsalar
0 oy
(188 puan) tarafından

Kırmadan nazik bi dille bugünde annemler gelip kalsnlar senide baya yoruyorum falan de dinlenms olursun sende de :) 

(60 puan) tarafından
Yok kız benimki ruh hastası kadın iyi konuş kötü yorumluyo surat asiyo hemen gider bana gelmiş annenden daha çok ben düşünürüm seni diyo annemle kafayı yemiş kadin
(188 puan) tarafından
Kiskanclar :))
0 oy
tarafından

Artık annem geliyor sende evine git dinlen anne de

Bn gerisini halledrim de

(60 puan) tarafından
Kız öyle desem kavga çıkar evde
tarafından
Hiç bsy olmaz canım de ki annem gelck sen evine git dinlen de
tarafından
Annen gelsn hatta sende ilgilenme kaynananla gitsin evine
(60 puan) tarafından
Geçen böyle mevzu oldu eşime dedi ki karın bana sürat asiyo kendi ailesi gelince yüzü guluyo karı aldı kendini gitti kocam arkasından çıktı geri getirdi öteki gün kayinpederim bidaha sizin eve gelmem karın sürat asti demiş evde kıyamet koptu huzur olmadı 2 gün sonra karı çıktı geldi sabah baktım kapı caliyo annem onla anlasamiyo diye kadın gelmiyo bile düşün annemi göremiyorum ya
tarafından
Al bebeğini çık annene canım. Eşine de soyle biraz anlayışlı olsunlar. Bebeğini al odaya git otur. Ne acayip ya annen gelmiyor sirf eşinden dolayı ama anası istediği zaman çıksın gelsin olcak iş degil valla bacım. Ya anneni gönder ya da ben gidicm anneme de. Rahat edemiyorum anla beni falan de. Suratını as. Sanki öz annen mi k.bkmasin neyin güler yüzünü bekliyor senden. Kendi annene tabi gülersin. Hemen de eşin gitmiş almış sinirlerin nasıl ziplamadi ya bn olsam kapı dışarı ederdim ya da ilgilenmezdm her şeyi oğlu etsin versin ona bn odada otururdm
(60 puan) tarafından
Bak anlatıyim sana benim ilk bebeğim 10 gün oldu doğum yaptım lohusalik piskolojisi muhabbet ediyorduk bazen suskunluk geliyo yani insanlık hali hastanede anneme fırsat vermedi benle kaldı bı iş yapmadı eve geldim. Geleli benimle ailem gelmiyo o var diye eşime bı iki kere Tuğçe yüz asiyo dedi konusmuyo dedi. Bı gün oturuyoruz işte baktık kapı sesi karı inmiş gidiyo eşim gitti aldı beni aşağı çağırdı indim baktım karı arabada agliyo ablan geldi ablanla konuştun muhabbet ettin bana sürat Astin diyo yok öyle bişey diyorum anlamiyo kadına iyi konuş hayır diyo sen kötü soyledin öyle bı deli kadın yani anla öbür sabah kayinpederim eşimi arayıp demez mi karın bana yüz astı gelmicem eşim beni aradı kavga ettik ben ağla ağla eşim çalışamamis işten izin aldı geldi evimde huzur bırakmadilar bı baktım öbür sabah karı kapıyı caliyo yuzsuzlukle geldi Perşembe gününden beri bende şimdi karşımda koltukta uyuyo çocuk yanımda uyuyo beşikte ben oturuyorum yemeğe bakıyorum evde zaten daraldim 10 gün oldu biraz fırsat ver demi git evimden ya git su 40 hemen çıksın başka bişey istemiyorum ben
tarafından
Yuh yani o ki dengesiz bir kadın ne diye evinde tutuyor eşin. Veya kaynatan. Eşine de bana yararı yok anlamıyorum zaten iyide olsan kötüsün bu böyle hep. Kötü olcksan da ol. Eşine soyle. Cok zor bir durum canım Allah sabır versin. İlgilenme kaynananla derim hiç olmazsa sıkılır gider belki
tarafından
esinde is bitiyor annesini azicik gormesi lazim yaptiklarini kendi anasi kıymetli seninki dis kapının mandali mi sende de eşine anneme surat yaptın bak ksc gundur gelemiyor de
(661 puan) tarafından
Hcmi gormuyo esin bunlarin huyunu , annenle surekli beraber dglsn ki baksana onlarla altli ustluymusun surekli bir insanla ne konusulur ki , ara biraz acilsin  birbiriniz ozlensi n de oyle oturup muabbet edin esine uygun dille anlat cnm bnmkilerde hep surat asiyo derdiler ki insann bir durrusu var surekli agzim kulaklarmda dolasamam derdim hep , konusmuyo sohbet etmiyo derdi , bir birak gelme yada bn gelmiyim de ozliym konuscak bseler olsn derdim konusum Sabah kahvaltidan gece yatmaya kadar beraberdik , baska sehre flanda giderse neymis gunde arycakmsm bn aramasam ssla aramazdi esime gene sikayet eder aramzi bozardi smdi neyseki aramz acik ta kurtuldum valla anneme bile tek gidemedm 2 sene hep pesimdeydi  esinle tartisarak dgilde tatli dille konusmayi dene her defasinda ,  guzelce anlat ona  ,annemde hergun gelse surekli beraber olsak ne konusaym bn onlarla de arada denk gliyoz konuscak bsuru sey oluyo flan de yoksa neden ayrm yapaym faln de eminol hir zaman sonra esin anlicak sni
0 oy
(213 puan) tarafından
Ara anneni gelsin kalma ihtimali varsa yaninda kalsin anneni gorunce nasilsa anasi yaninda diye belki gelmez bikac gun kafa dinlersin
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Üzücü cNım yaşadıkların eşinin tutumu ne bu durumda annenler cıksın gelsın işleri yoksa gerıde kalmasınlar onlar gelınce gelmez belkı.Ben daha dogum yapmadım ama kayınvalıdem ellı ayaklıdır her konuda yardımcı olabılecegını dusunuyorum nasıpse.ama oncelık aılemde annemde kardeşlerımde.benı senı en ıyı onlar anlar 
0 oy
tarafından
Benimkide öyleydi  huzur bırakmıyor  kör  olasıca  gittiği her yerde kavga eder  neyse ki konuşmuyoruz küstük   uzak olsun benden 
0 oy
(340 puan) tarafından
Annemle ablam gelip kalicam akln burda olmasin de o ordayken annenlerde gelsin gder illaki
0 oy
tarafından
benimkininde komşuları bana oturmays gelmek istiyormus gecen aksam bizdeyken komsusu aradi dur ben vereyim telefonu sen soyle dedi sankino söylüyor kabul ettiremiyor gibi dedim bana niye veriyon telefonu goruyon ben tuvalete zor gidiyom gidersiniz de geçiştir bunun temizliği var hazirligi var. kendi geliyo dedigin gibi bulasiklari bırakıp gidiyo 
0 oy
(725 puan) tarafından

;)Hiii böylesini bilirim maksat millet desin ki gelinine bakıyor. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 553 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Demet2011 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 627 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 333 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 450 göst.