0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (13,203 puan) tarafından

image

Resimde bir avuç fındık bir avuç irmik bir avuç bulgur biraz pirinç 2 yapımlık kadar mercimek var. Doğumdan önce kayınvalidemle sonra eşimle aram bozuldu. Ben kendimi aldım anneme gittim çocukla bir ay kaldım. Ütü odam var bir tane orayı da toplayıp gittim. Geldim bu hafta dün eşya yerleştirdim kapı ağzında odanın bu poseti buldum. Anneme sordum koymadın dimi çantaya diye hayır dedi yarım yarım koymaz koysa kilo kilo koyar. Eşime sordum hayır bilmiyorum sen koydun diye ellemedim dedi. Tabiki çöpe atıcam ama emin olamadım ona göre kaynanaya çatacağım bunlarla büyü olur mu? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla güven olmaz kuzucum sen at gitsin yaa 
(33 puan) tarafından
Esinle konus artik istemiyorum anahtarim degiscem kimsede olmasin de bide arada annende kaliyosun ben dipdibe olmama ragmen birakmiyodum kapimi kitleyip gidiyodum anahtari emanet etmiyorum diye kavga cikariyodu esim oyle oyle alistilar artik kimse ne istiyor ne aliyor hep yanimda anahtarim
(13,203 puan) tarafından
Aramız bu yıla kadar aşırı düzgündü zaten canım. Ondan vardı. Eşime dicem alsın anahtarı
(33 puan) tarafından
Bence hic almak icin ugrasma direk degistir en kesin cozumu
(13,203 puan) tarafından
Değiştirmez canım hususi eşim.
(33 puan) tarafından
Oo isin var desene o zaman hic bos birakma evini mesela soyle yap kapi girisinde halinin ucunu cevir ne bilim kapinin birini aralikli birak yada hepsini kapat illa senin biraktigin gibi degilse anlarsin girip girmedigini ben herseyimi oyle ayarlar birakirim ki kimse anlamaz ben gelince bakarim ayni mi diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bilgim yok ......
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Allah bu millete akıl fikir versin 
(13,203 puan) tarafından
Aklıma bin bir türlü şey geldi kuzum.
0 oy
(17,557 puan) tarafından
Geçenlerde birisi cevize sarili büyü bulmuştu ama bilmem böyle bisey mümkünmu bi hocayami sorsan  kaynanan cimrimidr hemen günahini almayalim insanlarin insallah yoktur boyle bisi :/
(13,203 puan) tarafından
Kaynanam aşırı cimri zaten. Günahını almak istemiyorum elbette. Ama durduk yere ütü odamda ne işi var ve erzağımı asla öyle saklamam.
0 oy
tarafından
Hic sanmam. Tek veya iki kisilik bir evin az az aldigi birseye benziyor kayinvalidene sor istersen kendine alip unutmustur bence
(13,203 puan) tarafından
Yavrum mutfağımız ayrı ve tek yaşıyor. Ben kavanozda saklıyorum poşete koymam. Ve ütü odamda ne işi var mutfak nere odam nere yani.
0 oy
(1,993 puan) tarafından
At gitsin bilmiyorum 
(13,203 puan) tarafından
Suya atılıyormuş atıcam.
0 oy
tarafından
Yapilir hatta  yumurtaya daha cok büyü  geciyormus diye duydum.at gitsin yumurta falan getirirlerse yeme yedirme:)
(13,203 puan) tarafından
Yok canım olmayacak yerde az az var asla yerde zaten.
0 oy
(3,888 puan) tarafından
At bencede sürekli felak nas ayetel kursi oku evinde namaz kıl bol bol dua et
(13,203 puan) tarafından
Sirke de var silerim.
0 oy
tarafından
Çöpe atma canım ne olur ne olmaz göm yada suya at 
(13,203 puan) tarafından
Annem de öyle dedi.
0 oy
(817 puan) tarafından
Eğer büyü varsa çöpe atma. Hatta riske atma sen akan bir suya at ve atarken dua oku hala böyle insanlar var mı ya cehennem bile kabul etmiyor büyü yapanları yaptıranlar valla pes
(13,203 puan) tarafından
Valla merak ediyorum. Eşimle kayınvalidemden başka kimde girmedi eve kayınvalidemle de aram bozuk günah almak istemem asla ama suya at dedi annem de.
(817 puan) tarafından
Google dan bir bakim dedim de bakliyatla genelde bağlama büyüsü yapılıyormuş töbe ya yuva kurtarma falan ama ne kadar doğru bilemem ama onların orada ne işi var yani amaç ne. Kaynana götür sor bakalım ne dicek suratından anlarsın zaten sonrada riske atma git akan bir suya at
(13,203 puan) tarafından
Konuşmuyorum canım 1 ay gelmeyince torunu için mi yaptı acaba ay çeşit çeşit şey geliyor aklıma.
(817 puan) tarafından
Valla ben çok korkarım bu büyü işlerinden sen yinede git akan bir suya at canım sonrada evini güzelce temizle sirkeli suyla duanı oku
(13,203 puan) tarafından
Silcem iyice. Annem de öyle dedi suya at diye
0 oy
tarafından
Kaynana size gelmiş mi onu sor önce sonra bunları buldum sen mi koydun de evet derse güvenmiyorsan at gitsin 
(13,203 puan) tarafından
Canım alt üst oturuyoruz zaten anahtarı da var lazım birşey olursa da çıkıyor zaten
tarafından
Anahtarını al Bi şekilde bunları da at ama sor yine de sen mi bıraktın diye belki evinde fazla vardır bırakmıştır
(13,203 puan) tarafından
Yok yavrum fazla olup bırakılacak kadar yok. Eşim sordu güya en altta dolap var oraya pazarlık koymuştum benim diye çıkarmış. İnsan kendi malını hatırlamaz mı? Eşimde aynı poşeti 3 kere farklı gördüğünü söyledi delireceğim az kaldı. Götürsün akşama versin anasına varsa da kendi ayağına dolansın.
tarafından
Aynen götür ver anahtarını da al ondan gerekirse kilidi değiş
(13,203 puan) tarafından
İnşallah canım eşime desem değişmez bilmiyorum kilidi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde P-erdemtok (8 puan) tarafından soruldu
0 oy