0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Hayat çok zor değil mi kızlar sorumluluklar ev işleri cocuk vs. Biliyorm söylediklerim belki şımarıklık olarak algılanacak ama en ufak sorumluluklar bile gözümde çok büyüyor enerjimi kaybetmişim daha 26 yaşındayım ama psikolojik olarak çok yorgunum geçmişimde çok derin yaralar var çocuğum için yaşıyorm bu hayatı yoksa katlanmazdım anneliğin nasıl bişey  olduğunu bilmeden büyütüyorm çocugumu güçlü durmak istiyorm ama bazen duramıyorm sadece içimi dökmek istedim sizleri samimi bulduğum için ...

7 Cevaplar

0 oy
(12,510 puan) tarafından
Ne yaşadın bilmiyorum Rabbim yardımcın olsun fakat dediğin gibi "geçmiş“. Şimdi geleceğe de şu anın geçmişini güzel bırakmak istersin tekrar bu cümleleri kurmamak için.. Annelik ne kutsal şey,layığı ile yaşamak gerek her bir anını.. 

Al abdestini aç inşirah suresi ferahla.. Ona yönel, o en güzel ilaçtır..
(131 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim Allaha yönelmek en güzeli haklısın
-Reklam-
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun yalan şu dunyada yuvarlanip gidiyoruz 

(131 puan) tarafından
Amin teşekkürler gerçekten yalan dünya burası
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun canım 

Ben hayatı çok seviyorum 

Deli dolu yaşıyorumm

Anın Tadını çıkartıom
(131 puan) tarafından
Amin ne güzel sevindim senin adına
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bazen banada oluyor o duygular, seni anlıyorum inşallah düzelir
(131 puan) tarafından
İnşallah sağol canım
0 oy
tarafından
Banada çok ağır geliyor birden bire bukadr sormululk omuzlarıma çok ağır heleki yardımci olmayan bir eş  hep çileden çıkıyorum 
(131 puan) tarafından
Bütün sorumluluklar senin üstünde oluyo anneysen maalesef
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Canım rabbim yardımcın olsun bende ilk bebeğimi 18 yaşında kucağıma aldım annem uzaktaydı hemde çok şükür hiç birseyden korkmadım çok ta güzel büyüttüm herkes çocuklarım için tebrik eder öğretmenleride çok şükür bugünlere de rabbim hepsini kötü insanlardan korusun sende çok güzel bir annesin bundan eminim moralini yüksek tut herşeyin üstesinden geliriz 
(131 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim bunları söylemen beni mutlu etti
0 oy
(8,248 puan) tarafından
Canım dünyanın tadını kaçırdılar yaşam isteği kalmadı cogumuzda bende onlardan bırıyım rutın monoton bır hayat benıde boguyor.Sabır 
(131 puan) tarafından
Haklısın canım sağolasın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 183 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
12 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 685 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu

377,919 soru

11,311,359 cevap

34,745 kullanıcı

...