0 oy
3,786 göst.
Aile kategorisinde (1,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ayrılmak için tartışma vs bişey yaptınızmı şunu yaptıktan sonra ayrıldım diyen varmı deniyeyim ya valla istemiyorum artık tek erkek bide napcamya

25 Cevaplar

0 oy
(680 puan) tarafından
Tartışma acık acık söyle 
(1,217 puan) tarafından
Bize kim bakıcak diyolar başka gelin yok olmıycakta
(680 puan) tarafından
Söyle evim ayrı olsun maddi destek veririz
(8,081 puan) tarafından
Kendilerine bakmaları için mi gelin alıyorlar. Alıyorlar kelimesi de bir tuhaf oldu da neyse öyle ifade edebildim
(1,217 puan) tarafından
65 yaş üstüler ama yine iş yapıyolar
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Tatlı bir şekilde ayrılmak en doğrusu ve ayrıldığında uzak otur. Kafa rahat oluyor 
0 oy
(424 puan) tarafından
Ah kuzum ah rabbim nasip etsin kendi evini zor olur ev ev ustune ben bile hamileligimin son 10 gunundeyim kendi annemlere gittim mi duramiyorum kendi evimi ariyorum halbuki insan kendi annesini evinde ne kadar rahat eder ama olmuyo illa insanin  kendi evi duzeni olcak esin ne diyo bu konuda
(1,217 puan) tarafından
Tek çocuk kim bakacak diyor
(424 puan) tarafından
Off of erkeklerin hep ayni dedigi sey benim kayinvalidem tek esi vefat etmis kendi dedi herkes kendi evine diye benim esimde istesin hemen getiririm diyo kayinvalidemde tek yasamayi seviyo kendi duzeni olmasini seviyo tabi bi oglu daha var benimkinin rabbim yardimcin olsun bide gecinemiyosan
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Tatlı bir şekilde ayrılmak en doğrusu ve ayrıldığında uzak otur. Kafa rahat oluyor.. 
0 oy
tarafından
Ben tartışma çıkarmadım kaynanam çıkardı öyle ayrıldık.iyikide çıkarmış çok şükür 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Eşini al karşına konuş kendi evinizde nasıl rahat edeceğinizden falan bahset kavga etme ama sürekli de bu konuyu açıp empoze et eşine 

Bu arada ben bişey yapmadım bizim iş gereği ailelerden 15 saat uzaktayız o yüzden ayrı evimiz 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kocana net söyle illa birbirimizi boğmamızı bekleme de resti çek oyalama ve bahanelerede kanma 
(1,217 puan) tarafından
Üst katı yapmalarını bekliyorum ama yıllar sürer
(1,908 puan) tarafından
Allah kurtarsın mutsuz olduğunu belirt ben kurtuldum sende kurtul inşaallah
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Valla ben daha evlenmeden dedim ve çıktık..  evlendikten sonra diretseydim asla kabul etmezdi. En başta gelmeseydin derdi..
0 oy
tarafından
Bende kaynana yoktu. Kayınbaba bi de erkek kardeşi vardı. Bir kere olsun eşime demedim o fa farkındaydı böyle olmayacağının. Babasıyla da zıtlaşıyodu. Tek yaptığım şey Allah'ım dedim sen benim içimi biliyorsun dedim 2 3 hafta sonra kavga ettiler öyle ayrıldık
0 oy
(119,070 puan) tarafından

Hic bisi yapmadim ilk bastan birlik yasamayi kabul etmedim ev insaat 2 aya biter dediler hadi 2 ay icin kiraya cikmaya degmez dedim taam 1 sene surdu insaat :sick: keske kiraya ciksaydim ev bitti karnim burnumda 30 haftalikken insaat temizligi yaptimda tasinip kurtuldum

0 oy
tarafından
Valla benim yöntem biraz sıkıntılı ben ilk 5 ay dayandım ama o beş ay içinde çok sıkıntı çektim yeni gelindim işte eşime söyledim anlamadı söyledim anlamadı birgün bana tak etti aradım annemi ablamı çik gel dediler üstümü giyindim kaynanaya ben anneme gidiyorum dedim hayırdır dedi abim alacak dedim çıktım eşime hicbisey demedim beni anlamıyor çünkü ne diyim sonra annemgile gittim evi terk ettim orda eşime mesaj attım ben annemgile geldim beni bidaha sakın arama diye hemen aramış dalgamı geciyosun diye hayır dedim seni uyardım uyardım beni anlayıp dinlemedin dedim oda iyi kal orda bende kafa dinliyim dedi kapattım yüzüne telefonu 1 saat geçmeden işten çıkmış gelmiş ama aşırı sinirli resmen sinirinden kuduruyor bide hamileydim derdin ne dedi senin ananın babanın derdi ne dedim her dediklerini bana yaptıklarını anlattım evi ayirirsan gelirim ayirmazsan boşa beni istemiyorum seni dedim tamam ayıracam gidelim dedi bende eğer bana afra tafra yapacaksan ben gelmem seninle dedim söz verdi yapmayacam diye geri eve geldik evi ayırdı ama 15 gün benimle hiç konuşmadi ev ayrılalı yaklaşık 10 ay oldu şimdi iyiyiz çok şükür
0 oy
(186 puan) tarafından

Bənde ayrı ev isdiyoruuuum 5 senedir ya bənde bazən açık açık sölesemmi diye düşünüyorum amma yok bizde kiyameti koparırlar bizi isdemiyo diye bide bizde kaynanamgil kaynım gil baya kalabalız:'(

0 oy
tarafından
İstemeye geldiklerinde açıkca söyledim ev ev üstüne olmaz kabul etmedik başından beri ayırıyım
0 oy
tarafından

Sabaha kadar ağlayıp dua ettim :) 

0 oy
tarafından
Ben kocama senden koca olmaz ananı alcam yatağıma ekmeğimi suyumu annen karşılıyor nasıl olsa dedim. Aynı ay evimi ayırdık :D ama sen deneme ters teper valla ben boşanmayi göze almıştım 
0 oy
tarafından
Valla sen istersen dünyayı ayağa kaldir kavga çıkar rezillik çıkar eşin istedikçe bossssss ne yaparsan yap yap bosss ben bunu çok iyi anladım ... Sende kendi odanda otur ye iç işi bitir odana git fazla içli dişli olma 
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ben nisanliyken sadece eşimle konuştum oda ailesi ile sonra oldu ama biraz zor oldu:) evli de olsam eşimle konuşur önce onu ikna ederdim
0 oy
tarafından
K babam hastaydi onunla tartisip ciktik kendisi evlat ayrimi yaparda
0 oy
(370 puan) tarafından
2 goz odada kaynanam ve 2 kaynimla kaliyoduk kaynimlar cezaevindeydi 3 uncude cikinca cezaevinden esim cikardi daha oncede esya aliyoduk hazirlik yapioduk onlarin cikmasi kolaylik oldi sukur 
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Ben istemeye geldiklerinde ayrı ev dedim altın da istemedim ev istedim kaynana kalktı altlı üstlü ev aldı yanyana olalım diye herseyimiz bir deyip duruyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 759 göst.
0 oy
10 cevap 2,063 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 506 göst.
22 Mart 2021 Aile kategorisinde Ci.lem.1881 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 253 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde bglm_ftma (5,342 puan) tarafından soruldu