0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya makinesi bozulmustu eşime ısrar etti makine yolla diye oda İstanbul'dan kendi adına taksitle yolladı Mersin'e her ay biraz biz biraz da kendi ödeyecekti iki ay son taksit kaldı esime kitledi . Zaten Allah var eşim harçlık filan yollardi zaten altınlara kadar bozdurdu yani iki kirasını verdi eşim buraya geldiğinde yol paralarını kiralarını hep veriyordu bende esim çok yumuşak kalpli bir çaresine bakarız demiş bende aradım anne naptın makineyi bize güvenme 20 milyar borç batağına girmiş eşim birde üstüne dolandırdılar.bizi 4.bucuk milyar bunu da bilmiyo bilse de birşey değişmez de yok ben calisamiyom iki çocuk var sen her türlü geciniyon kaynanan aşağıda elimizde 400 500 TL var harçlık kaldı ay sonunu nasıl gecirecez diye dusunuyoz makine borcunu bize tikliyo bize kızlar bana böyle konuşamaz son vay beni birdaha arama kötü evlatsin sen diyo eşin daha kıymetli gözüm de diyo senin gibi konusmuyo diyo doğru olan ne işe onu diyom anne borç batağına girdik diyom çocugm var ne yiyip ne icecez yok anlamiyo kızlar yanlış mı konustum ya bunda ne var anlamiyom :(

5 Cevaplar

0 oy
(373 puan) tarafından
Bence hiçde yanlış konuşmamışsın kaynanan olsa anlarımda annenin bu düşüncesizliği çok saçma ne anneler var ya üzüldüm adına 
(373 puan) tarafından
Aybaşınada çok kayınvaliden sıkıntılı değilse bence tekrar istesin 400 tlyle ay başı nasıl gelir hersey çok zoe çok pahalı
tarafından
Yok isteyemeyiz çeyrek altının verdi kadın bozdurdu onu ustune500 TL de vermişti gitti yandı o paralar üstüne ev borcu var eşimin kaynanamlar oturuyo eşimin adına ortaklaşa ödüyorlar di onu da odeyecemicek borca girdik
(373 puan) tarafından
ALLAH yardımcınız olsun canım
tarafından
İdare edecez artık napalim evin eksiklerini gordum zAten Allah kerim insalla
(373 puan) tarafından
İnşallah hayırlı geceler canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız annenin asıl sana yardım etmesi lazım ne yani sen geçindir diye mi evlendirdi dolandırma postunu okumuştum rabbim feraha çıkarsın inşallah da ben olsam eşime verdirttmem vallaa ben dedim bizim çocuğumuz var iki tarafa da ne borç alırız ne borç veririz sevmiyorum yaanii adaletli oluncaa oda tasmams ddi adam yalnız çalışyor yazık değil mi
tarafından
Funda canım çok tşk ederim Allah razı olsun
tarafından
Rica ederim cnm bnm sendende razı olsun evine bolluk bereket versin:) iyi geceler:)
tarafından
Saol kuzum benim amin insalla hayirli geceler kafanı sisirdim senin  kusuruma bakma
tarafından
Estağfurullah cnm burda da konuşmasak patlariz :/
tarafından
Aynen bacım ya bizi bir tek anlayan burası valla dertlestigimiz yer ne arkadaş ne dost var
0 oy
(17,262 puan) tarafından
Eşin iymiş bu zamanda hangi damat kaynanaya böyle yardim ediyo zor yani annende susitimal etmis yapilan iyiliği sen az bile demissin bence
tarafından
Aynen cnm valla öyle
0 oy
(305 puan) tarafından
Anlamadığım şey annene makineyi neden sen alıyorsun eşin de maşallah ne iyi damatmis benim kocam olsa bırak almayı teklifini bile kabul etmez 
tarafından
Valla benim annem ama ben yine almazdım kendi ayağının üzerinde dursun bırak dedim eşim işte yumuşak kalpli dayanamiyo yardım ediyo .
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Benim annem  elinde yıkar yine istemez kimseden sende böyle hep eşine mahcup oluyorsun sende haklısın ama esin makinayı almasaydı eşinden kötüsü yoktu annenin gozunde yazık günah sizede istanbulda kolay mi okadar borç ödemek 
tarafından
Evet ama ağzımızda kuş tutsak yaranamayiz nankör adam nankör dur valla kötü evlatmisim baksana eşim daha kiymetliymis benim gözümde diyo para gonderiyo ya ondandır para göndermese yüzümüze bakmaz herşey para

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 870 göst.
6 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Eliffffff (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde syynn (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 526 göst.
0 oy
4 cevap 283 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu