0 oy
1,090 göst.
Aile kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Sanırım bizi istemiyorlar eşimle sürekli tartışıyorlar eşime işi öğretirken laf soka soka öğretiyor ama yanında çalışan adama çok iyi davranıyor eşim.biraz önce av ördükleri mağazadan geldi ağlayarak duşa girdi dinledim hıçkıra hıçkıra ağlıyordu çok kötü oldum onu ağlarken duyunca ne yapicam bilmiyorum kafayı yicem arayı bulmaya çalışsam ikiside dik başlı düşün düşün iyice bunaldım zaten diken üstündeyim bı küçük kaynimda bir kayın valide evinde mekik dokuyorum büyük kaynimle bir yaşıyorlar bu evde dururken emanetçi gibi hissediyorum kendimi esimede dedim aynısını öyle düşünme bu ev hepimisin yok serkanin mis yok Erkan'ın mis değil diyor ama kaynanam lafa gelince bu ev serkanin yani büyük olabin diyo ooof oooff 

12 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Abisine de merhamet versin ya
(4,859 puan) tarafından
Amin inşallah pek düzelecek gibi değil kardeşler arasında en çok Çebi parayla dolan o onun verdiği şey mi var bilmiyorum eşimi hep asagliyo eşimde üzülüyor
-Reklam-
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Allah merhamet versin valla ne biçim insan ya kocaman adamı aglatiyo vicdansız 
(1,771 puan) tarafından
Kendini çok bı b.ok saniyo herhalde o çok biliyoda noluyomus acaba
(4,859 puan) tarafından
Bilmiyorum eşim bazen çok sinirli oluyor kafasına takıyor farkindayim ama çok gücüme gitti eşimi aglatmasi
(1,771 puan) tarafından
Rabbimin bı sınavıdır buda belki canım sabır dileyin sen eşinin yaninda ol her zaman herşey gelip geçici sıkmayın canınızı
(4,859 puan) tarafından
Hep yaindayim sürekli destekcisiyim sureklo yayistiriyorjm sinirlenince
(1,771 puan) tarafından
En güzelini yapıyorsun canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah canım ama eşinde hata ev için iş için minnet etmesin çıkın ayrı eve başka işte çalışsın kendine baksın emin ol insanın yemeği az olsun ama minnetten çok daha iyidir. 
(4,859 puan) tarafından
Biz normalde Kocaeli'de yaşıyoruz eşim asgari ücret alıyor ben doğumdan sonra calisamayinca zorlandı ev kredisi oduyor cunki iş yerinde hala sigortası devam ediyor ücretsiz izin diye belgelere geçti devlet 1500 para yatırıyor burayada geldikki daha fazla kazancı olur balıktan diye ama bilmiyorum nasıl olacak biraz karışık yazdım heralde kusura bakma
tarafından
Anladım canım Allah yardımcınız olsun gerçekten çok zor hayat. Allah abisine de merhamet versin inşallah
(4,859 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Ay esine cok uzuldum suan Rabbim bir an once feraha cikarttsim sizi insallah esinin kendo meslego ne
(4,859 puan) tarafından
Amin inşallah normalde pompacı Kocaeli'de bizim evimiz sigorta işliyor masada devlet 1500 veriyor ücretsiz izin diye belgelere girdi ev kredisi ödeyebilmek için sinopa geldik balıktan daha fazla kazancı olur diye ama zor gibi gözüküyor şimdide diyor eşim tike tike bakacaklar çalışmıyorum yanlarında diyo
tarafından
Kuzuk kendi iso guzelmis aslinda benim esimde sanayide cok sukur kimseye muhtac olmadan gecinoyoruz keske onlarin yanina gitmeseymis kendo isine devam etseymis ya
(4,859 puan) tarafından
Ben dedim.gitmeyelim.diye ama dinlemedi beni benim ailem.herzaman eşime oğulları gibi davrandı annem sırf eşim otlu börek seviyor diye her hafta börek yapan insan hele ablam bir lafina eşimin en sevdiği yemeği yapan birisi kendi ailesi bazen iyi bazende böyle eşime resmen işkence.cektiriyor evde sohbet yok yemek yenirken masaya bir oturmaz kimse herkez karnı acıkınca yemek yer değişikler
tarafından
Ah ah bu erkeklerin kafasu kit ya ne diyim ki goremiyorlar bazi seyleri kendini perosan ediyor
(4,859 puan) tarafından
Evet gidelim burdan diyorum yok
0 oy
tarafından
Eşin başka yerde çalışamıyor mu canım 
(4,859 puan) tarafından
Yanında ki elemanada para bölünüyor farki yokki eleman ne kadar alıyorsa esimede aynı para veriliyor fazlası yok
tarafından
Eşinin alması zoruna gidiyor o zaman akraba değil akbaba bunlar kardeşinin kazandığı parayı kıskanıyor
(4,859 puan) tarafından
Kendisi daha çok kazanıyor ayriyetten gezi teknesi var yazları iki cebide parayla doluyor
tarafından
Bencil demek ki bir tek kendisi kazansın kendisinin olsun başkasında olmasın istiyor
(4,859 puan) tarafından
Sanırım öyle
0 oy
(947 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ya vicdansızlar koca adami aglatmıs.bide abi olacak ne biçim insan 
(4,859 puan) tarafından
Herşeyde güçlü olmaya çalışıyorum çöküntüye uğrasam bile eşime.belli etmiyorum ama.artik dayan dayan sabır taşı değilim ya bende nereye kadar böyle devam edecek.bilmiyorjm kafayı yicem
(947 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum ona destek olmaya çalışıyorum sabret kuzum dayan Allah büyük rabbim gönlünü ferahlatsin insaAllah :) hayırlı kapılar açsın size abinize de merhamet versin .ne iş yapıyor eşin
(4,859 puan) tarafından
Amin inşallah. Norlande Kocaeli'de pompacı ama.memlekete geldik balikcilik
(947 puan) tarafından
Abisi de işi biliyor herhalde onu eziyor . Ahh ahh gönlünüze göre versin
(4,859 puan) tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
tarafından
Ortak işten illallah ettim ben resmen çok zor hep bi taraf baskın oluyor öbürünü eziyor ben kurtuldum inşallah sende kurtulursun canım
(4,859 puan) tarafından
Amin insalah ben abinkerle çalışma dedim ama dinlemiyor beni
tarafından
Benimkide dinlemiyordum beni sonra anladı keşke baştan seni dinleseydim dedi
(4,859 puan) tarafından
Banads aynını diyecek eminim
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Bir babamı ağlarken gördüğümde kendimi kötü hissetmiştim birde eşimi :( Rabbim yardımcısı olsun eşinin onu öyle görmek seni nasıl etkilemiştir şimdi :( abisine de merhamet versin rabbim kardeş ya bu kan aynı kan ! :(
(1,793 puan) tarafından
Duygusal da biraz sanki , sen ona kendinden başkasının onu ayakta tutmayacagini ne yaparsa bu hayatta tek başına yapacağını söylemen lazım birlikte oturun sohbet muhabbet edin o arada soyle eşine ne olursa olsun sen hep dimdik dur de tek başına biseylerin üstesinden zaten gelebilirsin kimseye ihtiyacın yok de Rabbim senin destekçin başkasına gerek yok de konuş böyle üzmesin kendini yazık günah ya :(
(4,859 puan) tarafından
Eşim.biriktirir biriktirir birden patlar iki aydır sürekli laf söylüyor eşime bugün patlak verdi işte eşinle konuşuyorum ama.cok inatçıdır diğer abime nasıl baktılar banada bakacaklar diyo halbuki iş yerinde eşim çok sevilir benzinlikte o kadar iste çalıştı hiç kimse eşime kötü davranmadi abisinden daha çok abilik yapanlar oldu
(1,793 puan) tarafından
Hak hukuk güdüyor ama o abi eşine istediklerini yapacak bir abi değil inşallah tez zamanda farkına varır da kendini uzmekten vazgeçer.. Allah'ım eşine yürü kulum desin de kendi işi olsun kimseye minnet etmesin insaAllah ☘️
(4,859 puan) tarafından
Amiiin amiiin inşallah hep diyorlar bu kayık senin falan diye eşim isteyince kayigini hemen senin değil büyük abinin diyorlar hep büyük tutuyorlar anlican
(1,793 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun canm inşallah ♥️
0 oy
(790 puan) tarafından
Ay cok uzuldm bir erkegin oyle onurunun gururrn kirilmasi hic hos dgl abiyse abiligini bilsin g*rizekali esinle kns kendni ezdrmesn sncta evli barkli adam ki cocuklra bile oyle davralmz abiside yerini bilsin ne oyle ya benim esime yapilsa bak onlrla gorustrymmu
(4,859 puan) tarafından
Ben diyorum eşime ezdirme.kendini konuş bakalım.abim niye öyle davranıyor sana konuşulmuyor ki onunla diyor i.t bilgi davranıyor bana resmen diyor pişman olacak buraya geldine ama ne zaman . Ben konuşayım.abimle dedim yok sen karışma hiç birşey deme dedi banada
(790 puan) tarafından
Sen deme cnm anasi babasi bi zahmet el atsn patavatsz adam.insan ekmek parasi icin bazen birilerne katlanr ama abi ne demk ya kol kanat gerecegine bide ustemi cikiyo cok gunah cok vebal yapsn cnm allah sorsn bence kacsin onun yanndan
(4,859 puan) tarafından
Anne babası büyük oğullarını tutuyor onu daha çok seviyorlar
(790 puan) tarafından
Iyi allaha verirler hesaplarni cnm rabbim kolaylk versn ins esinede gzl is kapilri acilir ins
(4,859 puan) tarafından
Amin canım inşallah ben çalışsam.esim.bu kadar zorlanmazdi çok üzülüyorum evi alalım diye ben zorladım o zaman bebek yoktu şimdide kendimi kredi için ben sucluyorum
0 oy
(790 puan) tarafından
Bence kayinbabanla kaynana falan soyle bu konulri o ne ya kendne gelsn valla sinirlrm bozuldu kafadan kontak
(4,859 puan) tarafından
Soylesem nolcak ki  birlikte yasiyorlar ama şuan kaynanam payın peder köyde hep büyük oğullarını tutarlar
(790 puan) tarafından
Allahda onlri bildigi gbi yapsn ins cnm skma canini hersy yolunu bulur ins
(4,859 puan) tarafından
İnşallah kaynimda eşinden çekiyor demekki  ondan bulacak belasin
(790 puan) tarafından
Ins cnm herkes ettigini bulur olmeden
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eğer mümkünse başka yerden iş bulsun, sanırım birlik yaşıyorsunuz evi de ayırın.Abisi de olsa eşine saygılı davranmalı eşini kırmamalı .
(4,859 puan) tarafından
Bizim evimiz Kocaeli'de ben doğumdan sonra ise giremedim ev kredisi için eşim zorlandı normalde pompacı şuanda sigortası yatıyor ücretsiz izin diye kayda geçirdiler devlet 1500 maaş yatırıyor burayada ev kredisini ödeyebilmek için geldi aylığım daha fazla olur diye ama abisi hep köyü davraniyo
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Annesi cocuk ayrımı yapmasa abisi bu hareketleri yapmaz. Nasıl anneler var ya herşey onların elinden 
(4,859 puan) tarafından
Çok fazla ayrım yapılıyor haddi hesabı yok
(2,589 puan) tarafından
İkisi de ondan degil mi nasıl insanlar anlam veremiyorum ya yazıkkk öylr bi anneye
(4,859 puan) tarafından
Esime bazen diyorum ikinci çocuk olurda sizin yaslariniza geldiğinde annen baban gibi ayrımcılık yaparsan seni kapının önüne koyarım diyorum eşimde bana ben onun icin birikim yapoyorum kendim için değil onların geleceği olsun babadan anneden birşeyler kalsın diye yapıyorum diyor bu beni çok.sevindiriyor demmekki.ailesinin yaptığı.herseyon farkinda

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,651 göst.
0 oy
10 cevap 565 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde Asel12 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,355 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,562 göst.

378,031 soru