0 oy
1,185 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim bazı tanıdığım resmen gelinine çok yanaşıyor kızına yanaşmıyor ne biliyim benimki sürekli bana biraz mesafeli bunu hissediyorum kızları onun herseyi bide tek gelinim bazen evine damat alicagini Söylüyor ben durmadım yanında ayrı çıktım ya ne bilim sizinkiler nasıl 

54 Cevaplar

0 oy
tarafından
 Evlat gibisi varmı tabi..ama benim kayinvaldem iki kızı var onlardan ayırmaz..hatta sürekli över beni yanlarında gelinim böyle şöyle siz onun gibi değilsiniz falan diye..onlara alırsa bana fazlasını alır..onları yesin diye düşünürse mutlaka baanada bir tabak ayırır ..karşılıklı bunlar tabi....gorumculerim de aynı şekilde arkadaş gibiyizdir..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizina ogullarina gore cok duskun
0 oy
tarafından
Valla benim kayınvalidem bana çok düşkün küçük kızı gibi görüyor 17 yaşında evlendim 4 yıl onlarla yasadm kızlarıyla konsmdgi derrtlrni benimle konuşur birşeye ihtiycm olsa koşar gelir kayinpedrmde öyle iki gün konuşamasak ogullrna kızar benim kızlarım getir diye gittimi operler sarılırlar özledik seni derler sagolsunlar küçüklükten beri yanlarnda olduğum için galiba bende saygıda hiç kusur etmedim ama annem babam olark gordm doğuma bile girerken kendi annem yoktu yanımda kaynanm sarılıp öpüp aglmsti amlyt kapısında kaynanm geldi evime yemeğini yapti camsrmi yıkadı hakları çoktur ustmde
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Bana düşkün benim için cabaladiklari yaptiklari aramizdaki sohbet muhabbet kızıyla yok. Tabiki benden cok sever anne sonuçta ama bn onun sırdaşı en iyi arkadaşıym
0 oy
(739 puan) tarafından
Tabikide kızına düşğkğn haklı olarak gelinlr yani el kuzı
0 oy
(238 puan) tarafından
Gercekten kayınvalidem 5 cocuhu var biri kız 5ını tutmaz biz 3 gelınını tutar aslan parcası allah eksıklıhını gostermesın hanımağam benı :)
0 oy
(305 puan) tarafından
Bu soruyu yazarken ellerin titremedi mi :)))
0 oy
(747 puan) tarafından
Hiç ayrımcılık yapmaz günde kaç kez arar mesaj naptın diye.Hiç dışlandığımı hissetmedim açıkcası.Ama şu bir gerçek ki insanın kendi kızı başkadır kendi canı kanıdır.Ama ayrımcılığı yok şükür
0 oy
(44,840 puan) tarafından

Tabikide kendi kızına o evladı bizde el kiziyiz ;)

0 oy
tarafından
Kızı yanaşsa belki kadın kızına yakın olur ama kızı yanaşmıyor 15 senelik evliyim tek 1 kere götürdü evine 1 hafta durdu kadın o kadar 
0 oy
(6,687 puan) tarafından
Vallaa beni kizindin ayirmaz..
0 oy
(61 puan) tarafından
Kızına düşkün hatta kızıyla ayni apartmanda oturuyolar altlı üstlü varı yogu torunları  simdi ben 32. Haftalık hamileyim gorumcemde 22 bakalım neler degisecek :)
0 oy
(507 puan) tarafından
Valla görümcem yok kaynanamı da hiç ama hiç sevmem ama doğruya doğru şimdi kızıyla gelini bir olmaz ki insanın. Tabi ki kızına düşkün olacaklar geline yanaşsa bile oğlu için gönlünü yapmaya çalışıyorlardır o gördüğün Kaynanalar canım yoksa kendi canından olan kızının yerine gelin tercih edilir mi. Kaynanama düşkün olup annemi yabana atar miyim imkansız :D
0 oy
(16,782 puan) tarafından
Benı dw çok sevıo torun sevgiside başka 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,185 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ocakk (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 364 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Oznurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 906 göst.