0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Kızlar kısa anlaticam kaynanam ev temizliğine gidiyo esim bugün onu poşetler var diye aldi eve bıraktı is yerine uğradı geldi beni ablamdan aldı bjk maçı vardı hadi hadi hızlı diyo 2 yaşında kizim var 8 aylık hamileyim bende gezicegine erken gelseydin dedim arabada arkadasi vardi yanında iste biz çalışıyoruz eve ekmek getirelim diye laflara bak bide surat çek dedi eve geldik yemek koydum yeemedi ye dedim de zorla yedi sonra iyi olduk benim kiz uyku düzeni bozuldu öğlen kalkuyo gece 3 de yatiyo yatmiyo diye bana gel arabayla gezelim uyusun dedi çıktık uyumadı eve geldik niye uyumuyo niye böyle niye soyle bende o sira arkadaşına anlatıyorum xocuk bu dovulmez edilmez benim teyzem sabaha kadar torununu gezdirirdi dedim mutfaktan geldi o zamann bizi ne diye çıkarıyorsun dışarı dedi o sira kızımda mutfak tezgahında oturuyodu tak etti ses geldi esim nargile cok sever evde içer 700 TL aldığı takimin alt cami kirildi bi hareketler yüzünü kapamalar kizim hüngür hüngür agliyo bende bağırdım tüm apartman duymuştur arkadasida var yani rezillik dedim Allah seni kahretsin ya dedim uğursuz yeter dedim git lan paran var al kendine nargile dedim ne bu hareketler sen cocugu ***** mi ediceksin dedim uyumuyo napalm ne istiyorsun dedim bagristik ağladım ne bakti ne etti konuşmadı dondu uyudu yattı karnim burnumda kou kaldır temizle cocuk yatana kadar bekleyen benim yaptığı bi ise gidip gelmek yani simdi bende sabah diyorum cocugu alıp anneme gidiyim arasın acmiyim burnu surtsun sizce napiyim

6 Cevaplar

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Biraz karışık mı yazmışsın canım 
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Böylelerin kahrı çekilmez bacım  bi tane de bende var biz kadınız biz mal degil iz ki satılalım sahibimiz olsun kocalarımız bizim sahibimiz degil bize yardımcı olmuyorsa deger vermiyorsa sevgi şefkat göstermiyorsa yapacak bişey yok biraz mesafe iyidir annen gile git bnce 
0 oy
tarafından
Valla eşine ne desen haklısın benm kizimda 2 yasindayken gece 3-4 anca uyurdu. Babası 11de işten gelirdi çocuk uyuyana kadar arabayla gezdirirdi. Sabah 11de de ise giderdi. Bunun adı sana yardım etmem merhamet etmek degil babalık yapmak. İnşallah düzelir tek duam bu
0 oy
(47 puan) tarafından
 Çocuğuna dogum yapmadan önce uyku duzeni kurmaya çalış canım öglene kadar yatirma biraz erken uyandir ki çocuk erken yatsın bir süre devam edersen oturur düzeni.Annene gitmeni gerektirecek bi konu gibi gelmedi bana. Bir de o arkadaşının sizin evde ne işi var ona bi anlam veremedim
(2 puan) tarafından
Canim erken kaldirsamda öğlen uyumak istiyo cocuk uyutmuyorum aksam 9 da yatiriyorum gece kalkiyo 12 de 3 e kadar telefon izlemek istiyo çocukluk arkadaşı silivriden gelmis ziyarete nargile falan içip mac izlemek için gelmis iste eşimde cok üstüme geldi arkadaşım zaten hamileyim yoruluyorum bana laf soylemicek odaya geçersin neden böyle dersin cocuk uyumuyosa soylenme zevkin için cocugu döverek mi uyutucam
0 oy
tarafından
Canım konunun başında sen eşini arkadaşının yanında rencide etmişsin bence oda ondan sna öyle davranmş olablir. Hamilelikten belkide fazla alınganlık yapmışsın sonrasında karşılıklı yükselmişsiniz birbirinize
(2 puan) tarafından
Canim ben anlatamadım belki o isten çıktı annesini besiktastan aldi şirkete gitti ondan tekrar annesini fatihe eve bıraktı arkadaşını aldi ablama geldi beni almaya bana hadi çabuk eve gidelim mac baslicak dedi bende ona gezicegine erken gelseydin ben napiyim ki dedim hepsi bu o açtı ağzını iste yumdu gözünü yani
tarafından
Dediğim gibi canm haklı olabilrsin ama arkadaşının yanında ilk olarak sen terslediğin için oda saçma bi şekilde erkekliğini göstermek istemiştir. Genelde öyle atarlanırlae çnlü isterler ki arkadaşlarının yanında ağzını açmayasın. Haksızsın demiyorum ama evi flan terk etme bnce umarım hatasını anlar oda. Allah hidayet versin eşine.
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Anneye gitmek çözüm değil bizim git dememizle gel kal dememizle mi yapacan al karşına konus canım evinden çıkma her çıkmadan da araya bambaşka soğukluk giricek evinde kal birbirni ye trip at ama bence çıkma karar senin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ozlemksd (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,266 göst.
16 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 857 göst.
27 Eylül 2018 Aile kategorisinde Hazen neşe (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 834 göst.