0 oy
680 göst.
Diğer kategorisinde (306 puan) tarafından
Kaç insan evladı hergün buna sabreder? 4 sene oldu tam. Defalarca da rica ettik. Bazen sese gümbürtüye korkup uyanıyoruz. Annesi inada yaptıklarıni söylüyor

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alin bir oklava vurun tavana
(306 puan) tarafından
Kapı pervazlarına vuruyoruz duruyorlar 5 dakika sonra yine aynı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimciniz olsun canim anlayissiz insanlar demek ki şikayet edebilirsin
(306 puan) tarafından
Ne olsa komsu deyip kotu olmak istemiyoruz ama yorulduk gercekten
tarafından
Bazen kötü olmak gerekiyor canim toplu alanda yasiyorsa belli başlı kurallara uymak zorunda
(306 puan) tarafından
Öyle anlayıslı yok canım malesef
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Benim bebeğimde bir türlü uyuyamadı ağrısından çığlık çığlığa ağlayıp duruyor diş çıkartıyor ben onu düşünüyorum altta ki uyanmış mıdır diye... Valla keyfî yapan da Allah'a hesap verecek... 
(306 puan) tarafından
Bebek olsa anlarsin aglar guler tabi ama bunlar topuklarıni sert sert vurup yataktan cekyattan atliyorlar yerlere vuruyorlar drfalarca cikip soyledim alta inen ses on kat fazla sizin evdekinden, odalar genis duvarlar tavanlar ince yanki yapiyor diye ama daha da siddetlendi
(7,478 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyeyim bir tane samari hak eder bu saatte azan çocuk .. kimsenin konseyi keyfî rahatsız etmeye hakkı yok
(306 puan) tarafından
Bizim alt kata misafir gelmisti onlar bile korkup uyanmis böyle gürültu hic duymadık dediler düşün artik halimizi
0 oy
tarafından
Çocuk sesi birşey denmez ki süpürge sesine yetişkin sesine benzemez çocuk yapma etmeden anlamaz

Benim oğlumda öyle uyku düzeni bozuk ağlar eder ama inan jomşular rhatsız olacak diye susması uyuması için her yolu deniyorız olmuyor yapacak birşey yok yani yine ağlıyor yine durmuyor 
(306 puan) tarafından
Ağlamalarına asla laf etmem canim bu çok başka. Koca adam gibi sesler. Oldugu yerde kosuyor gibi hizlica yere vurmalar yerlere birsey atmalar neler neler. 3 tane birden bu sesi yaptiklarini dusun. 8 yas 5 yas 3 yas. 3u birden
tarafından
Haklısın tabi ki canım sende çocuk uyuyunca yatıp dinlenmek istiyorsn uykusuz insanı ses dhaa çok çileden çıkarıyor ama benim oğlum uyarmama etmeme ragmen aynı şeyi yapıyor inadına bagırıyor belki onınkide öyledir diye söyledm kaç kere ağladım insanları uykusundan ediyoruz bu saatte diye sırf oglmun o bagırıp aglamarı yüzüne balkonuma çöplerini atıyorlar gerkesiz eşya çamaşır herşey atıyorlar çıkıp agzımı açmıyorum sirf gece oglum bagırıyor uykularndan oluyorlar diye
(306 puan) tarafından
Eşinin hasta annesi kalıyordu inan kapiları kapatmaya cekinirdik ses gitmesin diye. Bunlar senin gibi degil misafir gelince utaniyoruz sanki bizi hice sayiyor gibi ses cikariyorlar gelenler de diyor bu ne boyle neden boyle yapiyorlar diyorlar. Sen cok baskasin keske senin gibi olsa insandir ses cikarir aglar güler ama bunlar sanki düşmaniyız gibi yapiyor salonda hic oturmuyoruz 4 senedir. Diger odalarda da ayni ama salonun ustunde daha cok vakit gecirdikleri icin salonumuzdan vazgectik valla
tarafından
Söylediğinde ne diyor peki canım düzelmiyorlar mı biraz
0 oy
tarafından
Bizim komşunun torunları geliyordu çocuk eve gelir gelmez belli ediyordu. Mesela akşam 6 dan gece 12 ye kadar kopmalar bagırma lar bişeler itmler düşürmeler bide diş dönemiydi evine gidene kadar yerinde durmuyodu. Uyarmamıza ragmen. Seni çok iyi anlıyorum komşu çok önemli ya saygılı olması lazım . Torunundan kurtulduk şimdide kendileri gürültü yapıo
(306 puan) tarafından
Haftanın 7 günü sabah 4e kadar böyle. Taşınmak istiyoruz durumumuz yok malesef. 4 senedir düzelmedi daha da kötüleşir
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah Bi imkan bulup kurtulursun ordan berbat bişey biliyorum
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Polisi çağır canım hem çocuklar görürse korkar yapmazlar belki
0 oy
(7,119 puan) tarafından
3 yıldır bende sabrettim üst katıma, kendimiz soyledik, yönetici konuştu,  fırça sapıyla tavanlara kaç kere vurdum yine değişen birşey yok. En sonunda eşim dilekçe hazırladı verdi yöneticiye. 1 haftalık süreleri var, eğer düzelme olmazsa lojman tahsise intikal edecek olay. 15 gün de onlar süre verecekler.. Hâlâ değişen birşey yoksa lojmanla ve oturdukları daire ile alakaları kesilecek. Böyle olsun istemezdik ama yapacak birşey yok. Bu arada askeri lojman da oturuyorum canım. 
0 oy
(391 puan) tarafından
Kapısına polis gönderin en asla çıkmıyorum arıyorum 155î eşimde polis zAten ilcedeyiz söylüyorum gidiyorlar onlar utansınlar kapımıza polis geldi diye bizimkilerde karı koca şiddet var
0 oy
(879 puan) tarafından
Bizimde yatak odamizin yanında diğer komşunun mutfağı var ayyyy öyle sesleri vardi ki ses yüzünden bı ara evi bile satmayı dusnduk uyardık yok gecenin 3 e kadar mutfakta torunlarım gelinleri damatlri otururlardı eşim sürekli arar duvara vurur uyarirdi bide eşim yönetici binada herkes şikayetçi felan diye yine uyarirdi yok olmadı durmadılar bı gün polisi aradik polis uyardı bı güzel şimdi çıt sesi yok 10 da sonra kimse mutfakta kalmıyor kurtulduk yani bazen yapmak gerekiyor yani gerekeni kötüde olmadık komşuyla gelip özür bile dilediler canım 
0 oy
tarafından
Alttakilerle eşim tanışıyor yan bloktan geldiler bizim alt kata geldikleri aksam daha taşınırken bi flüt sesi geldi eşim indi aşağı. Kocan nerde dedi kadınà mıy mıy mıy. Bi daha duyarsam böyle bişey kötü olur dedi. Sonra bigün bi ses daha geldi. Sakinlestiremedim çekti gitti. Hatta ben görmeden beline bıçağı sokmuş gitti. O dur budur ne ses var ne görüntü.  Öyle bişey olsa bunlar geç yattığına göre sabah erken de kalkmıyor bende onların sabahın 4 ünü 5 ini güzelleştirirdim 
(13,316 puan) tarafından
Daha neler. Alt tarafı bir flüt sesi için veya her neyse. Ya ölse! Bir ses için değecek şey değil. Okulda müzik ödevi veriyorlar en basit. Şaştım kaldım valla
tarafından
Bacım dedim yà tanıyor onları bi yüz verseydik daha ne sesleri. Flüt de çocuk okula gitmiyor. Bunlar kabile gibiler. Daha önce üstünde oturan kişi neler analtiyor. Gece 12 de kalkarlar bulaşık yıkamaya. Öyle bir kapı kapatma sesleri var ki kırıyolar sanırsın. Kimsenin öleceği de yok. Alt katta duruyorlar bi yürümeleri var dersin biz altta onlar üstte. Gün içinde ben bu sesleri kaldırıyorum ama adam ağır sanayi de çalışıyor aksam eve gelince yorgun Argın uyumak istiyor haliyle. Bişey demesek senin durumà düşerdik. 4 çocuk var evde sadece 1 ı ilkokul çağında
(13,316 puan) tarafından
Yine de eşinizin onaylanacak durumu yok. Onlar da dikkat etmek zorunda tabiki. Yapsınlar demiyorum canım. 4 erkek çocuk da bayağı zor kadın ne yapsın birbirlerini gaza getirirler. Size de zor tabi
tarafından
Onay istemek için yazmadım. Üstten almazsaniz altta kalırsınız onu anlattım. 4 çocuk dediğim ikisi gelinlik kız çalışıyorlar. Biri liseye gidiyor. Daha geçenlerde kızın biri böğürüyordu. Dana kadar kızlar evden çıkarken evin kapısını bi dış kapıyı carpışları vardı. ****** yaşıyor geride sanki. Kadın delinin teki sadece benimle değil karşı da oturanla bile arası yok. Herkese farklı bi sebepten sataşma huyuna sahip ben muhatap olmadığım halde bana sen çok terbiyesizsin dedi üstelik tek kelime etmişliğim yok kadınla. Cevabını da aldı tabi.
0 oy
(5,566 puan) tarafından
Walla.cok.zor ya Allah yardımcınız olsun 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 397 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde hanimeli (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 711 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.