0 oy
531 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar Gaziantep akademi hastanesi muayene ücretlerinj biliyo musunuz.oglum 19 aylık 5 -6 defa hasta oldum.polikistik over vardi bekarken.yine mi tekrarladı acaba diye düşünüyorum.sivilce artışı, tüylenme,kilo verememe,saç dökülmesi hepsi var .bı gideyim diyorum

3 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum randevunu Gaziantep çocuk hastanesinden al oradaki doktorlar inanılmaz çok iyi
tarafından
Orası uzak olur ulasimim sıkıntı olur.cocugu bırakacak yer bulamam.en iyisi akademi galiba ya da defa life .her bölüme devlete giderim de kadın doğuma nedense devlete uniye gitmek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım o gittiğin bölüme göre değişiyor. En son ben giderken kadın doğum 100'dü öyle hatırlıyorum. Ben 57 ödüyorum öğretmen indirimiyle. Bir ara dahiliyeye gittim kadın doğuma göre daha az ödemiştim.
tarafından
Himm anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(2,266 puan) tarafından
100 tl canım arif yılmaz a gidiyorum ilgili bi doktor
tarafından
Hım anladım canım bende ya Aysun hanıma ya d abeefin hanıma gitmeyi düşünüyorum ama bakalım.aysun hanım gibi duruyo şimdilik.
(2,266 puan) tarafından
Aysun hanım da iyi doktor ama bi kaç tanıdıgımın doğumu gece oldu gelmedi
tarafından
Evet maalesef öyle bişi var .bende doğumu ona yaptim gece gelmedi sabaha beklettiler beni sabah geldi bu defa da bebek gelemedi.cok kötü bı doğum tecrübesi yaşadım.bebek oksijensiz kaldı m15 gün kuvozde kaldı
(2,266 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim ilk doğum sabaha karşı oldu doktorum geldi benden önce bi tane daha vardı onada geldi geldiginde yanıma uğradı kontrol etti. Erken doğum oldu suyum geldi bizde 14 gün küvozda kaldık alllah bi daha yaşatmasın
tarafından
Amin canım size de çok geçmiş olsun.rabbim kimseye yaşatmasın

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 393 göst.
0 oy
0 cevap 41 göst.
10 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde arwen2 (2 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,054 cevap

34,694 kullanıcı

...