0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Eşiniz size destek olur mu yoksa tek başınıza mı olursunuz. Destek olsa söylenir mi? 

16 Cevaplar

0 oy
(9,738 puan) tarafından
Hayır kesinlikle soylenmez kendisi der ve diyorda bisey oldugunda ben veriyim onlar yavas yavas oderler diye. Ama maddi durumda onemli bizimki iyi Allaha sukur esimin kazancı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Mecbur destek olur ben olsam bile para onun parası kazanıp getiren o söylerim yapar oda sağolsun her türlü hatta nisanliyken bütün elektronik eşyalarımızı yenilemisti:D

(48,086 puan) tarafından
annelerinkini mi
tarafından
Babannem büyüttü beni canım anne baba ayrı babannemden sen büyüttüğünü için eşyaları yenileyecek sana bulaşık makinesi falan getircem dedi ozman evimiz sobaliydi termosifon falan yoktu sohbet vardı getirdi taktı
(48,086 puan) tarafından
Allah razi olsun ne guzel yuregi var esinin
tarafından
Halada bozulsun yapar ayarlar uğraşır kayinbabam eşimden çok yapar Allah var bende onların bir dediğini iki etmiyorum
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kesinlikle destek olur sagolsun
0 oy
(3,741 puan) tarafından
maddi anlamda destek olmayi gerektiren duruma bagli acikcasi . keyfi biseyse destek olmaz 
0 oy
tarafından
Asla soylenmez hatta kendisi söyler yapim diye bu konuda cok şansliyim çok şükür  cömerttir esim benim cevremden varsa mesela yardim edilecek kisi ben soylemeden bisey kendisi al gonder karsiliksiz diye der
0 oy
tarafından
Kendide olur ben olsam da hicbisey demez sormaz sağolsun 
0 oy
tarafından
Benim ailemi benden çok düşünen birisi :) maddi manevi ne gerekiyorsa elinden ne gelirse yapar. Abimlerle ablamla sanki o kardeş beni sayan yok :) annem desen biricik annesi laf bile söyletmez :) eş konusunda her yönden çok ama çok şanslıyım :)
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Destek oluo çok şükür eşim 
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Esim destek olur ama ailem kabul etmez
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Tabiki bende yardımcı olurum ama Allah razı olsun benden önce eşim destek olur..Manevi olarak eşim ailemin her zaman yanında ama konu maddiyat olduğunda da hiç bana aileme sormaz yapar 
0 oy
tarafından
Maddi konuda pek olamıyor eşim daha sıkışık çor borcu var çünkü ama manevi konuda ikimizde aileleri daha çok düşünürüz mesela annem hasta desem gidip hastaneye götürelim der yada onun annesi hastaysa ara ilgilen para borç et gönder fln derim ikimizde çok şükür aileye değer veren insanlarız benim annem neyse onun anneside o benim için ve eşimde öyle bizde ayrım yok ☺️ ama asla ne ben ne o birbirimizden habersiz bir iğne bile vermeyiz asla birbirimizden saklımız yoktur çok şükür ☺️
0 oy
(649 puan) tarafından
Eşim destek olur kendi isteğiyle 
0 oy
(48,086 puan) tarafından
benden önce o soyler. bizim kredi kartini halama dusakabin icin cektik. benim aklima gelmedi esim dedi eline ne zaman gecerse gectigi kadar ödesin diye 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Eşim benden önce koşar 
0 oy
tarafından
Olur hiç kasmaaz
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayy bazen onun werdigi desteklerden benim bile cok sonra haberim oluyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 183 göst.
6 Şubat 2023 Aile kategorisinde Selma&furkan (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 544 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 289 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (833 puan) tarafından soruldu

374,650 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı