0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Güzel görünmek için neler yapıyorsunuz?

10 Cevaplar

+2 oy
(222 puan) tarafından
Diş macunu,fırça, rolon,parfüm  :)
(6,807 puan) tarafından
Bendede bunlar var baskada biseye gerek yok dogal guzelim :))
(222 puan) tarafından
Bi de yalan olmasın kaş kalemiyle, şampuanım var :D
-Reklam-
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Benim için su sabun abdest namaz birde uyku 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Dışarı çıkmadıkça makyaj yapmam ama rimel i genelde kullanırım ama en sevdiğim güzel kokmayi severim her gün ağır parfüm değilde güzel kolonya vücut spreyi sıkarım :))
0 oy
tarafından

:D

Baz fondöten rimel ayliner pudra far ruj  alik göz kalemi  vücut losyonu guzl koku için   saç için saç kremi saç parfümü  oje :D. Bayılıyorum makeup yapmaya 

0 oy
tarafından
Gülsuyu dove sabun misvak sürme oda özel gunlerde binde bir 
0 oy
(848 puan) tarafından
Evin içindeyken cildine uygun bi nemlendirici dudaklar için bi lip balm hafif pembemsi ve hafif kokan Bi parfüm yeterli olur. Ama dışarı çıkarken aklına gelecek her makyaj malzemesinden faydalanırım profesyonel olmasada ona yakın makyaj yaparım. Aslında ev içindede insan bakımlı olmalı Aynaya bakınca kendini iyi hissetmeli ki çocuğuna eşine de bu iyi enerjisi yansısın
0 oy
tarafından
Saclarım doğal simsiyah ve dümdüz. Cildim bebek gibidir makyajı sevmem zaten. Bi vücut nemlendiricim var. Astımım olduğu için zaten parfüm falan kullanamıyorum. Bide her daim dostum diş fırçam macunum :))
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Çocuğum olmadan önce sorsaydın sana bir sürü şey sayardım. Ama dişlerimi fırçalayacak kadar vaktim bile yok. Sen anla :D
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Aynaya bakmam yeterli dostum ovv yeeah:) :D

0 oy
(622 puan) tarafından
Çocuk olunca bakım çok zor bekarken neler neler şimdi bu diş fırçalama başkada yok

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 780 göst.
11 Haziran 2022 Aile kategorisinde BirMelek (1,057 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 200 göst.
0 oy
2 cevap 418 göst.
22 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 598 göst.
8 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Ayse2121 (22 puan) tarafından soruldu