0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından

Kızlar eşim Bugünlerde çok isyankâr sıkıldım artık herşeyden bıktım hastayım kaldıramıyorum gibisinden sözler diyor sofraya oturunca uyuyunca film izleyince hep bu sözleri dile getiriyor Verin Benim de Tadım kaçıyor onu unutturmaya çalışıyorum iyi şeyler söylüyorum destek olmaya çalışıyorum ama hep aynı şeyleri söylüyor Ben de süt veriyorum çocuğuma sütüm zaten en ufak bir streste gidiyor bünyem çok hafif eşim 26 yaşında çok şükür evimiz var arabamız var geçmemiz iyi ufak tefek borcu var abisine sanki hiçbirseyi yokmuş acız falan gibi davranıyor parası var vermek istese verir Ama kendine sıkıntı yapıyor Ve bunu bize aşırı yansıtıyor Kendimi suçlu hissettiriyor Sizce ne yapmam lazım Moralim çok bozuldu:angel:

7 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Kankam takma sen

Ebrar kuşu düşün 

O. Niye öyle yapıo kş hemm
(614 puan) tarafından
Knk blmyrm rahatlik batiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok bı borç falan durumunuz yokmuş sanırım

Aceba rahatsız mı 
(614 puan) tarafından
Rahatsiz olunca daha bi çekilmez oluyor rahatsız dgeil canm. O diyor ki dal kibirdamasn
0 oy
tarafından
Kendi haline bırak kuzum üstüne düşme bence 
(614 puan) tarafından
Üstüne dusmuyorum ama inan bıktırdı
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Eniştem de aynı öyledir.. herşeyleri var ama yokmuş gibi davranıyorlar. Doyumsuzluk mu başka biirşey mi bilemicem
(614 puan) tarafından
Bence doymuyo valla. Kirada olduğumuz zaman daha rahatti
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ev var 

Araba var

Elinde borcu verecek para var

Eşi yuvası var

Çocuğu var

Rahatlık batıyor nokta net başka bişey denmez buna
(614 puan) tarafından
Üstüne ustelik benmde canimi skıyor
(6,827 puan) tarafından
Sıkma kuzum rahat batmış ne var da sıkıyor gül oyna duyma boşver hicccc umrunda olmasın
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Benimkide biraz oyle canim isyan dan ziyade o daha iyi olsun bu daha iyi olsun diyor sürekli bende kizarim Allah ım olmayan herkeze versin daha ne istiyosun diye ama iste insanpglu biraz da öyle her zaman fazlasını istiyor:ermm: senin kendini suclu hissettirmeni gerektirecek bisey yok ki canım bosver kendi düşünüp dursun hic kafa yorma 

0 oy
tarafından
Şuan aynı durumdayız karantina dayız şuan ben koranayım 6.günüm 14 gün izinli olduğu için maaşını eksik vericekler asgari ücretin yarısını bizim de evimiz şuan dolu alışveriş yapmıştık tuturdu bugün çeyreği satalım diye zaten karantina da paraya ihtiyacımız yok olsa da bi yere gidemiyoruz nereye harcican diyorum anlamıyo erkekler abartıyı bence 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 168 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 317 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 323 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 579 göst.