0 oy
625 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Gecen de yazmistim kızlar eşimle çok tartisiyoruz diye 4 gündür gorevde ve beni hic arayip sormadi mesaj bile atmadi bende yazmadim ilk defa bu kadar uzun konusmamazlik yaptik ne olursa olsun beni arayip sormasi gerekmiyor mu sonucta ben hamileyim umrunda degilim sanirim onun çocugum olmasa simdi ayrılır giderim ya düzelir mi sizce bu 

9 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Aynen öylede 

Neden aramamış acaba 4 gun boyunca 
(153 puan) tarafından
Bana diyor ki dogum yaptiginda benim ailemde kalacaksin sorunumuz bu surekli bunun icin benimle tartisiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakin sen yazma o yazsa bile hemen cevap verme hatta hiç devam verme nedenini sorarsa da şimdiye kadar arayıp sormadın bu saatten sonra da sorma de

Ama yaaa müsait değilse arayamayacak mesaj atamayacak durumda ise o da var şimdi 
(153 puan) tarafından
Watsaba falan giriyor öyle yogun işleri yok bundan ne iyi bi eş ne de iyi bi baba olmicak galiba gercek yuzunu ortaya cikatiyor
0 oy
tarafından
Hamileyken düşünmeyen, ilerisinde ne yapar bilemicem. Pekte iyi şeyler düşünemiyorum
(153 puan) tarafından
Aynen halimi hatrımı sormuyor evde tekim paran var mi falan hic bisey sormuyor
tarafından
Yazık ya, anlamıyorum valla eline ne geçiyor böyle yapmakla. Sende arama mesaj bile atma
(153 puan) tarafından
Keşke hic evlenmeseydim keşke
0 oy
(758 puan) tarafından
Üzücü Bi durum kuzu. Sen de yazma arama ne hali varsa görsün 
(758 puan) tarafından
Aynen öyle canım öyle özlüyorum ki eski günlerimi
(153 puan) tarafından
Hiç kimsem de yok ki burda gidiym kafa dagitiym tek basimayim bu sehirde
(758 puan) tarafından
Ah kuzum ya kıyamam sana
(153 puan) tarafından
Bebişimi dogurayim da onunla ugrasmaktan esim aklima bile gelmez
(758 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm cnm Allah hidayet versin eşine sen kaç aylık hamilesin
(153 puan) tarafından
Amin kuzum 6 aylık hamileyim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sen ara adam görevde bi sor  durumu nasıl 
(153 puan) tarafından
Hayir her defasinda boyle yapiyor hep ben ariyorim ya da mesaj atiyorum görevde ama görev gibi degil oturuyorlar orda nöbet gjbj bisey yani suan oldugu yer
(5,406 puan) tarafından
4 gun olmuş benim kocam da askeri personel ben kafayı yer ararim:))) gerçi benimki fırsat vermez. Ama ben arasam da barıştık sanma sesin çıkmadı sonuçta sorumluluğun ben de diyorum:)))
(153 puan) tarafından
Yok kuzum bu oyle degil hiç özür bile dilemez gecen telefonu elimden almaya calisti kendime sosyal medya acicam dedim diye almaya calisirken elim kesildi tırnagiyla kanadı gelip bi özür bile dilemedj bakmadi bile elime sen hatalıydın dedi bana
(5,406 puan) tarafından
Amaaa bak çok kızdım sen buna yüz vermişsin artık da düzelmesi zor
(153 puan) tarafından
Onlarin ailesinde kadınlar sessiz pısırık benim ses cıkarmam ona ters geliyor o yuzden ben lafimj esirgemem soylerim ama onlarda kadınlar erkek ne derse onu yapiyorlar onu benden de bekliyor
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun hamilesin sonuçta can tasiyirsun kanlı bıçaklı değilseniz ya insan evladının hatrna arar sorar birşey in varmı birşeye ihtiycn varmı diye bence sende yazma sen yazarsan bı tarfi kalkar hep her tartsmanzda ilk admi senden bekler 
(153 puan) tarafından
Oyle zaten sanki cocugummuş gjbi su içiriyorum agzina yemek falan koyuyorum o telefonla oyun oynuyor herseyi ben yapiyorum hamile halimle herseyi benden ister herseyi yaparim. Mal gibi kullandırd5m kendimi sonuç bu aklım yokmuş benim demek ki bana yaziklar olsun
0 oy
(17 puan) tarafından
Bence bi ara nedenini sor canim al karsina konus yoksa nasil anlasacaksınız 
(153 puan) tarafından
Aynen bikac güne gelicek eve konusmicam taki o konusana kadar benim kaybedecek hic biseyim yok o düşünsn bundan sonra
(17 puan) tarafından
Annengil yakinsa git onlara kafa dinle
(153 puan) tarafından
Keske yakin olsalar ben istanbuldayim onlar hatay da kimsem yok burda
(17 puan) tarafından
Ya uzakmis ya cokta güzelsin canim
(153 puan) tarafından
Yaaa çok teşekkür ederim kuzum benim❤❤
0 oy
tarafından
Onu bunu bilmem ama benim gibi eşşeklil edip ilk sen yazma mesaj atarsa da beklediğini anlmaması için hemen cevap verme 5 saat sonra cevap ver öyle yapmasan pişman olduğunu sanar halbuki tam tersi biz dayanamadığımız için ilk biz konuşuyoruz
tarafından
Yok ya hemen öyle düşünme öyle düşünüyorsan da ciddi ciddi konuş onunla sor ona
(153 puan) tarafından
Ben en başından soyledim ona eger sevgimiz biterse bunu birbirimize soyleyelim birbirimizin hayatinj zehir etmeyelim dedim tamam dedi ama ben onun soylediklerine güvenmiyorum herseyi beklerim ondan bu zamana kadar aramamasinin sebebi onun umrunda olmamam bence
tarafından
Ya olabilir bende mesela eşimle küs olduğumda günlerce arayıp sormaz ama asla öyle bir şey yapacak biri değil
(153 puan) tarafından
Bence benimki yapar
tarafından
O zaman karşına al ciddi ciddi konuş ben eşim sinirlidir kalbimi çok kırar ama böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,165 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 848 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde Errkeekannesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,110 göst.
13 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Yaz yağmuru (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AYSGUL. 5821 (219 puan) tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,979 cevap

34,506 kullanıcı

...