0 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde (322 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kötü günde yokken durumlar düzelince baba evine kurduğun yuvana gelmek isteyen yüzsüz akrabalarınız var mı? Gecen halam aramıştı bende bir hafta kalmak istiyormuş hanımefendi.. baba evinde zorluklar çekerken adları okunmazdı. Hiçbirini sevmiyorum. Çocukken hep sorarlardi senin amcan halan teyzen falan yok mu diye simdi birden türediler gezmeye karıştırmaya yer arıyorlar

33 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ay ben severim ya hepsi iyi
(322 puan) tarafından
Şanslısın sen o zaman
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Kötü gün ıvır zıvır umrumda değil. Sadece saygısız insanlara yer yok hayatımda malesef ki baba tarafım biraz öyle 
(322 puan) tarafından
Benim de baba tarafım
(8,082 puan) tarafından
Nefret etmiyorum ama görüşmeyi de tercih etmiyorum böylesi güzel
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Ben çok severim 2 tarafı daa
0 oy
tarafından
Hepsinden nefreeeet edyom anneme diyom sen o Anandan o ailedgn nasi ciktin böyle saf temiz kaldn diom annemde gorusmuyo hicbryle babamkiler de öyle hepisnn topuna nefret
(322 puan) tarafından
Anne tarafım en azından kopuklar baba tarafı hep gecmişi kurcalar cenazelerde bile birbirlerine sataşır
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bende baba amca hala hiçbiri yok sadece anne ve teyze var 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ben iki amcam ve bir halam varr nefrett ediyorum.hepsinden onlari sevenkeri bile sevmiyorum öle bi nefret düşün 
(322 puan) tarafından
Aynen ben de senin gibiyim
(4,152 puan) tarafından
Iyy bak.aklima geldiler yinee
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Var amcam olacak kılıbık. Zahmet edip düğünüme gelmedi beyefendi halbuki biz onun çocuklarının sünnetinde fotoğraflarına kadar çektik anı kalsın onlara diye.aklıma geldikçe sinirleniyorum allah aynı üzüntüyü onlara da yaşatsın benim düğümünde yaşadığım.
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Büyük teyzem, saçma sapan laflar edip duruyor. Kendi kızı da benden 1 ay önde hamile, ben daha önce öğrendim cinsiyetini bana geldi annesi gibiyse gösteri v.s dedi. Ben 12 yaşında kapandım bi de, kendi kızı mayo ile denize girer instaya foto atar. Geçen de isim konusu açıldı o isim şımarık olur demiş bi akrabağmız annem dedi. Teyzem turmuş annesi sanki çok usluydu diyo. Daha doğmamış bebeğime laf edecek kadar edepsiz akrabağlarım var maalesef
(322 puan) tarafından
Genelde teyzelee sıcak olur ama malesef sana da böylesi düşmüş. Bizimkiler hic aramaz sormaz
(5,492 puan) tarafından
En küçük teyzem dünyada tektir anne yarım canımın içi. Ortancı da idare eder ama büyük düşman başına
(322 puan) tarafından
Muhattap olma canım benim gibi gerçi yüz vermesem de yine tepemdeler
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Amcamla kendimi bildim bileli hiç konuşamadım senelerdirdr küsüz zaten küçük halam tam bir yılan yapmacık büyük halam iyidir ama görüşmeyiz pek yaşlı zaten . Babaannem desen abim ve beni torun yerine koymadı hala ismimizi unutup amcamın çocuklarının adınıı söyler. Ama teyzeşerim dayılarım bi tane. Genelde baba tarafı sevilmiyo bizdedr öyle yani kendileri soğuttu ama kendilerinden 
(322 puan) tarafından
Durumun iyi olsa hepsi kapindan ayrılmaz
(1,625 puan) tarafından
Şiödi babaannem galakalık yapıyo zaten ümran zengin o alsın Ümran zengin o oarasını versin yavrum kuzum falan ama içim hiç ısınmıyo zenginde değiliz de o öyle biliyo
(322 puan) tarafından
Herşeyde gözleri nefisleri kalıyor bizimkiler de aynı
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Ay hepside uzak dursun ne babamın tarafı ne annemin tarafı :woot:

0 oy
tarafından
En son babamın cenazesinde iyilerdi sonra kavga çıktı 6 senedir babamın erkek kardeşini görmem mesela 2 senedir de kız kardeşini başka kimseyle bir sorunum yok Allaha yakın bize uzak olsunlar 
(322 puan) tarafından
Allah uzak etsin hergün dua ediyorum. Bu arada Rabbim yanında olsu  baban için başın sağolsun :(
tarafından
Allah razı olsun inşaallah kuzum Rabbim sağ olanlara ömür versin
0 oy
tarafından
Çok şükür hepsi iyiler hepsi arar sorar bir şeye ihtiyacım var verin desem hepsi verir 7 tane dayım 3 tane teyzem 4 tane amcam 3 tane halam var 
0 oy
(912 puan) tarafından
Dayim ve teyzemle konusmuyorum. halamin birini pek sevmem. 
(7,855 puan) tarafından
Kim severki halalari
0 oy
tarafından
Değişik akrabalarimin olduğu doğrudur ama.bana zararları olmasında gerek yok konuşmuyorum
0 oy
tarafından
Bi teyzem hariç hepsiyle konuşuruz görüşürüz bi sıkıntı yok çok şükür ama ne kadar mesafe varsa o kadar iyi bence ☺️ bi teyzemle tek konuşmayız anne tarafının çoğu konuşmaz zaten onla ☺️
0 oy
(502 puan) tarafından
Annem babam ve kardeslerim disinda hicbir akrabami sevmiyorum. 
0 oy
(612 puan) tarafından
Ben de pek haz etmiyorum benimkilerden. Hep bi çekememezlik bi laf sokma gayreti.. 
0 oy
(7,855 puan) tarafından
Hala kelimesi bile midemi bulandırıyor aklıma şeytan geliyo direk evet ben halam olacak o kadını gördükçe başım agriyo 
(322 puan) tarafından
Benim de öyle. ..
0 oy
tarafından
Ben çok severim hepsi çok iyi çok şükür
0 oy
(31 puan) tarafından
Şeytan görsün yüzlerini bi halam var tam fitne yok böyle bi insan evlendiğim günden beri dedikodumu yapıyor arkamdan sallamadığı yalan yok sonrada dediklerini inkar ediyor manyak heryerden engelledim ama hâlâ benimle yarışıyor kızıda kendide, baba tarafım nefretlik insanlarla dolu akraba değil akrepler resmen, ay çok dertliyim ya bu konuda 
(31 puan) tarafından
Aynı aynı bizimkilerde öyle büyük halam habire babamı dolduruyodu anneme karşı senelerce böyle devam etti sonra babam bundan kazık yiyince aklı başına geldi sildi onu rahat ettik şimdi 2. Boy seytanlada ben uğraşıyorum 9 kardeşler bide 4 kız 5 erkek tam belalar
(322 puan) tarafından
Bizimkiler yıllar önce ayrıldı canım
(31 puan) tarafından
Allah yuvalarını yikanlardan hesabını sorsun canım bizimkilerde işte direkden döndü diyeyim
(322 puan) tarafından
Annemin ahı tuttu onlara ama olan malesef bana ve ablama oldu çok çektik. Şimdi utanmadan kapımıza geliyorlar
(31 puan) tarafından
Kimsenin yaptığı yanına kalmıyor gerçekten illaki bi yerden çıkıyor, bu fitnecilerin ortak özelliği herhalde yüzsüzlük, bizimkilerde öyle yüzüne tükürsen yarabbi şükür der

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 267 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 322 göst.
27 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Bbttnnmm (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,025 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...