0 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebeğim 1 yaşında bazen temizlik yapınca terliyorum duşa girmem gerekiyo ama bebeğimi yanıma alamıyorum içeri bıraksam tutunup kalkıyo uyurken girsen ya uyanırsa diye korkuyorum eşim bazen mesaiye kaliyo eve çok geç geliyo onu da bekleyemiyorum çözümü var mı bunun 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben almam gerekince telden bisey aciyorum izlerken aliyirum 2 yasinda ama sendemma sandalyesine koyup dusa gorebilirsin hemen cikrsin
tarafından
Mama sandalyesine basıp kalkıyo sorna da sarkiyo canım kemeri de çıkarıyo durmuyo telefondan da sıkılıyo denedim etki etmedi
tarafından
Ozaman birlikte dus alacaksiniz canim zaten 5 dk da bitiriyorsun mecburen isini
tarafından
Aynen canim denicem bakalım olmazsa uyurken yapicam mecbur kalınca
tarafından
Aynen cnim uzatmazsin heen bir sacini sampuanla aceleyke cik ben hep oyle yapiyorum daha rahat rahat dus alamadim;)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende terliyorum ama girmiyorum deodorant felan sıkıyorum gece eşimin gelmesini bekliyorum şart degil illaki alayım aklım çıkar benim. 

Çok zorda olursam kızımla beraber banyo yaparız. 
tarafından
Aynen bende türlü türlü seneryolar yazıyorum suyun ısınmasını bile beklemeden hemen 5 dakika içinde çıkıyorum
0 oy
tarafından
Uyuduğu zaman gir. Bende öyleydim malesef girmem çıkmam 5dakkayı buluyordu
tarafından
Tek çare sanırım ya diğer türlü olmuyo
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Ben anakucagini banyoya koyuyorum kızımı da içine öyle düşümü aliyorum
tarafından
Bu = ben
tarafından
Benimki hayatta durmaz onda sıkıntılı biraz serbest olucak :D
(6,200 puan) tarafından
Kırmızı balık,hangi şarkıyı seviyorsa aç koy bı köşeye onu dinlesin
tarafından
Deniycem canın sağol
0 oy
tarafından
Beraber giriyoruz benle oğluşum en iyi çözüm :))
tarafından
Denicem bakalım bunu :)
0 oy
(190 puan) tarafından
Uyuyunca hemen girip çıkıyorum canm fazla uzun durmuyorum 
tarafından
Bende öyle yine de aklım kalıyordu ama çözümü yokmuş sanırım
(190 puan) tarafından
Aynn canm maalesef
0 oy
(589 puan) tarafından
Uyutur uyutmaz girersen uynmaz 
0 oy
tarafından
Ben giriyorum belki de küçük ondan 4 aylık beşiğinde de veya salonda oynarken televizyonun sesiyle duruyor kapı açık bir şekilde alıp çıkıyorum veya annemi görüntülü arıyorum teli bebeğimin yanına koyuyom onlar orda oynarken ben yapıyom:))))
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bebeğim 2 yaşına girecek ya berbaer bıcı bicı yaparız yada o uyurken uyuduktan 10 dakka sonr abanyo ve uyudugu oda kapısı açık kalir  hemen 2 şampuan yapar çıkarım 
0 oy
tarafından
Ben uyurken alıyorum uyanıkken oyalayacak kimsem yok nedense postunu okuyunca yalnız olduğumu hissettim bir miktar üzüldüm oğlumu duş aldirirken bazen bende alıyordum şimdi 1 yaşını geçtiği için mahremiyet için yanımdayken duş almıyorum bazen gündüz uykusunda bazen gece uyutunca giriyorum
0 oy
(1,771 puan) tarafından

Kaynananla eltim bar aynı binada genelde onlara veriyorum ama uyrken girdiğimde oluyo duşakabin kapısı ve banyo kapıdı açık şekilde ağlarsa hemen çıkayım diye toplam 3 dk sürmüyo ama hızlı hızlı yıkanıp çıkıyorum :) 

0 oy
tarafından
Ben kapi acik aliyorum arada kafami cikarip bakiyorum
0 oy
tarafından

Şimdi dustan çıktım :D bugun temizlik yaptim dogal olarak terledim bebegimi doyurdum pusete uyttum banyoyu yikayip dus aldim islerim bitti burada takiliyorum iste öyle:))

0 oy
(5,189 puan) tarafından
Ben hep uyurken alıyorum 
0 oy
tarafından
Uyanıkken yanına alacan varsa mama sandalyesine oturt kemerini tak banyonun kapısının önüne koy orda durur ben öyle yapardım şimdi büyüğü 29 küçüğü 17 aylık onlar oynarken ben giriyorum banyoya uyurken de giriyorum uyanınca kendileri kalkıp geliyor zaten 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Uyutup gidiyorum bu yuzden park besik aldım asla düsmez sende yerde yatır emeklesede bişey olmaz kapıyı yavas acarsın uyanınca alırsn
0 oy
(10,831 puan) tarafından
Korkumdan dolayı eşim evde yokken giremem cnm banyoya eşim gelince girerim bide çocuk iki.llunca biri uyusa biri  uyanık oluyor 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Sırf banyodan hemen çıkıyım diye uzun şaçlarımdsn vazgeçtim kalçamı geçiyordu en az yarım saat saçlarımı yıkarım şimdi ise omuzlar da saçlarım hemn çıkıyorum babamız evde iken yaparım ne olur ne olmaz diye canm 
0 oy
tarafından
Yürüteç e koy veya varsa park beşik en iyi çözüm
0 oy
(120,788 puan) tarafından
Bendeki cozum bebek arabasi ☺️ koyuyom kemeride takiyom rahatca yapiyom dusumu

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,092 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,016 göst.