0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (424 puan) tarafından
Benimki dogum gunumde butun sulalesini cagirmis bi cafeyi actirmis pazar gunu cok utanmistim butun sulalesini gorunce cok güzeldi oynadik falan sonra ust kata bi oturalim diye ciktik bi baktim ust katida hertarafi mumlar guller suslemis sok ustune sok evlenme teklifi etmisti cok guzeldi 

23 Cevaplar

+2 oy
(119,026 puan) tarafından
Teklif almayanlar takilin pesimeee
(424 puan) tarafından
Hahaha teklif almayanlar bu cevabi artilasin :D
(324 puan) tarafından
Bizim görücü usuluyle oldu zaten evleniyoruz ne teklifi deyip geçiştirmisti :))
(1,358 puan) tarafından
Geldimm cnmm ben benn
(5,134 puan) tarafından
Ben ben :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Söz için alışverişe gitmiştik o gün beraber alışverişi yaptık beni eve bıraktı daha sonra bir saat geçti aradan aradı beni ben evlilik için hazır değilim biraz daha düşünmem gerekiyor sanırım dedi galiba çok acele ettik nişan için dedi yapamayacağım ben Allah yolunu açık etsin kendine iyi bak hoşça kal dedi kapattı telefonu benim gözüm doldu çünkü öyle bir şey beklemiyordum kendi kendime sövdüm Allah kahretsin seni böyle bir zamanı mı bekledin söylemek için derken bir daha aradı açtım balkona çık dedi baktım 25 tane arka arkaya havai fişek bizim evimizin ön tarafında boş tarla vardı balkon tarafımıza bakıyordu oraya bir sürü Gül mum koymuş ortasında da havai fişek kendi kendine attırıyor 25 tane daha sonra havai fişekler sen gel elektrik trafosuna çarp mahalledeki bütün elektrikleri kes bütün millet balkona pencereye çıktı bir şey mi oluyor diye kimi polisi aradı kimi video çekti whatsapp'ta durum attı daha sonra eve çıktı mum ışığında karanlıkta büyük bir demet çiçek yaptırmış eğildi benimle evlenir misin dedi annem babam kardeşlerim vardı ben ağladım evet dedim sarıldı sonra ama sonra çok pis sayıştırdım böyle bir teklif mi olur diye :)
(424 puan) tarafından
Ahahaha cok iyi yaaaa butun mahalle sahit olmus cokk iyi macerali olmus valla ilk defa bu kadar garip evlilik teklifi duydum bayaaaa iyi olmus canim :D
tarafından
Daha bitmedi olaya gel ev sahibi evimize çıktı  sizden dolayı mı bu patlama oldu diye bizde yok Bizim haberimiz yok dedik öyle geçiştirdik ama abartmıyorum sana polis arandı mahallenin diğer tarafında ekip kuruldu çevirme yapıyorlardı eşimin arabasını ihbar etmişlerdi aksiyondu yani birde hani bazı bölgelerde ses bombası koymuşlardı ya canlı bomba zannedip arama yapılıyordu o zamana denk gelmişti :)
(424 puan) tarafından
Aman allahim olaya bak sansa bak iyi tutuklamamislar hahahaha cok iyi yaaaa :D
tarafından
Aynen vallahi çok iyi yırtmışdı o gün hepimizi hem mutlu etti hem mutsuz  korkuyla Sevinç karışık bir şeydi o zaman:))
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Sülale olmayaymış ıyiymiş düğüne 1 ay kala kendi doğum gününde kendi zorumla aldım boş evimizde kutlamıştı evi ne süslemiş pehh hiç sevmediydim:D

(424 puan) tarafından
Evlilik teklifini cafenin ust katinda 3 4 kisiyle etti foto video ceksinler  diye sulale asagida kaldi canim allahtan cumbur cemaat olmadi teklif yoksa evet demeye utanırdım:D
(3,276 puan) tarafından
Sülale niye gelmiş kız ikiniz ne güzel kutlayaydınız :D
(424 puan) tarafından
Benimkinin sulalesi birlik olmayi cok sever canim tabi annem kardesim yengemler kuzenlerim falan da vardi tabi
(3,276 puan) tarafından
Bizimkilerde severler özel günlerde yalnız bırakırlar:D
0 oy
tarafından

Kocamla akrabayiz koylerimizde bir bizim köyde telefon cekmiyo oda daga geçip konusuyodu iste isteme felan oldu nisan oldu bi gun baktim bana bi sarki atmis hakan altug teklif ediyorum benimle evlenir misin sarkisi bence oda bi evkenme teklifi sayılır :D

(424 puan) tarafından
Dusunmesi yeter canim olsun :D
0 oy
tarafından
Karin üstüne benimle evlenir misin yazıp ateşe vermişti ") 
(424 puan) tarafından
Vaaaayyyyyy alevli alevlii :D
tarafından
Aynen baya alevliydi "D hala da alev alev hahahahaha "P
0 oy
tarafından
Sinemada almistim filme girmistik ama kimse yok neyse bekliyorum film baslicak diye, slayt konfeti arkadaslar yuzuk ben şoook :D daha evet demeden yuzuk parmagimdaydi. Daha sonra arkadaslarla pasta falan kestik dedim ben evet demedim bu nee :D 
(424 puan) tarafından
Vaaaayyyyy bayaaaa iyi olmus canim seninkide romantik :D
tarafından
Oyleydi sagolsun kocam bey :D
0 oy
(405 puan) tarafından
Zaten evlilik düşünerek tanıştık ilerlettik işi. Ben istemedim. 
(424 puan) tarafından
Herkesin kendi twrcihi kuzumtabi
0 oy
tarafından

ALMADIMMMMMM 

Not. Ölene kadar başına vuracam ;)
(424 puan) tarafından
Hahahaha erkeklerin bu teklifi yapmaması hayatlarinin hatasii :D
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Eşim dediki ben senle zaten evlenmek için sevgili oldum bizim kültürde evlilik teklifi yok biz yabancılar gibi deneyip görmüyoruz sürpriz olan bişey yok dedi yapmadı. Ben isterdim ama oda onun düşüncesi israrla karşı.
(424 puan) tarafından
Seninki karsiymis canim olsun geciminiz iyi olsun da bosver
0 oy
tarafından
Aldım mı almadımmı belli değil nişanımızda çıkardı yüzüğü bir kaç güzel söz sonra taktı yüzüğü 

Aslında öncesinde hazırlık yapmış Bi restoranda tabbi benim aileden izin çıkmamış öyle içimizde kaldı işte
(424 puan) tarafından
Tüh icinde kalmis canim olsun artik geciminiz iyi olsun
tarafından
Amin inşallah canım sağol
0 oy
(795 puan) tarafından
Valla ben evlilik teklifi almadım zaten evlenmek üzere konuşuyorduk onun da işine geldi hala başına kakarim etmedin diye bu saatten sonra da etse olmaz 7 aylık çocuğumuz var :D
(424 puan) tarafından
Aynen kuzum gecmis gari olsun iyi geciminiz olsun da
(795 puan) tarafından
Aynen canım napalim :D
0 oy
(648 puan) tarafından
    Ayyy ne romantik kuzum ya Allah mutluluğunuzu daim etsin benimki mum gül hayatta yapmadı yapmaz  Evlenme  teklifini çok sade yaptı diz çöktü benimle evlenir misin bu kadar:D:D

(424 puan) tarafından
Valla canim onu bile yapmayanlar var dizcokmek istemeyenler bile var bence yeterlj :D
(648 puan) tarafından
Şükür :D
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Benim karım olmanı seninle aynı evde yaşamayı seninle uyuyup seninle uyanmayı istiyorum dedi kaçtık evlendik ☺️♥️ bukadar :D
(424 puan) tarafından
Valla canim benimde evlilik teklifi nisan soz isteme belediyede nikahim  hepsi oldu tam dugune 15 gun kala bi kavga cikti ayrildik pisman olduk bizde kactik millet kocasina kacti diye dalga gecti benle :D
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Annemle eşim zaten tanışıyordu anlaşmışlar kahvaltı hazırlamış bana sonra odaya geldi haberim yok eşim kalk benimle evlen dedi bende uykulu halimle tabi uyanınca evlenelim dedim:D
(424 puan) tarafından
Hahaha cok iyi yaaa :D
0 oy
tarafından
Ben evlilik teklifinin içine s.ctim o yüzden alamadım 
tarafından
Konuşuyorum tabi zaten kuzenim benim ya unda bana arkadaşlık etsin diye 1 sene bizde kaldı herşeyimde yanımda oldu nikah şahidim oldu hala telefonda konuşuruz kendisi bizim memlekettedir biz ailemle başka sehirdeyiz burda kimsemiz yoktu oda bana arkadaşlık etmeye gelmişti
(424 puan) tarafından
Rabbim daimi mutluluk gecim versin canim benimde esim ona supriz dogum gunu yapcaktim oda onu b.oklamisti esini anlayabiliyorum yani :D
tarafından
Cümlemizin yuvası mutlulukla dolsun inşallah buda benim için bir ani oldu işte yaa kız ben düğünüme 22 gün kala 18 yaşıma girdim yani doğum günümü de az kalsın b.kluyormusum onu annem el attı da kurtuldu
(424 puan) tarafından
Hahaha allah seni napmasin :D
tarafından
Kız ben çok kötüyüm yaaa var yaa eşim bana hala nasıl dayanıyor çok merak ediyorum valla başkası olsa çoktan tekmeyi atardı g.tüme adam iyi dayanıyor valla
0 oy
(10,397 puan) tarafından
Almadım;((((
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Ablamla bir olup plan yapmışlardı sabahtan hadi ablana gidelim diye tutturdu gittik asansörde gül vardı al dedi bende almam zehir flan vardır dedim :Dsaat 6da kalkmış ablamın evine gitmiş süslemişti heryerini güllerle kaç tane gül vardı saymadım küçük mumlar balonlar diz çöküp teklif etti kabul ettim kucakladı indirirken ayağıma diken battı ama güzeldi<3

(424 puan) tarafından
Vayyyyyyy guzelmis olsun nazar degmis son dakka :D
(1,472 puan) tarafından
Aynen canım :D
0 oy
tarafından

En degisik benim ki kimse de yok :D Kargo ile evlilik teklifi aldım eşim askerdeydi büyük bi kutu hazırlamıştı yeni kapanicaktim içine etek eşarp biseyler daha koymuş kırmızı kutu da tektaş  vardı notlar yazmış notta benimle evlenir misin yazıyodu :D

(424 puan) tarafından
Ayyyy kiz uzakta olmasina ragmrn dusunmus bence gayet guzel bi teklif :D
0 oy
(900 puan) tarafından
Nişandan sonra diz çoktu bende he dedim öyle :) zaten sozlenmisim :D
(424 puan) tarafından
Olsun canim dusunmesi yeterlu :D
0 oy
(649 puan) tarafından

1 senemizde etti hiç beklemiyodum kapının önüne gelip beni aldı ve nereye gittiğimizi söylemedi :)

image

(424 puan) tarafından
Vaaaayyyyyyy masallah enisteye ince düşünmüş:D
(649 puan) tarafından
Evet canım :D

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 571 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,846 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 461 göst.
13 Eylül 2020 Aile kategorisinde 123elif123 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 303 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,594 puan) tarafından soruldu

377,390 soru

11,293,654 cevap

34,711 kullanıcı

...