0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün rüyada eşimin beni aldattığını mesaj da Aysun diye bir kadınla  sizce ne anlama geliyor

6 Cevaplar

+2 oy
(1,493 puan) tarafından

Ruyalar tersine cikar derler canım. 

Nusya diye biriyle aldatacak demekki. Ayy Allah korusun. Espirisi bile kötü. Hayra çıkarsın Allah im. Ama ruyalar bilinc altimizi yansitiyo. Yani benim gunduzden aklimda ne varsa onu ruyamda mutlaka görüyorum anlamina bile bakmam cogunlukla. :D

tarafından
Aynen ya Allah korusun rüyası bile kötü:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi anlami yok canim bilinçaltımızın oyunu burdaki postlardan etkileniyorsan ondandir bi kez ben de esimin beni aldattığı bi ruya gordum sabah kalktim esime trip atiyorum adamin biseyden haberi yok :D 
tarafından
Bende öyle yaptım kız nöbete giti az önce suratına bakmadım rüya yüzünden  şimdide wp mesaj atmış ne oldu neden bana öyle davrandım sabah diye
0 oy
(2,602 puan) tarafından
Esi tarafindan aldatıldığını  görmek  cok makbul biseymis arastir bak googleye cok guzel bi anlami var kötü  degil
0 oy
tarafından

Kız seninki msjlasmis iyisin gene benimki yanımda nikahlaniyordu :woot:

tarafından
Hahah kız sora kötü birşey oldumu bari ya  ne anlama geliyor acaba çok merak ediyorum
tarafından
Yok kız bişey olmadı eşim.beni çok.seviuormus bunu anladım:)) çok.kavga.iz oldu onun beni sevdiğini düşünmüyordum ama adaminda aklımda eskiden kalma şüpheleri varmış bana mesafelydi açık açık.herseyi konuştu hallettik şimdi masalpah çok iyiyiz :))))
tarafından
Rabbim bozmasın inşallah canım:)
tarafından
Aminn inseallah cümlemizin i inseallah
0 oy
tarafından
Burdaki postları pek okuma bence kafana çok takiyosun ")
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Adi ustunde rüya 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,970 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
26 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.