0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Soru yukarda

26 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Alnim acik sukurler olsun gelsede kozlarimizi paylassak gerci kizlari burda kendide burdadir belki ;)

Hee o iste benimkiydi
tarafından
Hm anladım canım. Başka işi yok onun heralde cesareti de yoktu isim söylemeye atıp tuttu gitti galiba gereksiz  :D
Yürek yokki
tarafından
Ver eline bir top sektirsin gitsin :D boşver
Ahaha haklisin
-Reklam-
+1 oy
(14,081 puan) tarafından

Onun hakkinda bir güne bir gün post açmadım burda;) iyiliğide kötülüğü de kendi imanina kalmış isterse gelsin beraber okuyalim heheyttttt:D

tarafından
Agahahahahhaha :D
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Hahahayt yorumlari okumaya geldim ssssssttt sessizlik :D

(442 puan) tarafından
Cok dikkatimi cekti. Genelde hep yorum okumaya anlik bakmaya geliyorsun. Kendin hakkinda hic bilgi vermiyorsun buraya. Cok zekice. Herkes hakkinda bilgi sahibi ol ama rengini kimseye belli etme
(27,307 puan) tarafından
Gerek görmüyorum sanal ortam burasi ininden tut cinine varana kadar insan var.

Bura benim hayatim degilki herseyim burada olsun kafa dağıtmaya geliyorum oda yetiyor bana.
(442 puan) tarafından
Ben de senin gibi düşünüyorum valla. Hic gerek yok. Ben burdakileri okuyup halime sukrediyorum. Şükür sebebim bu platform benim
(27,307 puan) tarafından
Öyle tabiki .
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kaynanamla gorusmuyorum bazı sebeplerden dolayı ama gorussek benim hakkımda kötü bişey yazmazdi çünkü ben eşimden dolayı annesine çok saygı duyuyorum ve ona da o şekilde davranirdim ☺️
(295 puan) tarafından
Madem iyi biri niye konusmuyon kiz
0 oy
tarafından
Cok iyi cok hos saygili ama damarina basmayin Allah herkese boyle bir gelin versin  yazardi :D :D
(295 puan) tarafından
Ahsfsrrdahaaaha
0 oy
tarafından
Insallah gelinide onun gibi biri olur derdi
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Ah gelin vah gelin aldın gül gibi oğlumu elimden gelin :D

(295 puan) tarafından
Kadının oğlunu geri ver uleyyyyyyynnnnnnnn
0 oy
tarafından
BeNim zalim gelin gene ogluma sikayet 3tmis beni derdi
(295 puan) tarafından
Viyyy demekki sürekli kaynani kocana takiyon düşman başına;D
tarafından
Ben onun yuzunede diyorum soyledigimitam dusman basina
0 oy
tarafından
Genel olarak yazayım falancanın çocuğu yiyor uslu oturuyor bunun çocuğu da yemiyor etmiyor kendi oğullarını överler gelinler kötü
0 oy
(306 puan) tarafından
Evine bakıyor eşine bakıyor torunumada bakıyor gözüm arkada değil çok şükür diyor her zaman duyuyorum :) ve kaynanam öyle bir kadındır ki asla kiöseye fırsat vermez kendi oğluna dahi bnm hakkımda kötü birşey söylmez kan içse kızılcık şerbeti içtim der öyle ağzı sıkıdır en sevdiğim huyuda o kaynananım :) :) ahh güzel kaynanam yine sevesim geldi :D
(295 puan) tarafından
Bulmuşsun öyle kaynana s3v kiz
(306 puan) tarafından
Buldum valla çok şükür :) oğluyla aram açılır soeun yaşarız diye korkar bnm evladımı 6 ay oldu daha bir kez öpmeye kıyamıyor korona olurda yada bir hastalık bulaşır diye öyle yani şanslıyım bu konuda çok şükür :) Allah herkese kaynanam gibi kaynana versn :)
(295 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Soğuk fazla aramiza katilmaz. Abartiki seyleri hic sevmez. Ben su güzelmiş sunu alalım dediğim şeylere hep bir bahane bulur yok  cok pullu yok cok renkli . Her seyi en ince ayrıntısına kadar inceleyip alir. Bize karşı hep mesafeli. Annesiyle daha iyi anlaşıyor yaga da batırsam balada batırsam illede kendi evim diye tutturur.  Ama güzel yemek yapar. 

Aynen bunları söyler.  Hdjdjsjis
(295 puan) tarafından
Yemek yapsın yeter
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Ne derdi dedikodumu yapardı cadaloz kaynana:woot:

Şaka kız şaka benim hakkımda konuşmaz di çünkü konuşmayı pek sevmiyor ailevi konuları hiç anlatmaz 

0 oy
tarafından
Bilmem ki                
0 oy
(615 puan) tarafından
2 senedir gelmiş bir camımı silmedi.
0 oy
(514 puan) tarafından
Bu gelin alevi malevi ama buyucu oglumun dilini baglamis ne derse yapiyor der :):) 
(295 puan) tarafından
Hahahahaha yapsın elleme
(514 puan) tarafından
Sulalenin gunune goturdu beni kuran I kerim okumasini bilmiyorum orda diyor ki bu bilmiyorum diyor ama ogluma ne dualar etti bilmiyom diyor :D
(295 puan) tarafından
Haahahsgsgdchf  üç gulhu bi elham diyeydin
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Beni över durur gösteriş severiz :D
0 oy
tarafından

Ahahah benim kaynanam telefon kullanmayı bilmiyo tuşlu kullanıyor ama kullansa ben kullanmazdim çünkü yazarım yorum yaparım görür tartışma çıkar :D

0 oy
tarafından

Oooo benim kaynanam tahmin bile edemem:D

0 oy
tarafından
Alıngan çok çabuk küsüyo derdi kesin anama da öyle diyo çünkü 
0 oy
tarafından

Benim kaynanam gelse derki en güzel en hamarat çalışkan benim gelinim saygılı eşine çocuğuna evine değer veren bir insan çok memnunum Allah herkese öyle gelin versin inşallah diğer gelinim de öyle olur der. Hep böyle diyor annemlere yengemlere☺️ eşimde hep öyle der Allah var ☺️ Sadece şey derler temizliği çok abartıyor temiz evi temizliyor kendini boşa yoruyor derlerdi :D halbuki onlara kalsa ev haftada bir temizlenirmiş :D

İlgili sorular

0 oy
66 cevap 1,272 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (677 puan) tarafından soruldu
+4 oy
32 cevap 501 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 229 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 270419gokce (1,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 347 göst.