0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Merhabalar hanımlar genital bölge temizliği karnım şiştikce çok zor olmaya başladı ağda ilerleyen aylarda doktorum önermesi hassaslasir erken doğumu başlatabilir diye (riskli gebeliğim var) kimyasal tüy dokuculeri kullanmakta sağlıklı değil diyorlar jiletlede ben goremedigim için zorlanıyorum hamam otu kullanmayı düşünüyorum aranızda hamam otu kullanan varmı bu zararlı mıdır? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben kuaföre gidiyordum son günlerde
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çok iyi ama çok pis kokuyo :D

tarafından
Tamamen gitmiyor geri çıkıyor ama pürüzsüz yapıyor sürüyorsun 3 5 dk bekliyorsun sonra yıkıyorsun tertemiz oluyorsun :)
tarafından
Hamam oto tozundan kullanmak istediğiniz ölçüde alın ve bir kabın içine dökün.  Üzerine bir miktar su ekleyerek macun kıvamına getirin. Birden çok su eklemeyin ki sulu olmasın. Macun kıvamına gelen hamam otu tozunu kullanacağınız bölgeye ince bir tabaka halinde sürün. Sürdükten sonra 4 veya 5 dakika kadar bekletin. Bu süreye riayet edin ki karışım teninizde tahrişe neden olmasın. Ardından lif bezi veya bir kese ile hafif ovuşturarak macunu teninizden temizleyin. Çok bastırmayın, fazla kuvvet uygulamayın ve tahriş etmeyin. Hamam tozu kokusu ağır bir tozdur. Bu nedenle kullanırken de bu kokuyu hep koklarsınız fakat koku teninizde kalmasın istiyorsanız o zaman hamam tozunu çıkarttıktan sonra beyaz sabunla aynı bölgeyi yıkayabilirsiniz. Koku kalmayacaktır.

Hamam otu ile temizlediğiniz bölgelerde tüyler, 2 ila 3 hafta içinde yeniden çıkmaya başlar. Bu kişiden kişiye ve vücut tiplerine göre değişiklik göstermektedir.
(19 puan) tarafından
Beyaz bi alçı gibi dustayken su ile karıştırıp krem kıvamına getiriyorsun sonra istediğin bölgeye suruyorsun biraz beklettikten sonra su dokunce hepsi gidiyor ama geri çıkıyor hemen her yerde satılıyor hatta trendyolda farklı kokulu olanlarında var
(1,787 puan) tarafından
Peki çıktığı zaman jilet gibi mi çıkarıyor yani tüyleri çoğaltıp sertlestiriyormu
tarafından
Eski hali gibi oluyor azalma vs olmuyor
0 oy
(27,336 puan) tarafından

O yasak bu zor digeri zararlı eee bunlar beleyse vucut orman olur eyyyh:D 

(19 puan) tarafından
Ay ne yapayım mecbur doğuma az kaldı bir çare bulmam gerek :)
(27,336 puan) tarafından
Aynen sende haklisin
0 oy
(702 puan) tarafından
Aynayi karşina koy jiletle temizle canm
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Eşinden yardim iste jiletle yaptir
(19 puan) tarafından
Eşim asker Kıbrıs'ta malesef
0 oy
(16,490 puan) tarafından
İlk defa duydum o otu valla 
0 oy
tarafından
Hamam otu mu ilk defa duydum 
(19 puan) tarafından
Aktarlarda var bekarken kullanıyordum kireç gibi suyla karıştırıp krem kıvamına gelince bölgeye suruyorsun sonra duruluyorsun biraz kokuyor ama son zamanlarda kokulu olanlarında cikartmislar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 236 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 461 göst.
23 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Trbznlugln (1,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
27 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu

377,919 soru

11,311,359 cevap

34,745 kullanıcı

...