0 oy
570 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (259 puan) tarafından
Eşim Galatasaraylı ama öyle böyle değil manyağ yani :D 

Neyse Dün Annemgille dışarı çıkarken forma satan bi mağazaya girdim zaten sözüm vardı eşime alacam demiştim bundan bilmem kaç ay önce :D 

Neyse aldım formayı özellikle FALCAO yazan bi forma aldım öyle istiyodu çok seviyo o futbolcuyu :D 

Dün işten geldi yemek sohbet filan derken gece oldu söyledim sana bi sürprizim var diye :D Adam heyecanlandı baya :D git çantamı aç bak bi poşet var sana ait dedim Koşarak gitti baktı :D görünce şok oldu hiç beklemediği bi günde almıştım çünkü :D bi baktım aldı formaya sarıldı öptü falannnn Bende Dedim Hediyeyi alan benim önce beni öpüp sarılacağına formayamı sarılıyosun dedim güldüm :D geldi beni öptü sarıldı teşekkür etti falan ama adam hala şok baya mutlu oldu :D 

Böyle olanlar var mı yaa ben o kadar düşkün değilim tuttuğum takıma filan ama böyle insanları görünce değişik geliyo gazlanıyorum :D 

Bi ara eşimle maça gittik baktım gol attılar herkes bi seviniyo falan bende o an bi bağırdım seviniyomuş gibi yaptım eşim o an bana baktı şaşırdı :D :D 

Bu arada ben fenerliydim eşim için Galatasaraylı oldum ama arada onu sinir etmek için fenerliyim filan diyorum feneri savunuyorum fenerli bi eşya alıcam tablo örtü filan gibisinden diyorum eşim alırsan çöpe atarım diyo :D :D onunla didişmeyi seviyorum o yüzden öyle diyorum.d

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne güzel Rabbim mutluluğunuzu daim etsin aksine benim eşim de futbol maci hiç sevmez
(259 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim :)
Ben seviyom bu hallerini futbola düşkünlüğünü :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende kocama bı minibüs alsam ne sevinir ama ;))
(259 puan) tarafından
Minibüs mü :D
0 oy
(2,383 puan) tarafından

Benim eşimde galatasarayli bana o takimi tutuyum diye gs logolu eşyalar kiyafetler esofman takimi alir kendine de hadi giyelim felan diye baski yapar felan:) 

(259 puan) tarafından
Aynen yaa benim eşimde öyle :)
0 oy
tarafından
38 yaşında teyzem. Ben ondan başkasına fanatik demem. Beşiktaşlı sırtı ful bjk dövmesi 5 yıllık ilişkisini düğüne 7 ay kala takım değiştirmiyor diye bitirdi 38 yaşında hala evlenemiyor maçtan maça kafayı yedi tedavi olucak hastalık onunki. Sarı mont içine kırmızı tişört giydim diye beni sokak ortasında bırakıp gitti daha neler neler tam bir hasta.
tarafından
Bence onun acil tedavi olması lazım o ne öyle
tarafından
Yok hasta yani net 3 yıl önce dedem ameliyat olucakti teyzem maç var İstanbul a gidicem dedi göndermedik hastane kantininde dedem ameliyat olurken maç açın diye kantinciyle kavga ediyordu. Hastaneye bile yatirsalar yeridirteyzemin
(259 puan) tarafından
Teyzeninki biraz saçmalık olmuş bana göre :D
(19,780 puan) tarafından
Amaaaaa kiz o ne
0 oy
(3,676 puan) tarafından

Esim Galatasaray manyagı güzel ama Bi o kadar kötü yanı kaybedince barut gibi o gun konusmayız pek:D:angry:

(259 puan) tarafından
Aynen yaa bide öyle oluyorlar yenilince :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Benimki de fanatik fener :D7 24 maç hastası stadyumdan çıkmazdı normalde maç olunca 

(259 puan) tarafından
Bende fenerliydim bi zamanlar :D  
Ben izin vermiyorum yani ya benle gitcek ya da hiç :D :D
(3,078 puan) tarafından
Bi kere gittim daha da gitmem ezilicektim:))
(259 puan) tarafından
Biz arkadaşlarla gittik kocalar hatunlarını aralarına aldı korudu :D  yerimiz iyiydi ezilmedik :D
(3,078 puan) tarafından
Herkes kendini kaybediyor :)) biz ikimiz tek gittik başka korucak kimse yokdu her yerden coşuyorlar
0 oy
tarafından

Benimkide fenerli ama böyle deil tabi amam kazansa ne kazanmasa ne parayı bana mi veriyolar eve ekmek mo getiriyolar dio :)

Hiç görmedim ha mac izlediğini de

(259 puan) tarafından
Eşinin söylediği sözlerin aynısını ben eşime söylüyorum :D :D
0 oy
tarafından
Benim adamın futbolla zerre alakası yok ") hediye alırım niye aldın ki para verdin der hodukcuk 
(259 puan) tarafından
Öyle denir mi yaa :D hediye alınınca
tarafından
Benimki der ") artık niyetli değil ama işte bana niye harcadın keşke kendine harcasaydın der ama işte bende ki modelde bu yapacak birşey yok "D
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Bizimki galatasary ama fanatik degil ben cok fanatiğim besiktasima aşiğım sweatm var kupam var eskiden odamda her yer siyah beyazdi nevresim falan kizken annem kizdi vermedi erkek kardesim kullaniyo simdi.d
(259 puan) tarafından
Ya bide bi bayanın futbola tuttuğu takıma fanatik olmasıda ayrı bi tatlılık :))
(19,780 puan) tarafından
:D tesekkür ederim babamla mac izlerdim hala türkiyenin macini kacirmam
0 oy
tarafından
Aha aynı biz herşey Galatasaray çorabı bile oğlumda aynı şimdi bide kızım var fenerli yapicam diyorum asla olmaz diyo hatta ilk arabimizi alicagimiz zaman çok istediğim bı modeldi kırmızı Fiat Punto araba kapıya bı geldi içi GS döşemeli kapıyı açınca bile yere kapıdan GS logosu yansiyo:))yuh dedim ya meğer satan adam da hastaymış GS ye valla ister binersin ister binmezsin dedi bunu bile yapmıştı yani :)
(259 puan) tarafından
Yaaaa  çok güzel :)) bizimde bi kızımız var şimdiden gsli yaptı onu bende fenerli yapcam diyom sinirleniyo :D
0 oy
(16,779 puan) tarafından
Rabbım daim etsin mutluluğunuzu 
(259 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim :))

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 985 göst.
0 oy
2 cevap 260 göst.
0 oy
5 cevap 207 göst.
25 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu

397,083 soru

11,876,249 cevap

35,989 kullanıcı

...