Rüya da isim görmek-Aile
99 göst.
(14 puan) tarafından

Kızlar rüyamda bir postacı zarf veriyprdu bana ve zarfda Ömer efe  yazıyordu bebeğimin cinsiyeti belli değil ama rüya da görülen isim koyulması gerekli mi acaba 

3 Cevaplar

+1 oy
(301 puan) tarafından

Bende ruyada Ömer ismini gördüm canım. Ama kızım olacak. Oğlum olsaydı koyacaktım. ben koyulması gerektiğini düşünüyorum 

0 oy
(772 puan) tarafından

Ben evlenmeden once (nsanliyken dugune  2 hafta kala) bir ruya gordum. Ruyamda kucagimda bi kiz bebek varmis esimde yanimdaymis. Ve biz o kiz bebegi camiiye goturmusuz hocadan dua okumasini istemisiz. Hocada bir isim okumus kulagina. O ismi simdi soylemek istemiyorum :) bu bebegin ismi ..... Dedi. O sirada esimde namaz kiliyordu. Sonra uyandim. Ve esimin memurlugu kazandigini ogrendim :) elhamdulillah cok mutluyuz. Oglum olacakmis eger kizim olsaydi o ruyamdaki ismi koyacaktim. :) omer efe cok guzel bir isim. Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin insallah

0 oy
(646 puan) tarafından

Ben ilk gebeligimde devamli erkek bebek goruyordum ve devamli eyup ismini duyuyordum birileri söylüyordu da ki cinsiyeti ogrenene kadar bi kızım oldu ismi rabia :) normal zamanda değil ama istihareye yatarsan belki duyacagin  ismi koyabilirisn

İlgili sorular

3 cevap 44 göst.
28, Kasım, 2020 Gul karaaa (409 puan) tarafından soruldu
3 cevap 87 göst.
26, Temmuz, 2019 Beyaz Gül (685 puan) tarafından soruldu
3 cevap 187 göst.
6, Mayıs, 2019 Beyaz Gül (685 puan) tarafından soruldu
1 cevap 67 göst.
6, Şubat, 2019 ❤Kübraa❤ (5,218 puan) tarafından soruldu

153,853 soru

3,882,968 cevap

11,454 kullanıcı