0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (702 puan) tarafından
Yanmda esim var dyorum aryo hastanede doktorn yanindaym aryor dk hedye geldi onu bitirmem lazm dyor bende surekli musait olamiyorum saatlerce kendinden konusuyor araynca

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnsanlara mesafeli olurum genelde fazla samimiyet bazen iyi olmuyor
(702 puan) tarafından
Acmiyorum yine ariyor
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Tünele girdim çekmiyor aloo alooo sesin gelmiyor diyip kapat :D
(702 puan) tarafından
Surekli aryor ya
0 oy
tarafından
Ayyy bi ara bende bunalmistim. Cok yakin arkadasimdi lise kurs falan 10 seneyi devirdik. O kocasi evdeyken asla acmaz arasam ama ben kocam var desemde ac nolcak falan der arar bide goruntulu. Ustelik hep kenxi kaynanasi gili anlatir ve hep oglusum bak teyzen teyzen der bende oglumu her dk gostermiyorum one oyle gormemis gibi falan dige dusunurum hep bide ne gerek var ... ama artik aramiyo sukur mesafeyi koydum yani 
(702 puan) tarafından
Valla gunde 10 kez arar sabah aksam ama hic acamam
tarafından
Bende ac.iyorum artik valla napim senin ki kocaysa benim ki de koca oturup cay icicem yani bi sal. Benim ki imam surekli evde ya aman diyo evden gitmiyo seninki nolcak diyo Allah Allah dedim  daha da kolay kolay acmiyom 3 gune bir falan
(1,307 puan) tarafından
Ona da gerek yok valla
tarafından
Olsun yine de senelerin seyi var sonucta diyom :D musaitsem aciyom :)
(1,307 puan) tarafından
Ole de lafdan anlamıyo bazsı bni kocasından aradı Bi kere ya Bi de nolcak diyo durmş kocamn telefonu nu kaydtsene manykmsn nesin ddm ya kocam ne kadar kzdı
0 oy
(16,486 puan) tarafından
Ona söyle cnm aramadan önce müsait misin dıe yaz
(702 puan) tarafından
Musait deglm dyorum 1 saaat gecmeden yine aryo
0 oy
tarafından

Sürekli arayan arkadaşlarım  var ama.müsait  değilim dediğim zaman veya meşgule attigim zaman aramaz ben dönerim mesela bugün birisi ile 4 saat konuştum kesintisiz<3 çocukluk arkadaşım :D

image

(702 puan) tarafından
Bnm cocukluk degl 1 sene oldi tanisali bi arkadasm tanstrdi
tarafından
Sende uyar deki isim oluyor açamıyorum meşgule atınca arama de baktin üst üste arıyor sesszie al uçuş moduna al
0 oy
(76 puan) tarafından

Benimde öyle bi arkadaşım vardı baktım ki olmuyor hep meşgule attım sorduğunda çocukla uğraşıyorum misafir var falan diyordum cevap vermiyordum oda bı müddet sonra aramamaya başladı anca böyle kurtulabildim :angel:

0 oy
tarafından
Engellerim rahatsiz edilmekten hoşlanmiyorum 
0 oy
tarafından
Bnim de var öyle de eşim en sonunda arkadan bana kiziyo gibi kapat su telefonu dedi bida aramadı arayacak olsa bile onceden mesaj atar kocan evdmi diye:)
0 oy
(7,655 puan) tarafından
Ben açmıyorum huyumu bilirler sevmiyorum bos gevezelik sende açma 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Fazla yüz verme olesine bnde de vardı Bi tane dengesiz kocasından bile ardı bni eşim çok kızdı koy mesafenin açma telefonu nu meşgule at yada sessize al bişey yap yoksa hadlerini bilmiyorlar 
0 oy
(285 puan) tarafından
Açmam. Anlar herhalde.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 263 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (715 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 275 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 409 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,880 puan) tarafından soruldu

373,168 soru

11,156,773 cevap

34,420 kullanıcı

...