0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (1,331 puan) tarafından
Herkese hayırlı geceler , 31 Ekim'de  doğum yaptım bebeğim sürekli zayıftı kordonu su toplamıştı kan akışı yavaslamisti ikinci sezaryenimi oldum 15gun vardı doğuma , bebeğim 2800 dogdu 2500 demişlerdi ,doğumdan sonra eve geldim Ertesi gün dikisimin sol tarafından sıvı gelmeye başladı sonrasında kan geldi doktora gitim ve enfeksiyon dediler , hergun pansumana gittim bir hafta boyunca dikişleri sıkıp kanı cikartiyolardi kan birikmisti parça parça kan çıktı dikislerden sonrasında 3 4 gün sonra dikislerim açtılar ama hala açıklığın var şuan 5 gündür hastanede yatiyroum enfeksiyonu kurutmaya çalışıyorlar kana karışmış enfeksiyon , dikisim kendi kendine kapanırsa kapanicak zamanla yoksa açık yere dikiş aticaklar enfeksiyon ve kanı durduktan sonra benim doğum hikayemde bu... Rabbim butun annelere kolaylık versin evlatlarımızı bize bağışlasın insllah...

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tarihi geçtim de çok çok geçmiş olsun canım ınsallah tez zamanda evladına kavuşursun sağlıklı bi sekilde
(1,331 puan) tarafından
Allah razı olsun insllah bebeğim yanimda şükür , çok zor valla ya normalde ilk kizmda 1 hafta sonra ayaklanmış tim bunda 15 gün oldu hala hastanedeyim
tarafından
Zor canım  valla kendini mi düşüncen bebeğini mi of of
(1,331 puan) tarafından
Oylevala insanın bu lohusa vakfında bu ağrı acı diğer kızımı çok özledim onu. Derdi
tarafından
Sabret artık canım ne yapacan ınsallah tez zamanda geç de rahat et. Ama oda sağlık önce sen iyi ol ki bebise de iyi bak
(1,331 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından
31 kasım gelmedi ki kız başka tarih olmasin
(14,081 puan) tarafından
Bisey olmaz kiz akil kalmiyor valla seker oyunundan dolayi değiş istersen
(1,331 puan) tarafından
Yok ya eskiden yapmistim daha toparlanamadim iki haftadır telefonum kapalıydı yeni aldım telefonu elime daha hala kendime gelemedim şuan dada hastanedeyim yatış dayım daha
tarafından
Çok geçmiş olsun tekrardan
(1,331 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah ❤️
(14,081 puan) tarafından
Gecmis olsun ALLAH şifa versin
0 oy
tarafından
Amin amin de 31 Ekim falan olmasın 
(1,331 puan) tarafından
Kafam hala yarı de değil valla
tarafından
Çok geçmiş olsun ❤️
(1,331 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah ❤️❤️
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Amin 

Çok geçmiş olsun canım 
(1,331 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah dualarınıza ihtiyacım var evime gitmek istiyorum artik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 143 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 194 göst.
0 oy
10 cevap 122 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu

377,714 soru

11,304,999 cevap

34,730 kullanıcı

...