0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından

Biz sabah kontrole gdrken gorunurmu cinsiyet falan diye boyle heycanliydik kaynanamda paşa olur oglumun bidene pasasi fln buna benzer laflar soyledi tam hatrlamiorum.Sonra dr kiza benziyoda daha erken dedi.

Eve geldik soyledm olsun onada yerimiz var dedi.kizlar sanki erkek olmasni istermiste kizada yerimiz var nedemek allah askina.
Acaba diorum benmi yanls dusunuyorum.Soranlara dr boyle soyledi deynce daha bellimide dur bakalm dior kiz bebek kiyaferleri verdi yengem dursun giydirirsin diye kaynanama gosterdm nasl guzelmi falan diye kadinda hic tık yok neymis bu büllüklü olsun hevesi her lafi boyle varmi benm gibi olan allah askina birde tedavi gordum biraz yani cok istiyordum bebegi smdi boyle hevessiz durmasi uzuyor beni

16 Cevaplar

+3 oy
(1,043 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ağzımı bozmak istemiyorum senin kaynanan tam bir cahillik abidesi canım bu dünyaya bos gelip boş giden cinsten 
(81 puan) tarafından
Aynen vallaha dogru bildin
(1,043 puan) tarafından
Allah ta akıl fikir versin benim kaynanam inşallah ilk çocuğun  kız olur diye bana hep dua eder bende istiyorum tabiki kız olsun yani erkek sevdası nedir hiç anlamış değilim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Büllüklü olsun ne ya 
0 oy
(81 puan) tarafından
Laf arasinda erkekmi istyodun sen yoksa anne dedim yooo diyor smdi laflarini soylesem o nasl laf kzim yanls anlion herseyi der.
0 oy
tarafından
O karnında kinin götünü yesin diyeceklerim bu kadar kıyafetin büllüğünü de o giysin
(782 puan) tarafından
Ahahaha. Ne komik dedin kız
(31 puan) tarafından
++++ çok doğru dedin
0 oy
tarafından

Büllüklü demesine istemsizce güldüm :D

Amaaaan ne takiyorsun kafana canim ya sen bilmiyor bizim milletteki erkek sevdasını 

(81 puan) tarafından
Dogru ama insan uzuluyor ister istemez
tarafından
Hic üzülme bak ustte seir arkadas ne guzel yorum yapmış
0 oy
(13,597 puan) tarafından
Vallahi kim ne derse desin bizim milletimizde erkek çocuk sevdası var . Kızı evlattan saymıyor gibiler.
0 oy
(2,321 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok sallama ya kaynananı kaynanalar hiç bir şeye değmiyor senin canını sıkacak son insan olsun değmez
0 oy
(79 puan) tarafından
Benimkide öyleydi canım ben bisey demedim kız oldu şimdi allahımdan af diliyor erkek istiyordum öyküde bu olmuş allahım affet bu hepsine bedelmiş diyor bi olsun da bak nasıl seviyor şimdi öyle der gözle görülsün elle tutulsun bi yüzüne gülsün torunu erkek istese bile pişman olucak ve çok sevicek boşver bana inan benim kaynanam nasıl erkek istiyordu doguma gidip gelene kadar erkek diyordu defalarca kız dememize rağmen hep moreli bozuluyordu şimdi görmesem aklımı kaybederim diyor o kadar seviyor
0 oy
(598 puan) tarafından
Büllükmü aman boswer canım hayırlısıyla sağlıklısiyla olsunda kimseyi takma 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Erkek oldugunda bi tarafinda çıra yanacak galiba kaynananin 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Canim benim ikinci bi oglum var buda kiz olacak insallah daha cinsiyet belli olmadan kizi napacaklar oglan olsun deyip durdu cinsiyet belli olunca da ben oglan bekliyodum da neyse saglikli olsun dedi yarim ağız en sonunda esim dedi ne buyuk nimet kızım olacak diye ondan sonra biraz sustu gecen hala diyir durusundan oglan gibiydi kesin mi diye :angry: esin ve sen istiyorsun bosver canim o sevmezse sevmesin annesi babasi sevdikten sevdikten sonra baskasi sevmese ne olur

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Kaynanan erkek sanırım kız evladlara muhtaç etmesin rabbim onu evladın kızı erkeği olmaz 
0 oy
tarafından
Oglusu koysaymış bullukluyu sende çıkarsaymışsın canım benim sonuçta ona doğurmuyorsun keyfini çıkar heyecanını yasa inan bana bu dünyada kız evlattan daha tatlısı yok benim e iki kizim var üçüncüye hamileyim rabbim ne nasip etse basım gözüm üstüne ama kız evlat bir başka 
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin 
0 oy
tarafından
Aynı benim kaynanam oda ilk hamile olduğumu duyunca erkektir erkektir dedi şimdi iki kızım var şükür.. O bir gerçek erkek istiyorlar 
0 oy
(43 puan) tarafından
Canim dusunmeyeceksin aynisi bizdede var 6 haftalik bebege ben erkek gibi gordum dedi ultrasonda düşün. Hic kizi yok herkes evlerinde bi kiz olsun istiyor aslinda kendide icin icin istiyor ama sirf laf olsun diye erkek olsun erkek babaya lazim inşallah erkek olur diyerek geziyor. Bosver Bosver bunu düşünme bile o beyinleri senin istediginin zittina çalışıyor çünkü

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 195 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 433 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 731 göst.
25 Ekim 2018 Aile kategorisinde Huzurum.. (135 puan) tarafından soruldu

374,551 soru

11,201,875 cevap

34,498 kullanıcı

...