0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (179 puan) tarafından
tarafından kapalı

Dün yemeğe gıttık kaynanamlara görümcemlerle zaten 1 görümcem 1 kaynım var.  Kaynım daha küçük evli değil. Kayınpederım 2 tane kare çıkolata almış kızına dıyo kı bırı senın bırı kızının kızıda 6 yaşında. Ben çıkolatayı kıskanacak değilim. Ama ben hamıleyım dimi yani gözümün önünde bunu yapması normal mi ? Alınıyor ve ınsan gıtmek istemıyorum. Kıskanmıyorum ama haksızlık canımı yakıyo. Ve hıc sıkıntımız yok çok şükür ıyı aramız. Abartıyormuyum

Buna benzer çok sey oluyor
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

13 Cevaplar

+1 oy
(790 puan) tarafından
Amaan yazik ya insann  cani istemse bile ayrim yapiyolr dye kiriliyo onemli olan cikolta falan dgl  anladm ben seni ama sende ver laflrni bende burdayim ask olsn de anlasnlr kuzum 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Konu çikolata değil orda seni düşünmemeleri haklısın ayıp etmişler hamileyken insan basit olan şeylere de alınabiliyor
+1 oy
(2,704 puan) tarafından

Kayınpederin günaha girmiş, hamile kadının yanında söylenecek laf mı bu? 

0 oy
tarafından
Ben olsam hani ya bana derdim 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Düşünce yok kayinpederinde. 

(179 puan) tarafından
Dımı canım çekmedı ama ayrımcılık resmen
0 oy
tarafından
Abartıyorsun bence. De kocana alsın sana bi torba cikolata ye :)
(179 puan) tarafından
Kız canım çekmedı bıle ama ayrımcılık yapıyor hep
tarafından
Boşver bacım. Ne de olsa kendi baban değil. Kızına almış en azından bazıları onu da yapmaz
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Ah böyle düşüncesizler  bnm de bir  gorumcem var.  Aynn dediğin gibi kıskanmak değil ama insan mutlu olur.  Bende bu yüzden gitmek istemiyorum  haklısın 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Abartıyorsun sende çikolatanı kendin al birinden bşy bekleyip üzülmektense hele ki bir çikolata için o güzel canımı sıkamam 
(25,224 puan) tarafından
Boşanda semerini ye la tükkanda yokmu asıl sen bana al :D
tarafından
Param yok kanka kocam parasız vermiyoki :) :)
(25,224 puan) tarafından
İlla para mı geçiyo la kocana başka türlü al ahahah :D
tarafından
Puhahahaa deliii :) :)
(25,224 puan) tarafından
Yaa işi bilmiyon :D
0 oy
tarafından
Bence abartıyorsun. Keşke olmasa ama böyle adaletsizlikler hep olur. Hicbir zaman gelin kiz gibi görülmediği gibi kaynana kayınpeder de anne baba gibi görülmez. Ben olsam umursamam
0 oy
(833 puan) tarafından
Bunu eşine söylediğini canim
0 oy
(833 puan) tarafından
Birgun gittiğin zaman kaynanangile giderken bir poset çikolata al kendine geç kayınpederinin karşısına hiç yer misin diye sorma otur karşısında ye .okuz deyil ya anlar
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Gitmeme sebebi değil adamın cahilliği sanırım bende hamileyim ama illa da şundan yicem demiyorum 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Benim de kaynanam yapıyor onu 

Gidiyorum yemeğe çağırıyor hamileyim 

Bu yemeği torunum istedi ona yaptım

Bu yemeği kızım istedi ona yaptım 

Bana da hiç demiyor canın birşey çeker mi ister mi hep onlara ayırıyor yemeğin iyisini bana da az dibini getiriyor 

Ben de bunu gördüm bir iki yok ya bana öyle geliyor dedim ama öyleymiş artık hiç girmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 71 göst.
0 oy
16 cevap 233 göst.
0 oy
0 cevap 82 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 457 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ne fark eder (424 puan) tarafından soruldu

378,016 soru