0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından

12 aylık kizim bu arada <3

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Cok iyi cok normal maşallah 

(2,067 puan) tarafından
Sağol  canim  :))
-Reklam-
+1 oy
(7,118 puan) tarafından

Bizim de bugün 1 yaş aşımız . Zor oluyor mu canım :( Kontrol için doktorumuza gittik  boyu 81 cm , kilosu 11 civarı. Çok iyi dedi doktor. Bıngıldak da kapanmış. Herşey çok güzel dedi doktor çok şükür. Siz de gayet normalsiniz gelisim olarak MasaAllah. 

(2,067 puan) tarafından
Aynen canim  ya benim kizim cok ağlamadı iicm sıkıntı olmuo  bugüne kadar şükür birşey olmadı
(7,118 puan) tarafından
Sağlıkları için gerekli sonuçta yapacak birşey yok canım. Huzursuzluk falan var mı senin prenses de.
(2,067 puan) tarafından
Yok  canimm biizm disler geliyor   onun huzursuzlugu  yaaa bi dis çıkarmaya başlayınca geldi  çıkıyor:(
(7,118 puan) tarafından
Ah kuzum benim..  Ağrısız acısız çıksın insaAllah. Benim kız da daha 4 dis var ama 4 tane dis eti de iyice kabarmış.  Bu aralar çok huysuz,huzursuz. Sürekli kucağım da olmak istiyor.  Odadan çıkınca bile ağlamaya başlıyor :(
(2,067 puan) tarafından
Oyy kiyamam canim sizinse  cikkcak biizm üste  3 tane dişimiz var  yanlarıda birinde ckmmaya başlamış  diğerleride kabarmış  altan  2 dişimiz vardi  2 yaninda daha çıktı  4 tane oldu daha dişler  ckiio  ıyice  diger yanlarda kabarmış
0 oy
tarafından
Gayet iyi bizde 12 aylıkken 9 kiloyduk 
(2,067 puan) tarafından
Sağol  canim  maslalah sizede:)
tarafından
Teşekkürler canım ❤️
(2,067 puan) tarafından
Rica  canimm:))
0 oy
(2,758 puan) tarafından
77 cm boyu 

9 700 kilosu bizde dün olcakdı aşı olamadık aşı yokmuş canım 
(2,067 puan) tarafından
Maşallah canim  bizim cuma olması gerekiuidu  ebe pazartesi gel dedi  safece şu cicgei olmadi  o daha gelmemis  oda gelince o asiyi  vurcaklar  2 tane vurdurlar
(2,758 puan) tarafından
Bizmde su çiçeği yokms yapmadı diğerlerinde canım arada 1 ay olması lazım dedi keşke bizmde öyle olsaydı 3 tane birden olcak çocuk
(2,067 puan) tarafından
Aynen  canım  bizim 2 tane bi kolunda bi bacağında oldu canım
0 oy
tarafından
Benim oğlum 75 cm 9 kıloydu senin kızın maşallahı var 
(2,067 puan) tarafından
Benkm esimde  170 bende 155 amaa kizmin boyu  saniirm  uzun olucak  ailemden uzun olanlar  var aman bem  boya takmiom  sağlık olsunda
tarafından
Arkadaş sordu ya kuzum ona yazdım ben takmıyorum valla boy grafigine gayette iyi boyu
tarafından
Benim eşimde 190 ikinci evlilik bnim diğer eşim kısaydı çocuklar hep önden giderdi boy kilo bu baba uzun çocuk küçük demek sonradan boy atcaklar
tarafından
Çizelgeye göre gayet iyi ben umursamıyorum
(2,067 puan) tarafından
Tatlı anne  Aynne canim  takma kafana  gayet iyi boyu  bebeğini
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim su çiçeğini yaptilarmo toplam 3 dozmu yapildi yani.. Bizde eksikyapildi ellerindeyokmus nerdeysr bir aydir bekliyoruz 
(2,067 puan) tarafından
Canım  su çiçeği  asisini olmadi  ellerinde yokmuş  yaani  pisayda  falan gelince  onuda vurcaklar  2 doz  vurdular kolunda 1bacagindan canım
(202 puan) tarafından
Bizimde ayni canim ülke genelinde bi sıkıntı var sanirim
(2,067 puan) tarafından
Aynen canim  zaten geldiginde  cagirlar biiz yine asiya:))
(202 puan) tarafından
Bir aydir beklemedeyim m ama durum ciddi gelmiyor hala
(2,067 puan) tarafından
Inslalah gelir  canım  ya gelirde  onuruz  artık
0 oy
(4,725 puan) tarafından
1 yaş aşısı sonrasi ateş vs çıktı mı bizimde az kaldı
(2,067 puan) tarafından
Hayır  canım çıkmadı çok şükür  ebe yapmaz  dedi
0 oy
(855 puan) tarafından
Bizde 6 aylığız 8 kiloyuz :) 
(2,067 puan) tarafından
Maslallah  canimm  yaaa :))
0 oy
(16,490 puan) tarafından

Biz daha olmadık yaa

3 hafta geçti üzerinden 

Kızım hastalandı ileşsşn yaparız dediler

İleşti 1 hafta sonra

Aşı bu defa yoktu 

Onu beklerken kızım yıne hastalandı :(

İnşaAllah perşembe olacaz bakacaz boy kiloya 

(2,067 puan) tarafından
Inslalah canım  çok geçmiş olsun
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Ömer de 10 kiloydu normal canm 
(2,067 puan) tarafından
Maslallah canım  :)
0 oy
(2,643 puan) tarafından
Benimki 11 buçuk aylik evde kendim tarttim dün 10 kilo 200 gram çıktı  boyunu bilmiyorum ama erkek bebek benimki seninde iyi normal persentil yani
(2,067 puan) tarafından
Aymem canim  erkek bebek ıllaki  fark ediyor  herşeyden
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Benim kizimda 76 cm 10560 gram 7 aylik brnimki biraz kilolu sanirim
(2,067 puan) tarafından
Nasıl anlamadım 10 kilomu masalllah
(2,643 puan) tarafından
Seninki biraz değil baya fazla bence sadece anne sütü mü alıyor mama falan veriyormusun genetikse bilemem tabi de
(2,765 puan) tarafından
Mama yiyor sadice beni hic emmedi
(2,067 puan) tarafından
Hareket ykm sanırım  beğeninizde  sizin  ondam kilosu fazla olabilir  bemim kizimda  mama yedi  3 ay emdi ama hareket  coktu
(2,765 puan) tarafından
Hahah benjm kizimsami hareket yok bi gorsen yerinde bir dk durmuyor ama bogazina cok duskun biz ne ysek oda istiyor yiyor ayriyeten mamada iciyor  hayliyle kilo aliyor ama harekteli yani yerinde duran bi bebek degil

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 513 göst.
2 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebuşannesi (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
0 oy
4 cevap 246 göst.
21 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 325 göst.
19 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

374,581 soru

11,203,550 cevap

34,505 kullanıcı

...