0 oy
801 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (67 puan) tarafından
Hanımlar bwbeğim için oda yaptım odasında büyüyen yatagı var fakat ilk 6 ay için yatak odamda yanımda yatıracagım anne yanı beşik almak istiyorum, siz hangi yatakkarı aldınız kendş odanızda kullanmak için, özellikle narka ve fotograf olarak gösterip +ve - yanlarını söyler misinz 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnan anne yani.cok gereksiz bişe, ben aldım hiç kullanmadım. Onun yerine babynest aldım içine koydum aldım yanıma
(67 puan) tarafından
Baby nest alacagım ama alt katta oturuken yatırmak için, babynesti yatagıma koysam bize alan daralır eşim sağ olsun 2 metre de
(531 puan) tarafından
Ben 9 ay anne yani besikte yatrdm buyuyen besigi odasinda durdu bitaz buyuyuncede ina gecti nereye gitsen o odaya goturebilirsin anne yanini baby neste verecegin paraya zaten anne yani besik alirsin hem yataginin yaninda durur geceleri hem sallanir hemde yuksek babynest gibi yerde yatmaz
-Reklam-
+1 oy
(3,817 puan) tarafından
ben kizim 14 aylik olana kadar park yatak kullandim ama sen buyuyen besik almissin park yatak gereksiz olur
(67 puan) tarafından
Evet odasındaki büyüyen yatak çok büyük hataj odama sıgmaz, park yatagı da öok düşündüm sobra vazgeçtim nasıl olsa oradan oraya tasımycam dıye
+1 oy
(924 puan) tarafından
Canim benim yatak odam çok küçük ben o yüzden sepet beşik aldım ev içinde de kullanmak istediğim alana taşımak için ama seven sevmeyen var tamamen senin düşüncen ben pisman değilim
(67 puan) tarafından
Benim se küçük çok az bir alanım kaldı, sepet beşiği de düşündüm sonradan acaba yataga tam dayanabilen kendş yatagımla aynı sevıyeye ayatlanabilen yatak mı diye dşndm, hala dşnyrm
(924 puan) tarafından
Canim nasıl rahat edeceğini düşünüyorsan onu al benim hevesimde vardı ben sepet beşik tercih ettim
(67 puan) tarafından
Sepet beşikler sallanıyor mu, ya da sallanması çok mu önemli bir özellik
(924 puan) tarafından
Canim hem sallanıyor hem sabitleniyor nasıl kullanmak istersen öyle
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Ben anne yani almadim besigini yatagimin yanina aldim ön koruma korkuluklarini takmadim yataga yapisinca anne yani gibi oldu. Baslarda yanimda yatiyordu ama simdi besiginde hem yanimda sayilir. Aglayinca bakmasi kolay oluyor
(67 puan) tarafından
Odasına dahil olan buyuyen yatak çok büyük odama almam mümkün değil
(2,961 puan) tarafından
Hmm o zaman bilemicem canim fikir verenler cikar elbet
(67 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım sana da
(2,961 puan) tarafından
Rica ederim canim :)
0 oy
(531 puan) tarafından
Benm hem buyuyen bseik hemde anne yani aldim o.kadar rahat oluyorki anne yani gunduzleri her odayi geziyordu benimle oturma odasina da getiriyodum mutfakta yemek yaparken oraya getiriodum yalnizdim kimse olmayinca ben hangi.odadadysam oraya geldi besigi benimle :) bide sezeryan olunca hemen yatagimin yanina koyfum kalk otur.olmadi oradan kolayca aldim koydum 
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Ahşap anne yani bende var 1 yasa kadar rahatlıkla kullanılır öyle çok arti eksilik bir yani yok normal standart güzel beşik :D
0 oy
tarafından

image

minico dan almıştım yanlış hatırlamıyorsam sallanıyor kumaşı çıkarılıp yıkanabilir sabitleme biliyor hafif odadan odaya taşınıyor kızım 5 aylık hala içinde yatıyor ve çok seviyor çok da uyguna almıştım renklerinde var istenilirse sabitte duruyor 
(12,852 puan) tarafından
Bu nasıl sallanıyor ki çok merak ettim canım
tarafından
Alt kısımdaki ayakları ay şeklinde C harfi gibi düşün canım onlar sayesinde sağa sola sallanıyor sabitlemek istersen onları çıkarıyorsun sallanıyor kurumu felanda çok kolay
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Cıvıl babyforce beşik

20 aydır kullanıyorum küçük hafif her odaya taşınır çok güzel sallanıyor kesinlikle tavsiye ederim fiyatı da çok çok uygun 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

image

bizim ki böyle aynısı diyebilirim oda da babası da oğluşum da uyudu çekemedim resmini atıyorum netten buldum. Her tarafı da ahşap ve kademeli çok güzel oluyor çok kullanışlı ve çok sağlam bebeğim 16aylk oldu durduğu kadar burda yatırırm diye düşünüp bundan almıştım sağlam olur diye gerçekten de memnunum
0 oy
(146 puan) tarafından

Bunu kullaniyorum çok memnunum 

image

0 oy
tarafından
Evde 5 tane beşik var. İlk kızım oto koltuğunda uyudu :D smdi ikinciye hamileym hangisinde uyur bilmiyorm
0 oy
tarafından

image

bunu kullanıyorum çokda memnunum tavsiye edeim hatta bunun bi büyüğüde var şimdi
0 oy
tarafından

image

bak canım 150 TL renkleride var sitesinde
0 oy
(246 puan) tarafından

image

bbeimkide bu canım çok kullanışlı kurulumu basit 1 yaşına kadar kullanabiliyor ayni zamanda sallanır ve tekerlekli
(2,633 puan) tarafından
Bebek ayaklanınca bunda dusme riski oluyor o yüzden tavsiye etmem
(246 puan) tarafından
Bebek ayaklaninca hepsinde aynı risk oluyor canim :D
(2,633 puan) tarafından
Park yatakta öyle bir sorun yok :) ayaklanıncaya kadar üstte, ayaklandiktan sonra da alta alıyorsun ne düşüyor ne kaçıyor ne de başka birsey oluyor. Hem ucuza 1 tane beşik alıp uzun yıllar kullanıyorsun :) paran boşuna gitmiyor yani :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sepet beşik var yanımda 6 aylık oğlum 4 aylıktan beri sıgmuyo içine sakın sakın alma. Bana hediye gelmişti yoksa içim yanardı verdiğim paraya. 
0 oy
(306 puan) tarafından
Anne yanı beşik kullanıyorum ilk 6 aya kadar çok kullnışlı dönmye başladığında biraz sıkıntı oluyor onda da dikkt etmlesin olmadı kpatrsın fermuarını bnm ailem şehirdışında biz hep taşıdık her yerede götrdük bn çok memnunumm
0 oy
(2,633 puan) tarafından

Bende buna benzer birsey var. Oğlan saga sola dönüp ayaklanıncaya kadar bunu kullandım. Içine reflü yatagiyla bile kullandım aşırı kullanışlı. Her odaya taşıdım... 

Sonra da park yatağını kurdum yatak odama. Iyi ki de öyle yapmışım. Şimdi kız gelicek ve bende iki beşik var. Kız ilk 7 ay falan yatar gene bunun içinde, sonra park yatağa gecer o zamana kadar da ben oğlana istediğim odayı yapmış olurum. 

image

0 oy
(476 puan) tarafından

image

ben bunu kullanıyorum canım bebeğim daha çok küçük ama bana çok pratik geliyor çok memnunum. Tekerlekli ve sabitleme özellikleri de var. Markası babytech canım 
0 oy
(2,678 puan) tarafından

image

bu bnm uğluşumın kullanışlı her odaya taşıyorum tekerleği var sallamalı çok memnunum ilerde de inşallah odasında yatar 
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Bende büyüyen beşk aldım ayrı oda yaptım kndi yatk odmda böyle bşi var

image

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 148 göst.
4 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
17 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (670 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...