0 oy
1,320 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Eşim sürekli beni eleştiriyo neden gecelik giymiyosun neden bana yanaşmıyosun gecelik giysen makyaj yapsan yanıma gelsen ilk yanaşan sen olsan bi kerede diyo :D şuan size utanarak yazıyorum gerçekten :)

Yani hep bu konuda söylenir durur bende merak ediyorum acaba bütün hatunlar kocalarına gece süslenip cilvelermi yapıyo :D 

Benmi öküzüm acaba :D :D 

38 Cevaplar

+2 oy
(291 puan) tarafından
Bu tür sorular çok saçma annelerin veya hamilelerin sayfası diye bu kadar ini da konusmak ne kadar uygun geliyor sizlere .
(291 puan) tarafından
Halbuki soruyu sorarken bile belrtmis utanıyorum diye yazık boşver kardeşim uğraşmaya değmez altında bu kadar iğrenç yorumlar varken
(322 puan) tarafından
Bence hangi pozisyonda yanastığınızı da yazın eksik kalmasın.  İnternet ortamı sapıklar belki feyz alır fantezi kurar
(322 puan) tarafından
Kocalari görse internette böyle yazdıklarını acaba ne derler merak ediyorum
(291 puan) tarafından
Kurduklarını adım gibi eminim kedi köpekten ağzının suyu akan erkeklerin burda karın fotolorina bakarak neler yaptığını bu soruyu soranlar ve altına yorum yazanlar bizden daha iyi biliyor
(260 puan) tarafından
Burda erkeklermi var ? Erkekler varsa hergün binbir türlü cinsellik soruları soruluyor hem hastalık açısından hemde başka başka konulardan yani erkekler varsa nasıl böyle sorular soruluyo ? Yani şahsen burda erkeklerin olduğuna dair bi şüphem olmadı hiç ama şuan sen böyle deyince korkar oldum yani ama yatak odasındaki bazı şeyleri sormakla sizin gizli saklı özel hayatınızı öğrenmiş olmuyoruz bende burda hepimiz bayanız diye gayet bayanların konuşabileceği normal bi soru sordum güzellikle beni eleştirseydiniz inanın size sert bile davranmazdım
-Reklam-
+1 oy
(2,604 puan) tarafından
Hee ben yapiyom bu gobegi eritsem neler neler alirimda işte 
(260 puan) tarafından
Benim dolap doluuu alışverişe ne zaman çıksak eşim gecelik görüyo aldırtıyo bazen alıyorum bi kere giyiyom bi daha giymiyom :D bende de göbek var valla
(2,604 puan) tarafından
Ayy artik korse aldim insallah eritirim bu gobegii
+1 oy
(3,332 puan) tarafından

Ayyy kendi kocami gordum yaa neyseki hamileyim dusuk tehlikem var kanamam oluyorda suanlik susuyor ama kuzularin sesizligi bu diyorum  :D

(260 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum Rabbim korusun bebişinide senide çok dikkat et inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim amin :)
(3,332 puan) tarafından
Amin bitanem amin insaalah kul kula sebep olurmus dualarinda benide hatirla insaallah rabbim senin yuvanada huzur mutluluk beteketler versin
(260 puan) tarafından
Saol canım benim Allah razı olsun Allah şifa versin :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Her zaman süslenme olmasada arada gerekiyo yani :)))
(260 puan) tarafından
Yani bunu benden istemesi normal dimi ? Ben içimden gelerek yapmak isterim sırf o istediği için değil ama sırf o istiyo diye yapmam gerekirmi
(3,282 puan) tarafından
Normal istemesi canım tabiki içinden gelerek yapman lazım eşinde istiyosa gönlünü hoş tut yap yani kocan sonuçta
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Linc yersin soylemedi deme daha once buna benzer bi konuda linc yemistim :)
(260 puan) tarafından
Bende linç atarım kuzum herşey karşılıklı yani linçlik bi durumda yok yani :D
(6,810 puan) tarafından
Kizz boyle bi soru sormutum esinize cilve yaparmisiniz falan diye sanane milletin yatak odasindan diyeni mi aran daha neler neler :))
(260 puan) tarafından
Hadi yaa :D ayy belki de o linç atanlar uyuyodur şuan denk gelmesin bana valla paralarım onlarııı :D
0 oy
(758 puan) tarafından
O da ne ☺️ en son evliliğin ilk günü süslenmiştim
(260 puan) tarafından
:D :D :D
0 oy
tarafından

Yoo bacım bende o istemeden gidip gecelik giymem ama bende istersem süslenir geceligimi giyer otururum yanasmam kendim için süslenmiş gibi yaparım zaten o yanaşmış olur :D

(260 puan) tarafından
Benim eşime kalsa hergün yanaşır :D istememe gibi bi durumu yok :D
tarafından
Kız ozmaan her gün bakımlı ol sende nolcak adam her gün istiyorsa utanmanq gerk yok bence
(260 puan) tarafından
Bakımlıyım canım yaa :) ruj sürmemi istiyo bende ruj sürmüyorum normalde yani makyaj olarak rujlu olmamı istiyo sadece :D
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Her insan bir değildir detaya girmeye gerek yok☺
(662 puan) tarafından
Oo gizem şifreli konusuosun :)))
(8,082 puan) tarafından
Hahahahha ne diyim ☺
(260 puan) tarafından
Doğru ama bi açıklık getirmek istedim o yüzden sordum :)
0 oy
(9 puan) tarafından
Bende öküzüm 
(260 puan) tarafından
:D ayy Allah seni güldürsün yaaa gülüyorum şuan :D
0 oy
(10,416 puan) tarafından
Yok yapmıyorum eşim de demedi hiç dese de yapmam herhalde çok utangaçım eşime karşı bile 
(260 puan) tarafından
Bende utangacım valla :D
0 oy
(110 puan) tarafından
Ayda yılda 1 2 kere yaparım. Hususi trendyol dan 2 gecelik 1 fantezi iç giyim almış. Arada lazım :) 
(260 puan) tarafından
Arada bi gerekiyo yani :D anladım canım
0 oy
tarafından
Hiç öyle bişey yapmadım normal hayatımda da makyaj kullanmıyorum yatana kadar etekle duruyorum zaten 
(376 puan) tarafından
Ahahhaa aynı ben yorgunluktan ağzım açık uyuyorum eşimde çekiyor
tarafından
Kız ne yapayım ya akşama kadar zaten mahfoluyorum bı de akşam kim süslenecek bı de o makyaj temizlenecek falan hiç uğraşamam bende ağzım açık uyudugumda eşim burnumu kapatıyor :)))
(260 puan) tarafından
Hmm anladım canım :)
0 oy
(536 puan) tarafından
Evet giyiniyorum hatta eve geldiğinde üstümde eşofman falan varsa kısa bir elbise ile falan değiştiriyorum 
(260 puan) tarafından
Bende öyle yapıcam hep eşofmanlayım gına geldi adama :D
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Ben öküz değilim desem yeterli olur mu sende sakın yanlış anlama kuzum gece gece linç yemek istemiyorum :)
(260 puan) tarafından
Anladım canım :D korkma yaa kötü bi şey sorup cevaplamıyoruz şuan linçleyende alır ağzının payını yani :)
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Valla ben paçalı don  tepemde dağılmış topuzum  buram buram yemek kokusuyla kucağımda da kızımla karşılıyorum eşimi hiç öyle  cilve milve yapicak halim yok gebe gebe :)
(260 puan) tarafından
İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın canım :)
(1,134 puan) tarafından
Aminnn cnm inşallah  yarın sabah suni alicam artık kaç gibi doğarsa
0 oy
tarafından
Valla kardeşim benden tavsiye sen süslenip yanasmassan gönlü süslenen hatunlara kayar demedi deme. Soruya cevabım tabiki süsleniyorm sürprizler yapıyorm. Sadece gece değil işten gelince bile beni bakımlı görüyor makyaj yapmadığım gün hastamısn diye sorar direk :D ama köpek gibi de asik
tarafından
Kız sen daha doğurmadın mı:)
tarafından
Aa soru sahibi senmiydin kız isim falan okumadan yazdım :D yok doguramadm beceremiyorm ben bu işi :D nisanim geldi bugün inşallah bakalm
tarafından
Yok ben değilim de tanıdım seni ondan sordum :) hadi hayırlısı bakalım
(260 puan) tarafından
Hadi yaa :D gazlandım şuan artık hergün süslenip çıkıcam karşısına işten gelince :D :D
Her gün eşofmanlayım renk olarak değişiklik oluyo ona bile iltifatlar yağdırıyo bu renk sana çok yakışıyo bu takım sana çok yakışmış falan filan yani göbekli halimle :D bide süslenip çıksam karşısına heralde hem çok mutlu olur hemde aramız daha sıcak olur belki :D
tarafından
Tabiki.. bak adam sana açık açık söylüyor sen anlamıyorsn beni elinde tut kulun köpeğin olayım diyor sen esofmanda renk degistiyon te alllam :D bacm git koş kendine Cicişler al
0 oy
(450 puan) tarafından
Cok severim öyle şeyleri heveslenirimde ama benim kızım beni o kadar yoruyor ki süslenip puslenmeye üşeniyorum =( 
(260 puan) tarafından
Küçük galiba :) benim zamanım çok bol valla ama bol olmasına rağmen hem üşengeçlik hemde isteksizlik oluyo  yapmıyorum :D
0 oy
tarafından
Eşimden 1aydan fazladır ayrıyım ama eşim sevmez nedense gecelik vs değişik bi tip aramaz öyle seyleri giyim desemde giyme der
(260 puan) tarafından
Hadi yaa değişikmiş :)
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kocam için değilse bile kendim için yapıyorum canm kocam evde yokken bile yapıyorum kendimi güzel görmek güzel olduğumu hissetmek beni çok mutlu ediyor hayat enerjim çoğalıyo resmen sende dene biraz iltifat duyunca o söylemeden yaparsın zaten.d
(260 puan) tarafından
Canım doğal olarak bakımlıyım ama öyle saç baş makyaj filan yapmayı sevmiyorum yani istiyorum yapmayı ama bi bıkkınlık var içimden gelmiyo nedense :D
0 oy
tarafından
Benim eşim odun açık giyininxce bu ne git üstünü giy soğuk falan gecelikle birkere yatim derim hayir der o iş olunca giyersin ama şimdi giyme ben nereden bileyim o işi yapacağımız günü saati benim eşimde böyle  bende isterim giymeyi ama odun
(260 puan) tarafından
Odun ama düşünceliymiş :))

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,009 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 856 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 515 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu