0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (2,792 puan) tarafından

Bugün bir haftalık olduk prensesimle,hiç durmuyor hele geceleri uyumak bilmiyor buraya girmeye vakit bulamıyorum sürekli uykusuzum,emme problemini halaa çözemedik,sarılık oldu kızım bi gece hastanede yattı o bi gece bana bi sene gibi geldi nasıl zordu anlatamam,allah kimseyi evlasıyla sınamasın ayırmasın acısını göstermesin,yarın tekrar kontorlğmüz var hastaneye gidicez. annem yanımdaydı gitti 2 gün önce şimdi kız kardeşim var,eşim izinli onun izni de bir hafta sonra bitecek,dikişlerim hala iyileşmedi ağrım sızım var geçmedi oturup kalkmada yatmakta zorlaniyorum,ilaçlarla hafifliyor biraz,dayanılmaz bi acı benim için ama kızımın yüzüne bakınca unutuyorum acıyı felan değer diyorum onun için her şeye değer..

Bende durumlar buu, siz neler yapıyorsunuz kızlar özledim sizleri <3

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen ve prensesin iyi olunda burayı boşver kız 
(2,792 puan) tarafından
Kız öyle öyle de iyi oluyordu yaa burası bana iyi geliyordu sizler iyi geliyordunuz kafam dağılıyordu
tarafından
Aynen vurası iyi kafa dağıtıyor
-Reklam-
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Gözlerim seni arıyordu adaşım :)) geçmiş olsun prensesi öp yerime ❣️
(2,792 puan) tarafından
Teşekkür ederiz teyzesi öperimm:))
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Ay canım benim ya maşallah size, bizim de normalde 2 ayımız var doğuma ama açılmam var kızım gelmek için acele ediyor iğneyle ilaçla tutmaya çalışıyoruz rabbim herşeyin hayırlısını versin :)

(2,792 puan) tarafından
Benimkinin tam tersi desene,Allah yardımcın olsun canım amin inşallah herşeyin hayırlısı
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi amin inşallah canım
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Oyy minnoş 

Geçeçek hepsı ❣️❤️

Oturuoz bizde Durukuşumla 
(2,792 puan) tarafından
İnşallah kuzum,öpüyorum duruyu da seni dr kocamannn
0 oy
(27,174 puan) tarafından

Saglikla büyüsün minnos

(2,792 puan) tarafından
Sağol teyzesiii amin inşallah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sağlıkla sihatle büyüt yavrunu 

Benim de kızım yattı bir gün sarılık yüzünden kıyafetlerine sarılarak uyudum 

Allah kimseye yaşatmasın 

Bol bol kahve iç canım kola iç geçmiş olsun
(2,792 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağolasın,evet o gece bana geçmek bilmedi kıyafetlerine sarılıp sabaha kadar ağladım gözüme uyku girmedi çok zordu Allah kimseye yaşatmasın
0 oy
tarafından
Bende beş gün oldu biliyosun aşkım hala rahmim sanciyo bacaklarım.agriyo normal.yaptim.benimde altta dikiş var oturup emzirmek çok zor ama saat başı yarım saay oturup emziriyorum zorlanıyorumbebegimde sarılık.oldu ama.goturmedim.daha hastaneye şükür emiyor emdikçe gidecek dediler

Velhasıl.cok zor annelik ama.onun mis kokusunu çekmek dünyalara bedel
(2,792 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum ya,Allah senşn de yardımcın olsun,onlar iyi olsun da gerisi boş,seninki emiyorsa iyi ben sağıp veriyorum sütüm daha az ve emmiyor
tarafından
Aşkım zorla emzirdim.ucgun iki gündür tam.emiyor bakalım geceleri hala zorla kaldiriyom
0 oy
(118,485 puan) tarafından
kiz foto attinmi nuurr
(2,792 puan) tarafından
Yok kız atmadım atmıcam da :Dd nazar olur şimdi prensesim:D

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 382 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,639 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 233 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 317 göst.

374,647 soru

11,205,570 cevap

34,506 kullanıcı

...