0 oy
359 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (947 puan) tarafından

image

bunu bı kaç yerde duydum ve okudum nasıl guvenicez bu testlere. ??

9 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Ben güvenmiyorum zaten... 
(947 puan) tarafından
Bende artık güvenmiyorum ya sayılara falan gerçekten
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Tad koku kaybına kadar en ağır şekilde yaşadım temaslıydım ama bil bakalım ne oldu kan ve sürüntü testim Negatif şaka gibi
(947 puan) tarafından
Gerçekten mi inanmıyorum ya
(1,755 puan) tarafından
Annem babam korona kaynanam korona 3 gün annemde kalmıştım diğer 3 gün kaynamda ve onunlayken test yaptik pozitif benim olmamam imkansız okadar kötüydüm ki ambulansla hastaneye kaldirdilar testler negatif hep. Herkes psikolojiktir test yanlış olurmu dedi çamaşır suyu kokusu dahi sıfır aliyordum
(947 puan) tarafından
Guvenmicez o zman bu testlere belki de pozitif çıkıp karantina süresi bitenler temizlenmiyor
0 oy
(5,436 puan) tarafından

image

bak cnm bunu da gördün mü.  Benm 4 yasindaki oglum ishal kusma oldu gecen hafta sali günü 2 kere götürdüm cuma günü test yapildi cmrtsi pozitif cikti ama masallah eskidinden iyi cocuk. Karantinadayiz kayinpederimde pozitif cikti anlam veremedim. Bnde verdim test semptomlar var 4. Güne girdi hala cikmamis sonucum 
(947 puan) tarafından
Evet bunu da gördüm. . şaka gibi .  Belki de şu anda kendini negatif sanan yüzlerce bilinçsiz  pozitif var aramızda . insaAllah oğlunda yoktur kuzum
(5,436 puan) tarafından
Aynen cnm olabilir niye olmasn Allah sonumuzu hayır etsin.
(947 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
Herkes hafif geciriyo diye bisey yok 10 gün sonra bulastiriciligini kaybedilmiş pozitif olsan dahi bulaşma olmuyomuş semptom dediği mide bulantısını mesela virüs belirtisi diye saymıyorlar ama ben pozitifdim 10 gün de 3 kilo verdim 
(947 puan) tarafından
Artık neye inanacağım şaşırdım
0 oy
tarafından
Aynen canım testlerin bir doğruluğu yok malesef. Benim kuzenim 28 yaşında 3 kez hastaneye gidip tomografi sürüntü hepsi temiz demişlerdi kuzenim ısrarla rahatsızım nefes alamıyorum demişti yine test temiz diye eve göndermişlerdi aynı gece fenalaştı 6 gündür yoğun bakımda ciğerlerine vurmuş ama tomografi çekilince temiz demişlerdi 3 gün gidip geldi şimdi yoğun bakımda.. 
tarafından
Canısı valla ne desem yalan olur amcamın oğlu zaten sarılık doğuştan hepatit hastası önemsemedikleri için ciğerlere vurunca direk krize girmiş kötü olmuş onun ki diğerlerini bilmiyorum tam olarak.
(10,392 puan) tarafından
Of benim eşimde de ciğerlerinde leke varmış çok öksürüğü var kuzum dua et çabuk atlatsın
tarafından
Allah şifa versin inşallah canım leke ablamın kızlarında da olmuştu ama 1 haftada atlattılar merak etme inşallah eşinde hemen atlatır Allahın izniyle.
(10,392 puan) tarafından
Amin kuzum dua et nolur psikolojim çok kötü
tarafından
Ederim her zaman canım üzme kendini durumu ağır olanlar zaten Allah korusun hemen kötü oluyorlar eşinin durumu iyidir Allahın izniyle inşallah. Şuan hastalık patlamış durumda malesef dün 123 vefat dediler ama şuan foxta dünkü vefat sayısı 441 diye geçiyor belediye cenaze kayıtlarında diyor Allah sonumuzu hayır etsin inşallah saklayarak ne elde etmeye çalışıyorlar anlamıyorum...
0 oy
(7,402 puan) tarafından

gecen  bu haberi gordum biri altina yorum yapmış 

-- Kiz cimcime sen buyudunde hükümeti mi eleştiriyosun diye:D cok guldum yaa hahaha konuyla alakasiz oldu ama canim☺

(947 puan) tarafından
Olsun olsun güldürdü :D
0 oy
(306 puan) tarafından
Eşimin çalisdigi iş yerinde 20 kişi calisiyorlar 18 kisi pozitif eşim ve bi kişi daha negatif ve bunlar hep dip dibe calisiyorlar eşim ishal sirtlarim agriyo diyyo baskada hic bi belirti yok ve ben bu testlere guvenmiyorum 
(947 puan) tarafından
Negatif olma şansı yüksek bence canım
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Belirtiler varsa izole olacaksın bu kadar bende duydum negatif çıkan tat alamayan. Kendi kendinin doktoru olacaz yapacak biswy yok. Ben koku aliyomuyum diye surekli burnumu kullaniuorum ne bilim tuhaf hallerdeyiz yaa. Karma karışık hersey. 
(947 puan) tarafından
Gerçekten psikolojilerimiz pert canım
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Elon Musk ta aynı şeyi söylemişti 
(947 puan) tarafından
Evet canım görmüştüm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 339 göst.
0 oy
16 cevap 867 göst.
0 oy
8 cevap 1,289 göst.
0 oy
13 cevap 513 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu

377,204 soru

11,288,453 cevap

34,696 kullanıcı

...