0 oy
558 göst.
Aile kategorisinde (2,633 puan) tarafından
Ben çook nadir kıskanırım. Eşimde tam tersi kıskançtır. Sevgiliyken çok çektirdi bu yüzden çok kavga edip ayrıldım ondan her defasında bir tık düzelip geri döndü. Çok şükür evlenince böyle sorunlar yaşamadık hiç. Ama ara ara nüksediyor gene de ben izin vermiyorum

Siz nasılsınız?

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evet o bnm bnm eşimde çok aşırı kıskanç ve öyle olmsi hosuma gdio .ve bnm kıskanç olmam esim yakışıklı genç tmm bnde çok güzelim ama insan sevdgni kiskanir kiskanmzsa sorun vardr bnce ve bn böyleym seversem kıskanırım çünkü o bnm hersym ve o sadece BENİM SADECE BENİMMMMM:):)
(2,633 puan) tarafından
Hahaha :D Tamam anladık kocan senin :D Sen üst seviyedesin bacım. Kıskanmayan insanda sıkıntı yoktur emin ol :) Annemle babam da kıskanç değiller ve birnirlerine sonsuz güvenilirler :)
tarafından
Kız bakma tek dglm eşimde bn yemek yemzsm yemez.biz tencere kapagiz ama birimizi hiç sikmioz kıyafet fln konusunda hiç aiknti yok mesela eşim bna kıyafet begnir kısa tişört etek fln bnde onnkileri ama dışı yada erkek sinek birimizden birine yaklasicak olsa (bu illa kötü anlmda dgl mesela restoran da erkk garson geliosa bn konuşmam.konursam o yemek zehr olur)onn gbi ama çok güzeliz kız biz seviozda bu huyumuzu galiba biz hastayız:):):):D
(2,633 puan) tarafından
Allah seni hadi öyle desene kız :D bak bu yönden iyi mesela. Birbirinizi dengelemek çok önemli o denge olmayınca insan bi müddet sonra çekemiyor boşanma aşamasına kadar geliyor. Hahajaja hastayız dedi yaaa hahaha :D
tarafından
Öyle doğru neyse o yalan mı soylim smdi :D:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz ikimizde de yok kıskançlık 
(2,633 puan) tarafından
Sıfır sıkıntı :)
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Puuuhahaha acilin ben geldim
(2,633 puan) tarafından
Kaaaaaçııınnnnnn :D ay sevda flanmankı dövdüğünü hatırlıyorum la senin :D
Ahahaba şuus kiz hatirlatma ;))
tarafından
Bakmayın siz bu sevdanın böyle masum durduğuna kaşla göz arasında yoluverir insanı ahdhbzbdbdhsh
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(2,633 puan) tarafından
Yolar valla acımaz :D
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yo canim benim yapim oyle asiri kiskancim.Sukur esimde cok dikat eder kavga cikmazz

Ama esimse asiri kiskanc benimmm onsuz disari bile cikamam o derce yanii
(2,633 puan) tarafından
Yaaa karşılıklı yani. Ama birbirinizi dengelemeniz çok iyi. Bende esimsiz disari çıkmam kıskançlıktan değil de herseyi beraber yapmaktan :)
0 oy
(306 puan) tarafından
Kıskandıracak haraketler yapılmadığı sürece nedn kısknıp kısıtlayalım ki brbrmzi bn öyle düşünüyorum :) 
(2,633 puan) tarafından
Aşırı mantıklı:D
0 oy
tarafından
Ben cok nadir kiskanirim guvenim agir basar esim hic denecek kadar az kiskanctir
(2,633 puan) tarafından
Miiiis gibi :)
0 oy
tarafından
Ben de eşim de kıskanç değil ben de değilim çok çok şükür kıskançlık çekilmez bir huy bana göre 
(2,633 puan) tarafından
Kıskanc bir insan olmadığımız için bize böyle seyler ters geliyor. Hatta bi garipsiyoruz. Ama onlara göre gayet normal bu hareketler
tarafından
Bilmiyorum ki ya neyse herkes nasıl mutluysa öyle olsun :D
0 oy
tarafından
Bende ve esim cok kskancz haddinden fazlaaa fazlaaaaa cünkü kocam cok yakışıklı ve genç  bende güzelim :))) kızlar da yakışıklı erkekleee bakıyor ve ben deliriyorum .d amaaa benimmmm benimmmmmm ooooo
(2,633 puan) tarafından
Tamam bacım senin :D
tarafından
.d.d.d.d.d.d.d
0 oy
(1,794 puan) tarafından

Ne kıskanmak mi ? 

"BENİM OLANA YAVSAYANİN CESEDİYLE SELFİE ÇEKERİM" 

net ! :woot:

(4,102 puan) tarafından
ssjsjjsjss
(1,794 puan) tarafından
Yani kıskanç değilimdir ☺️
(2,633 puan) tarafından
Aşko yavşamakla kıskanmak ayni değil haa :D
(1,794 puan) tarafından
Meleğim ben lafla sözle mümkün değil ama temasla olan herşeyden kıskanırım ;)
0 oy
(964 puan) tarafından
Ne Ben kıskanırım ne eşim iyi bisey mi kötü bisey mi bilmiyorum:D
(2,633 puan) tarafından
Anlasiyorsaniz iyi kuzum :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Benimkinin hanim is arkadaslarida var is ortamindan dolayi, arkadaslarinin hanımlarında...hepsini tajiyorum sadece 1 tanesine gicik kaptim ve gorusmeyi kestim, bi onda buyuk kavga ettim esimle bidaha onlari evimde istemiyorum dedim.ama bunun disinda kasiyerden, hemsireden vs ortada fol yok tumurta yoksa kiskanmam. Herseyin olcusu olmali bence
(2,633 puan) tarafından
Anladım kuzum senin ki de dozunda
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benim.esim.kiskanc ama ben onun kiskanacagi birşey yapmadığım için sorun olmuyor. Ben öyle aşırı kıskanç değilim 10 yıldır beraberiz sadece 2 kişiden kiskanmisimdir onlarda da hakliydim öyle eften puften kiskanmam
(2,633 puan) tarafından
Anladım canim
0 oy
tarafından

HERŞEY DOZUNDA GÜZEL CANIM

(2,633 puan) tarafından
Aynen tatlım
0 oy
(590 puan) tarafından
Cok sukur kiskanc degil bende degilim kiskanilicak durum olmuyor daha dogrusu ikimizde olgun insanlariz basimizi almisiz:)
(2,633 puan) tarafından
Hmmmmmmm :)
0 oy
tarafından
Ikimizde normal derecede kiskanciz oyle abarti cok kavgalik bi durumumuz olmuyo
(2,633 puan) tarafından
Yaa ne güzel
0 oy
tarafından
Çok nadir kıskanırız birbirimizi. En son konumuz kıskançlık olur. Çünkü ona gelene kadar kafamız çok meşgul daha önemli işlerimiz var :)
(2,633 puan) tarafından
Neymiş o önemli işler :D
0 oy
(620 puan) tarafından

Bizde yok kıskançlık. Ben bazen kıskanırım arkadaşlarından falan ama tatlı kıskançlık, nerdesin naptın diye değil özlüyorum diye:D

Kıskanç biriyle olmak çok zor biliyorum, universitede sevgilim vardı markete bile izin vermezdi. Ben de bi süre sonra deli gibi nedense kabullenmistim. Arada kızlarla kaçamak yapıyordum ama korka korka, ne kadar deliymisim. O yüzden ayrıldık zaten iyi ki de bitmiş. 
(2,633 puan) tarafından
Ay benim univ halim öyleydi. Yurdumun yarısı kız yarısı erkek di. Aşağıya bahçeye indirmezdi. Kavga ede ede aştık
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce çok kiskancti bakkala giderken bile hbr isterdi bı oje için bile ayrıldığımız bilirim şimdi çok çok daha iyi gene de kıskanç ama çekilebilir yani ben de vara yoka basit şeylerden kiskanmam ama karşı tarafta guvenmedigim bı gevşek tıp varsa canına okurum:)
(2,633 puan) tarafından
Ya bi ****** yada gevşek bir tip görsek herkes aynı tepkiyi verir.
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Kiskanc insan yoktur heleki kari koca 
(2,633 puan) tarafından
Bilmem vardır bence
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Olması gereken kıskanma seviyesinde bizim ki.

Eşim de öyle bnde. Ztn gözlerinin yeşiline Kurban olduğum kafasını kaldırıp bakmaz şükür

İnsanin bakışından bile belli olur. Niyeti gzl insan karşısındkini de yargilamaz çok abartılı kıskançlık yapanlari bn anlamıyorum hele bazısı markete çıkarmaz perde açtırmaz zor valla
(2,633 puan) tarafından
Ay öyle olanlara Allah sabir versin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
0 oy
2 cevap 112 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 2,471 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 265 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...